April 19Apr 19 @TS-CS Hvala ti. Ubedljivo si #1 po pitanju teniske statistike ovde. Znas li mozda, sa kim Sinner i Alcaraz imaju negativni H2H? Cini mi se da sa Nadalom imaju obojica, a Sinner sa Tsitsipasom i Alcaraz sa Ymerom.
April 19Apr 19 54 minutes ago, Lancia said:A Nadal i Hurkac 1 mecipak su se oni manje "sekli" u karijeri. plus je nadal vise bio out zadnjih par godina
April 19Apr 19 Alcaraz1-2 vs David Goffin (Lost at 2025 Miami)1-2 vs Holger Rune (Lost at 2025 Barcelona)0-2 vs Mikael Ymer (2021 Winston Salem)0-2 vs Thiago Monteiro (2024 Rio de Janeiro)0-1 vs Alexander Erler (2021 Kitzbuhel)0-1 vs Hugo Gaston (2021 Paris Bercy)Sinner7-10 vs Carlos Alcaraz (Won at 2026 Monte Carlo)3-6 vs Stefanos Tsitsipas (Lost at 2024 Monte Carlo)1-2 vs Aljaz Bedene (Lost at 2021 Montpellier)1-2 vs Pablo Carreno Busta (Lost at 2022 Montreal)0-3 vs Rafael Nadal (2021 Roland Garros)0-1 vs Tristan Lamasine (2019 Lyon)0-1 vs Mikhail Kukushkin (2019 St.Petersburg)0-1 vs Dusan Lajovic (2023 Cincinnati)0-1 vs Jakub Mensik (2026 Doha)
April 19Apr 19 3 hours ago, Ros said:poprilican je WTF da su novak i karlovic igrali samo tri mecaMeni da je Federer odigrao 10 mečeva više proitv Novaka nego Nadala, tj. da je Nadal odigrao 20 mečeva više protiv Đokovića nego protiv Federera. Pa ispada da je najveće tenisko rivalstvo Đovak-Nadal, imajući u vidu da su to 2 od trojice najboljih u istoriji. A ne "Fedal", kako se dugo pričalo. Moguće je da će sad ova dvojica to premašiti, ali ima tu puno ali
April 19Apr 19 Pa i jeste tako, najveće rivalstvo je Đodal, a ne Fedal. Trka za GOAT se na kraju vodila između prve dvojice, em su generacija, em su po mom skromnom mišljenju imali više epskih mečeva nego Feferer sa bilo kojim od dvojice. Čak i H2H ide u prilog Đodal (Nadđok) tezi.
April 19Apr 19 Dvojcu treba jos svega 44 meca da prebace Djodala, po broju odigranih susreta. Kvalitativno gledano - tesko da ce ista nadmasiti onu epiku od pocetka 2007. do RG2014.
April 19Apr 19 3 minutes ago, Filozof manijak said:Pa i jeste tako, najveće rivalstvo je Đodal, a ne Fedal. Trka za GOAT se na kraju vodila između prve dvojice, em su generacija, em su po mom skromnom mišljenju imali više epskih mečeva nego Feferer sa bilo kojim od dvojice. Čak i H2H ide u prilog Đodal (Nadđok) tezi.Opravdanje za Fedal>Djodal lezi samo u tome sto je to bio prime Federer vs Claydal i da su bili #1 i #2 7 sezona za redom.
April 19Apr 19 I zato što je Nadal rano fizički sazreo i pojavio se na turu pre Đokovića.Fedal rivalstvo je pre svega medijski isforsirano
May 26May 26 možda nisu koše, lakost, borotra i brunjon ... ali ih je fino ovako videti na okupuMonfils reunites with Gasquet, Simon & Tsonga for memorable Roland Garros farewell | ATP Tour | Tennis Edited May 26May 26 by TS-CS
May 26May 26 monfils i simon kakve legende. pocnu poen odes u prodavnicu, vratis se i i dalje igraju isti poen
Create an account or sign in to comment