Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

zar autopilot koga navode sa aerodroma i ovako ne obavlja taj posao, piloti su tu ako tehnika zakaže :unsure:
nema autopilot nista sa aerodromom dok se ne udje u zonu sletanja. autopilot programira posada aviona u skladu sa planom leta I to je jako slozen postupak. a potpuno automatizovani autoland je jos uvek relativna retkost.Sent from my Next7P12 using Tapatalk 2
Link to comment

TW je fokusiran na vojsku, a CK2 ima vise politickih elemenata i generalno je dosta teza od TW-a koji fanovi strateskih igara ponekad zovu glorified arkadnom igrom. Zavisi sta ti vise lezi.

Link to comment

Potvrđujem da potpuni laik može da podigne avion, leti i spusti ga uz odgovarajuću tehničku podršku. Kućni prijatelj je sada penzionisani pilot Adrie a ceo događaj se odigravao u ranu jesen 1996. godine. Došao u posetu i doneo sa sobom stare Jeppersen mape. Uz njegovu pomoć, ja sam mogao da uzletim, pratim proceduru i uspešno sletim sa Cesnom 182, korišten je Flight Simulator 5.1. Napomena: do tog trenutka mi je to bila misaona imenica da izvedem.

Link to comment
A gremlini svugde okolo, samo iskaču...Mrzim takve igrice... :(
Pod pucanjem više mislim na saradnike, koji pretvaraju igru u loš multiplejer. Ono, taman sastaviš na ovome projekat koji sve zajedno lepo ujedini - osgi, cdo, emf store, xcore, birt, xtext, xtend, drools, jpa, oracle.... da sve radi, kad se pojavi proćelava glava na vratima kancelarije "samo da nešto pita". Ama nabijem te na "bitemporale datenhistorisierung". Headshot!
Link to comment

Prvi deo Age of Pirates, Caribbean Tales je bio solidna igra. Silni bagovi su ipak kvarili utisak, pa je nisam priveo kraju.Sinoć se setih nje, pa rekoh da potražim neki patch i vidim kako izgleda doradjena varijanta.Poslednji patch je 1.5, njega sam lako našao.Da bih ga uspešno instalirao, trebala mi je 1.41 ili 1.42 verzija. Na kraju, posle sat-dva, nadjoh 1.42.Najvažnija promena je vezana za stabilnost igre. Nije se desilo nijedno ispadanje, što je ranije baš išlo na nerve. Interfejs je malo doradjen, naročito deo vezan za upravljanje kolonijom.Za sada je prava milina igrati je. Videću da li su sanirali bagove, koji se javljaju na kasnijim nivoima( posle desetog), a vezani su za questove.Sid Meier's Pirates je dobar, ali ume da dosadi. Ovde možeš biti i trgovac, ako ne želiš da se boriš. Prevoženje putnika, čuvanje drugih brodova, takodje su dobar izvor zarade.Sam lik, kao u svakoj rpg igri, ima odredjen set skilova, odnosno dodatnih sposobnosti(perkova).Mogu se unajmiti oficiri, treba iskontrolisati moral posade...Igra koja je izbačena na tržište, bila je nedovršena. Sa pečevima je to kvalitetan i pre svega zabavan naslov.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...