Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ma ne sumnjam ja da si mu već ošacovao sise. Ko zna, možda si mu na osnovu toga poslao i kasetu sa mešavinom svoje muzike. I to je sve okej.Poenta je u sledećem: ako već imamo ovde na forumu drag scenu, zašto niko da ne napiše ni reč o tome? Po koja slika ili foto album, da malo ušarenimo ovaj forum. Okrečite Beograd!

Ajde da neko pametniji od mene otvori topik posvećen ovim serijalima.
Kreirao bih ja rado jedan "Elder Scrolls: Gothic" topić, ali džabe kad ne mogu da splitujem postove odavde i prebacim u novi. Edited by Razzmatazz
Link to comment

Kol'ko još ima posle pokera sa Hoytom?Došao dotle, on me napuco tri četir puta, i sad sam se vratio jedan savegame unazad i čistim, vozim i lovim sve što nisam na ostrvu, pa kad obavim sve, idem ponovo kod njega :)

Link to comment

Kako se instaliraju igre na wii? Ima neki usb loader i preko njega se pokreću igre sa eksternog harda koga win ne prepoznaje. Nije moj wii, ne bih nešto da sjebem a probao bih neku noviju igru.

Link to comment

Jutros, kad su se svi razišli po krevetima, ja uzeo cirke da igram skyrim. Mislim da sam opalio mamuta. Dvaput. U stvari, gamesave je bio u Markarthu i tu odmah na ulazu je bila neka riba, kojoj je suknja otkrivala nogu skroz do boka i pitala me "Is there anything I could do for you, stranger?".2jez3oz.jpgA pošto nisam imao ništa pametnije da radim, otišli smo do corner club inna, malo se popilo i tako to. Znam samo da mi je Speech bio maksimizovan, da sam pobio sve u gradu i da sam na trgu napravio srce od gomile glavica kupusa, a u items imao gomilu plavih i žutih leptirića. Pošto sam se probudio pored mamuta u sred nedođije, pretpostavljam da nije bilo ništa od svega toga. :cry:

Link to comment

Alo bre pederi pa sto ste me navukli na ovo!!! Boli me glava danas igrao 4 sata bez prestanka. Kako se koriste ti skill poeni sto se dobijaju(dobio ih 4)? Kako da ubijem zivotinju jednim hicem? Nanisanim kalasem u glavu i nista pogodim je al pobegne. Jel mi za luk i strele treba slobodno mesto u arsenalu ili se ona ne racuna? Nerviraju me oni dzukci svako malo me ujedaju dok jurim zivotinje. Ubio sam tigra kog pirati drzali u kavezu ceo sarzer mi trebao.

Edited by Moća
Link to comment
Kako se koriste ti skill poeni sto se dobijaju(dobio ih 4)?
Odes u skill points pa izaberes sta hoces da naucis. Postoje 3 grupe sa po dvadesetak skilova.http://www.ign.com/wikis/far-cry-3/Skills
Jel mi za luk i strele treba slobodno mesto u arsenalu ili se ona ne racuna?
Sve zauzima mesto. Cak i aparat za varenje.
Ubio sam tigra kog pirati drzali u kavezu ceo sarzer mi trebao.
Cekaj da udaris na medjeda naoruzan samo pistoljcicem. Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...