Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

U, kako je Egosoft uspeo majstorski da usrere njihovu X seriju, od odličnog starta, pa svaka na gore, jebala me nostalgija.Hoće li se ikad u budućnosti pojaviti iole pristojna space simulacija, ne očekujem Elitu, to bi bilo previše.

Link to comment
Nešto si tu pomešao, keys koje tu dele su za prvi deo igre (iz 2011.) a video je najava za nastavak koji izlazi u martu 2013. :)
Sad vidim ovo, pa je se ne sećam da sam rekao negde da se deli novi...?
Link to comment

@ MMD Ja igrao dosta dugo, nabudzio par vestina do maksimuma, iskovao najjaci oklop i dosao u situaciju da zmajeve ubijam bez da mi skinu 10% hp. To i naravno radjenje milion sporednih misija me je toliko smorilo da nisam ni zavrsio glavnu pricu :isuse: .

Link to comment
el bre neko igra Skyrim ovde?evo mene u svinjcu moje kuhinje (ista kao u RL)tesv20121227002314433.jpgi na radnom mestutesv20121227002639032.jpg
Igra se, već godinu dana.Evo, upoznajte Opajdaru.tesv2012012220025285.jpgProtiv sopstvene volje, uplela se u to zamešateljstvo s zmajovima.tesv2012012219503526.jpgA samo je želela miran i udoban dom i tople čarape.tesv2012012220402090.jpgOpajdaru možete povremeno sresti i u Nju Vegasu. Trenutno je na tajnom zadatku na ostrvu Ruk.
Link to comment
Na GOG-u sam naleteo na prepeve dve igre koje i dan danas smatram najboljim izometrijskim pucačkim igrama, čuveni Crusaderi, no regret i no remorse. Pošto sam original igrao samo u cd-rip (rest in pieces) varijanti, ovo je bilo prijatno iskustvo, jer ima i propratnih skeniranih materijala a rade i svi sinematici. Obe igre zajedno ne zauzimaju više od 800MB.
vlado, ja cu na tvoju preporuku rizikovat ovih cijelih 6 eura. ako mi se ne bude svidjelo, ti ces mi ih vratit'. moze li tako?
Link to comment

Stari Gothic i Elder Scrolls fan. Probao nešto da igram Skyrim kad je izašao, ali to je bilo više ispitivanje šta je različito u odnosu na prethodne delove i kako se dobro igra i na starijem hardveru. Pošto mi je trebalo malo da skontam kako radi leveling, bio je jasno da sam gomilu perkova ili drugih stvari bacio na gluposti, tako da sam obrisao lik i pre par dana kreirao novi. Vidim da svi ovde igraju kao ribe, što je izgleda navika sa chat i drugih social mreža gde ste svi kreirali pseudonime tipa SisataMilica19. Moram da se uslikam kao verovatno jedini muški lik ovde (uvek sam u elder scrollsima kreirao svoj characher class koji se zvao Gedža), iako sam tek počeo - neki 7-8 nivo, taman kupio i opremio kuću u Whiterunu.

Link to comment
Stari Gothic i Elder Scrolls fan. Probao nešto da igram Skyrim kad je izašao, ali to je bilo više ispitivanje šta je različito u odnosu na prethodne delove i kako se dobro igra i na starijem hardveru. Pošto mi je trebalo malo da skontam kako radi leveling, bio je jasno da sam gomilu perkova ili drugih stvari bacio na gluposti, tako da sam obrisao lik i pre par dana kreirao novi. Vidim da svi ovde igraju kao ribe, što je izgleda navika sa chat i drugih social mreža gde ste svi kreirali pseudonime tipa SisataMilica19. Moram da se uslikam kao verovatno jedini muški lik ovde (uvek sam u elder scrollsima kreirao svoj characher class koji se zvao Gedža), iako sam tek počeo - neki 7-8 nivo, taman kupio i opremio kuću u Whiterunu.
Evo je fotka. Samo, ja volim kod kuće malo da se razgaćim. A i gde ću se slikati nego pored ražnja/roštilja:3179opy.jpg

16gicr9.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...