Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Кен Левин потврдио да се камиони пуне готовим Биошок Инфинитом и да се игра дефинитивно појављује у продавницама 26. марта и то истовремено за Иксбокс, Плејстејшн и пи-си. И као да то није довољно, вечерас званична најава Плејстејшна 4.

Link to comment
Кен Левин потврдио да се камиони пуне готовим Биошок Инфинитом и да се игра дефинитивно појављује у продавницама 26. марта и то истовремено за Иксбокс, Плејстејшн и пи-си. И као да то није довољно, вечерас званична најава Плејстејшна 4.
da, ps4 sa AMD procesorima... sjajan potez :lol:
Link to comment

Лошији и од првог и од Фар Краја 3. Сачекај Инфинит, он би требало да буде гејм чејнџер у индустрији видео игара.

da, ps4 sa AMD procesorima... sjajan potez :lol:
Нови Иксбокс ће бити слабији и од тога. Ударили су већ у плафон са потребном процесорском снагом, нема разлога да се убацује хардвер који неће моћи да се искористи до краја пре увођења 4К телевизије. Уосталом, питање је да ли ће до тада и постојати конзоле. Мене далеко више занима како ће да организују онлајн дистрибуцију и играње, како ће да користе клауде, на који начин ће да интегришу џојпед са мувом и шта ће од најављених орвелијанских опција за заштиту од пиратерије да уведу.
Link to comment
Ja ne odigra ni prošli Biošok valja li? Da ga instališem kad završim FC3?
Meni se svideo. Suvise sam ga davno igrao pa se ne secam da li je bio dosta losiji od keca.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Au, ne mogu, dobijam morsku bolest. Da je covek tica, imao bi krila :PSamo po zemlji, eventualno ako naprave neke brodove...
Rečne ili jezerske, pretpostavljam... :P
Link to comment

jesmo li na ovom topicu pricali o nesretnom bratu TNOu iz Tormenta? izgleda da je ekipa koja je pravila Torment na Kickstarteru za nekih 7 sati skupila oko milion dolara koji su im potrebni da naprave ne-bas-direktan-ali-u-sustini-to-je-manje-vise-nasljednik-Tormenta nastavak. cool! mada vjerovatno nece izaci prije 2015 vjerovatno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...