Jump to content
IGNORED

Teniske legende


Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

ne. ali sta god da je rekao ili da je pisalo da je rekao ovde bi ga docekali na noz.kakav odgovor bi bio zadovoljavajuci bas me zanima? kako god, ja mislim da je on goat, pa cak i ako on sam to ne misli.
i ja mislim da je goat i svi misle da je goat a što govore i cifre, a kladila bih se u život da to misli i on sam.fora je u tome što je do sada imao xn hvalospevnih izjava kada su njegov lik i delo u pitanju i xy izjava u kojima pljucka po ostatku karavana, tako da ovi iznenadni napadi skromnosti i hvaljenja suparnika su više nego neuverljivi
Link to comment

Ma lako je sa Rafa vs Roger.Nego, mene brine duma vs duda, na istom pdf-u a niko da stavi upecatljiv avatar. Kako izabrati boljeg/bolju izmedju njih dvoje? :unsure:

Edited by anantaram
Link to comment
Nego, mene brine duma vs duda, na istom pdf-u a niko da stavi upecatljiv avatar. Kako izabrati boljeg/bolju izmedju njih dvoje? :unsure:
Ako voleš muške sa Sale Đorđević frizom i Vlade Divac bradom, onda sam tvoj tip. :D Men se čini da je duda ipak bolji izbor. Sad, ukusa ima raznih. Edited by duma
Link to comment
  • 2 months later...

Zaboravili ste na ovo. Ako Nole preokrene H2H protiv ova 2 pajsera, koji se onda zakljucci namecu? Je li on GOAT umesto njih?

Edited by anantaram
Link to comment
Zaboravili ste na ovo. Ako Nole preokrene H2H protiv ova 2 pajsera, koji se onda zakljucci namecu? Je li on GOAT umesto njih?
Ako okrene h2h i nabaci još koji slam, sigurno će biti u priči da je veći od Nadala, Rodžer uvek može da vadi na godine i na 16 slemova :P
Link to comment
  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...