Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Zašto ne bi mogao da koristi Indiegogo? Ne mora da ima Paypal nalog, dovoljan je bankovni račun. Jedina razlika je što novcem može da raspolaže tek na kraju kampanje.

Link to comment

Pa nije, razlika je i u tome sto bez Paypala zadrzavas sve pare koje dobijes bez obzira da li dostigao cilj ili ne, sto nije popularna opcija kod ljudi koji bi davali pare, samim tim bi skupio mnogo manje para.

Link to comment

hmm, hoćeš da kažeš da opcija da se vraća novac ako nije dostignuta fiksna unapred određena količina ne radi ako se ne koristi paypal? Varijanta dva bi bila da podeli razvoj na nekoliko kampanja. Pa ako dovoljno ljudi podrži prvi deo, velika je verovatnoća da će podržati i naredne. Ne znam kako bi se proces izrade igre podelio na nekoliko delova. Možda alfa, beta i final beta? Za fizički proizvod je to mnogo lakše.

Link to comment
Ja samo da se javim da bez blama izreklamiram drugara, a nadam se da ce da mi se oprosti. :) Covek je sam samcijat napravio old-school RPG u maniru starog dobrog fallouta (keca, dvojke) i napravio ju je od nule (i sam engine je njegovo delo). Igra se zove Underrail i upravo je pustio alfa release u prodaju (nije mogao da pokrene indieGoGo kamapanju, nazalost za nekoga ko zivi u Srbiji to je nemoguca misija):http://www.desura.com/games/underrailMozete da skinete i probate besplatan demo sa njegovog sajta:http://www.underrail.com
bas lici na fallout :)inace, reci mu da za doda audio komentare u yt video (ne samo gameplay) i neka ih postavi na vidljivije mesto (npr jedan najoblji na homepage, umesto sto ih je sakrio izmedju 1001og screenshota)
Link to comment

Jesi igrao? Deder reci nešto da ne pričam sam sa sobom više...Bethesdina Fallout ekipa je mogla od ovih da nauči kako se pravi spooky postapokaliptična atmosfera, umesto što su se zajebavali sa pop culture referencama i cedili suvu drenovinu iz prve 2.5 igre...

Link to comment

Ja sam odigrao metro i uopšte mi se nije svideo. I pored više (valjda sedam) mogućih završetaka priča mi deluje šuplje. Jedini interesantan momenat mi je bio korišćenje municije kao valute pa se mora paziti hoćete li stući ceo šaržer u nekoga ili samo minimum koji je potreban da ga likvidirate. Mada je i taj momenat štednje municije jendom već bio upotrebljen, u simulaciji strike commander, gde vodite eskadrilu plaćenika pa morate da vodite računa o ceni svake rakete i kontejnera municije.

Link to comment

Meni se posebno sviđa interfejs, potpuno je sveden, ništa HUD koji ti konstantno visi na ekranu i ometa uživljavanje. Odlično mi je i ono sa gas maskom, stalno menjanje filtera manje-više, ali ako ti se ošteti u borbi - gotov si.Sviđa mi se i kako je teren sagrađen, nije ono klasično "Ti si ovde, neprijatelj je tamo, i sad pucaj." Nego ima otvora i pukotina na sve strane, stvorenja pokušavaju da izbegnu line of fire, dopuze do tebe tim zaobilaznim putevima, i samo ti se sruče na glavu odnekud. Tera te da budeš u pokretu, da se stalno osvrćeš, da pokušavaš po sluhu da ustanoviš gde je sledeći neprijatelj...A da ne bude da je baš sve sjajno, malo mi jednolično deluju neprijatelji za sada. I stealth je praktično neizvodljiv na duže staze. I naravno linearnost je apsolutna, nemaš nikakvog uticaja ni na jedan razgovor, ali sa tim sam se u startu pomirio :(

Link to comment
Jesi igrao? Deder reci nešto da ne pričam sam sa sobom više...
Ja nisam. Bacio mi je ortak link i kao "častiš gajbu piva". Pogledao sam na youtubetu gameplay i sl, malo izgooglao, grafika je odlična, za ostalo nisam kompetentan. Iscimao ljude da mi pokupe 12 keyeva da strpam u igroanicu i to je to. Svukao sam, pa možda proigram ovih dana.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Eto koincidencije, upravo je skidam, kazu da je neki baja, samo dan posto je izasla, uspeo da sredi grafiku, tj. da je prilagodi PC standardima, posto je port dosta bijedan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...