Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

KOTOR 2, fina zabava.Prošlo je taman dovoljno vremena, pa sam zaboravio ponešto od priče i quest-ova.Igra je fino doradjena. Pominjana nova planeta deluje kao lep kontrast drugim lokacijama.

Link to comment

Treba, biras na sta ces da ih utrosis (bolji aim, "kuvanje" granata, dupliranje biljaka kad ih skupljas za inekcije ili dupliranje snage inekcija itd...), sto reko narodni pesnik, "nije svejedno".Obrni okreni, mozes da nagruvavas skill points beskonacno ako ne osvajas outposte odmah (ne ugasis alarm, i onda ce stalno da ti dolaze novi i novi neprijatelji, a svakim kokanjem dobijas skill points - headshot je beshe 2.5x , death from above je valjda 5x itd)...

Link to comment

A kako d aih izaberem to pitam? Otvoreni mi nek al mi i dalje stoji 15 skill pointsa posto izgleda nisam iskoristio nijedan.Najvise volim da pridjem kampu i skidam lagano jednog po jednog.

Link to comment

za sladokusce :s_w:Fifa-13-wallpaper1.pngjsldw.pngPonosno Vam predstavljamo našu "bombu" za FIFA 13, "Jelen SuperLiga 13 patch". Ovaj popularni dodatak Vam donosi reprezentaciju Srbije, i celokupnu Jelen Superligu u FIFA 13 na vaš računar!Patch će zameniti Norvešku ligu i reprezentaciju sa našom.Dodatak dodaje sledeće u FIFA 13 igri:- 2012/2013 sezona Jelen Superlige i LAV Kup Srbije u career mode- reprezentaciju Srbije u international kategoriji- Od 3 do 6 Dresova po klubu- 17 raznih reklama na stadionima- za svaki klub posebnu career-mode grafiku- JSL & LAV Kup pehare- navijčke zastavice- Arena Sport - JSL TV logo/scoreboard/popup- 105 Lica ključnih igrača Jelen Superlige!- za svakog igrača JSL-a mini lica- moderne grbove- "FIFA Serbia graphic style" za FIFA 13jsluputstvo.pngAutori/FSO Team:- Mitke92- ZikaJeSrbin- Devilish Soldier- Shadow_boy32- Filip LukicScreenshotsDownload

Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...