Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

jel može neko da mi razčivija Minecraft i sveopštu popularnost kod igrača? Nismo li se borili za igrice u što realnijem envajormentu™, stavljali procesore i kulere na grafičke karte kako bismo dobili sve one odsjaje i prelamanja?

 

u čemu je fora? hipster pobediJo?

 

pitao ja mog malog kumčeta što se svi pale ko blesavi. kaže istražuješ, praviš i otkrivaš. pa mi smo to radili isto tako na VGA 256 boja i 286 procesorima igrajući Wolfenstain!!! :o

 

zvanično nemam kapacitet da ukačim Minecraft, priznajem.

Link to comment

zvanično nemam kapacitet da ukačim Minecraft, priznajem.

 

Bil Gejts ima, pa ga je platio 2.500.000.000$...

 

Imam ortaka pika malo lol malo dotu, počeo minecraft i zapostavio sve ostalo pa i život. Ima neka caka, bem li ga... Ali nije ništa čudno, samo potvrda onoga što se poodavno zna: igrivost nema cenu. Sve ostalo su nebitni faktori, ako igra nema igrivost, džaba sve.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Želim da pozdravim sve u studiju i da kažem da je Borderlands 2 jedna od najboljih igara, like, ever.

mene smorilo. na pocetku bilo zabavno, ali kasnije postaje repetitivno i fajtovi su prilicno ziljavi.

Link to comment

Dje igraš Borderlands 2 Vaso, tj. na kojoj platformi?

 

A za Minecraft, Prslin lepo reče, to je Lego ove generacije. I ma koliko mrzeo termin "igrivost" (da parafraziram icycalma, what the fuck is "gameplay"? does a book have a good "bookread"? or a movie a good "filmwatch?") kapiram i šta Glas hoće da kaže, Minecraft je esencija sandboxa, uz taman malo dodatog "dirigovanog" sadržaja, čisto da eto bude i toga, ali u suštini Minecraft je golema i upijajuća, nepatvorena sloboda igranja. Dakle, mnogo više "play" nego "game", jer daje ti slobodu da radiš šta hoćeš, da kreiraš ne samo svoju priču nego i svoj svet i tako da stvaraš sećanja jednako validna, pa ponegde čak i validnija od onoga što ti se događa u sivom svakodnevnom životu. Zato klinci odlepljuju na njega i zato takva igra nema rok trajanja, nezavisna je od bilo kakvih hardverskih, pa čak i konceptualnih tj. paradigmatskih promena u mediju video igara.

 

E sad što sam ja previše mator za to, jebiga. Mnogo mi krivo što nemam vremena ni živaca više za takve akcije, najviše što sam dobacio s takvim sandboxy slatkim igrama je Little Big Planet, pa vi vidite koliko je to daleko - a i to uglavnom jer smo mogli da igramo navareni u četvoro na mom PS3.

Edited by Ariel
Link to comment

PC. Skinuo sam GOTY izdanje, with all the trimmings.

 

duh Borderlandsa me podseća na Diablo. Ubijaj skupljaj ubijaj skupljaj, a stvarno je dobra ta raznolikost oružja, budi kolekcionarski žar.

Link to comment

Kada kažem igrivost mislim na to koliko je igra igriva - tj koliko te privuče za sebe, koliko te čini zavisnim... Msm da je to definitivna kategorija u svetu igara, sad, igrivost, neko drugo ime, nije da je bitno...

Link to comment

Dobar je Borderlands. Prvi sam odradio 1750/1750* na Xboxu. Dvojka je super. Ima n puta bolju pricu i fazone, ali vec sam se bio psihicki istrosio na kecu, tako da sam ovaj samo odradio radi price.

 

 

 

 

* Da, i onaj gde moras da igras s nekim ko je igrao sa Gearbox timom.

Edited by Verterdegete
Link to comment

meni sa tih playstationa i slicnih konzola jedino fudbal da se igra. za sve ostalo komp.

Ти вероватно тај став засниваш на навици. У ствари зависи од тога да ли је игра оригинално прављена за конзолу или за комп. ГТА је од једног тренутка типична конзолашка, WoW је наравно за комп. Има и изненађење попут Диабла који је прављен за конзоле па пребачен на компове, али у овој последњој верзији обрће пун круг и засијава на конзолама.

Link to comment

Poteraste i mene, da se vratim Morrowindu. :lolol:

Imam sejv star par meseci, sa "sveze predjenom" glavnom pricom. Upravo istrazujem Solstheim. Malo sam previse mocan, sa Sunderom, gotovo da mi i ne trebaju Conjuration spells(Dremora, Atronach, moja omiljena-Winged Twilight).

Link to comment

Uvek konzola. Sad mi je zao sto sam je prodao. Zavalis se tri metra od ekrana; legnes/sednes u fotelju i uzivas. Nema naprezanja ociju, oziljaka po podlakticama, system reuirementsa, kupovanja nove graficke, apdejtovanja drajvera... Samo se opustis i igras.

Link to comment

Kakva ste zakerala. :lolol:

Ne moze se zivom coveku ugoditi. GOTY verzija, sa pomenutih par modova je i dalje jedna od najboljih stvari za igru. -_-

 

+1

 

Ja probao jednom sa tim graphic overhaulom i batalio. Svaka njima cast na svim detaljima ali sa toliko sminke mi se potpuno promeni atmosfera u igri, osecam se ko da sam krenuo na piknik a ne u krvav boj sa Dagoth Urom.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

 

Pa tu je problem, ne mogu gejmeri (mada svaka čast na trudu) da budu dizajneri igre, u tom overhaulu su ubacili neke detalje u kuće koji su mi bili totalno amaterski i uopšte igra mi više nije bila to, a sad da je grafika u samoj igri zastarela jeste, ali pravljena je tad kad je pravljena i ne treba je dirati, ko hoće teksture eno ga Skajrim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...