Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Treci dan za redom zapostavljam posao, klopu, familiju i spavanje, samo da prodjem jos ovaj nivo :lolol:Tepam samo sto mi treba, od ostalih bezim (zajebani oni komodo gushteri bre!)

Link to comment

Jel' igrao neko Metro 2033? Ja ga dobio kao deo poslednjeg humblebundle-a, i reko da probam malo kad ono zarazno, bokte :ohttp://www.youtube.com/watch?v=Xc2hhef-NzoIgra je iz davne 2010., nemam sad vremena da se ozbiljnije posvetim, ali deluje mi kao obavezno štivo za postapokapo entuzijaste. Fallout u Moskvi, nuklearna zima, živi se u tunelima, mutanti su na površini, ljudski rod je pred istrebljenjem... Atmosfera je sjajna, fali malo ona cartoonish zajebancija koja krasi Fallout ali ipak, dobro je i ovako malo mračnije.Pošto su ponosna braća Rusi u pitanju, oni mudro koriste kvalitetne metke kao monetu, a ne čepove od flaša kao dekadentni zapadni kapitalisti -_- Sviđa mi se ideja, trguješ kvalitetnom, pre-apokaliptičnom municijom a pucaš nekom žnj kvaliteta koja je nedavno proizvedena :DSvi govore engleski sa dobro nam poznatim slovenskim akcentom, samo se ponegde u pozadini čuje ruski, i narvno ćirilica je svud po zidovima. Moram nekako da stignem da odigram dok nije izašao nastavak...

Link to comment

Dakle, valja FAr Cry 3.(?)Imaju i figurice._MG_0026tcm2158759.pngSkinuo sam igru, al' me mrzi da je instaliram. Već godinu dana igram Skyrim i Fallout New Vegas, kako sam se približavao kraju, tako sam počeo da gubim interesovanje za igrice.Dakle, preda mnom je još jedna životna dilema. Igrati ili ne igrati!?

Link to comment

Ja se uhvatio za gusare, pa ne pustam. :lolol:Instalirao Age of Pirates: City of The Abandoned Ships. To je drugi deo prethodno pomenutog naslova. Igra je iz 2009.Koriscen je isti engine(Storm), tako da grafika nije unapredjena. Sama igra jeste, narocito rpg deo.Najpre biramo glavne karakteristike lika, od kojih zavise perkovi. Perkovi su pak podeljeni u dve grupe, licni i vezani za upravljanje brodom(navigacija, trgovina...).Sto vise obavljas neku aktivnost, to ti raste odgovarajuci perk. Ako se ima para, mogu se unajmiti oficiri, koji ce odmah popraviti "brodske" sposobnosti.Menjanje zastave, pre ulaska u luku, kako me ne bi docekala "prijateljska" vatra sa tvrdjave. Briga o moralu i zdravlju posade. Mora se uvek imati hleba, ruma, lekova.Da bi se uslo u neprijateljski grad, mora se proci kroz dzunglu. Uvek se nadje neki dungeon na ostrvu. E sad, ima tu i nekih undead-ova, po pecinama.Naravno, osnovna igra ima gomilu bagova, kao i prvi deo. Zato sam skinuo Combined Mod 3.2. Grafika je popravljena, dodata je gomila likova koje mozemo voditi, tako da ih sada ima oko 50. Korigovani su brojni bagovi. Neverovatna lepeza brodova, oko 120.Izuzetno zarazna igra. Deset nivoa tezine. Ja startovah sa sestog i nije uopste lako. :whistle:

Link to comment

Igrah prva dva dela. Nije loše, ali nisam ni oduševljen. Potražiću treći deo.Age of Pirates 2 je odličan. Da nema sporadičnih bagova dao bih ocenu 10. Igram u isto vreme i Skyrim. Teško će biti vremena za još neku igru. Skyrim doduše nisam dirnuo već nedelju dana.

Link to comment

Ja samo da se javim da bez blama izreklamiram drugara, a nadam se da ce da mi se oprosti. :) Covek je sam samcijat napravio old-school RPG u maniru starog dobrog fallouta (keca, dvojke) i napravio ju je od nule (i sam engine je njegovo delo). Igra se zove Underrail i upravo je pustio alfa release u prodaju (nije mogao da pokrene indieGoGo kamapanju, nazalost za nekoga ko zivi u Srbiji to je nemoguca misija):http://www.desura.com/games/underrailMozete da skinete i probate besplatan demo sa njegovog sajta:http://www.underrail.com

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...