Jump to content
IGNORED

Teniske legende


Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

+1
Gluposti, već je imao GS iza sebe, a i Novak i Mari (i DelPo) su igrali finale USO pre njega, iako su mlađi i kraće vremena profesionalci. :)
Link to comment
  • 2 years later...

ma da, sljaka, zato je valjda osvojio svaki slam po dva puta osim australian opena koji je osvoji samo jednom. wimbledon dva puta, ali jebi ga, precenjen teniser.

Link to comment

ja se samo nadam da nadal izdrzi jos nekoliko godina taman da prestigne rodjera po broju gs-a.

Da ponovim - sto ne osvoji Novak nek' uzme Nadal, sledece 2-3 godine. Mora od toga nesto da ispadne™. 

Link to comment

nikad ne zaboravljam da ni jedmu sezonu nije odigrao do kraja sa istom konstantnošću

a često nije ni igrao cele delove sezone

ovo je moj komentar

jesam li što slagala ?

 

jel' kukao ujka toniju u onom meču na rg da je šljaka mokra i da ne prima spin ?

u onom setu u kome ga je novak učio tenisu ?

jel džim kurijer (a nije ni pres ni kurir) posle pričao o tom prekidu tog meča sa negodovanjem ?

 

i šta sad, treba da imamo amneziju po tom pitanju?

Link to comment

kakve veze ima sto propusta delove sezone ako je jedan od najboljih tenisera u istoriji?

 

i novak je predavao gomilu meceva dok je imao problema sa disanjem i svasta su pricali i pisali o njemu pa to niko ne poteze kao argument kada pricamo o celokupnoj karijeri

Link to comment

bitno je da ga stavljaju u trku za goata

nadalov primer najbolje ilustruje da je statistika  često samo glupa gomila brojeva

 +1

Link to comment

amin

 

neki anti-nadal komentari na poslednjih par strana kao da su sa kurira/pressa/informera po objektivnosti... nevera

 

Kakvi anti-nadal komentari, o čemu ti to? Daj link, hoću i ja da se uključim u diskusiju.

Link to comment

cekaj. dakle ima ljudi ovde koji misle da nadal nije top 3 ikada?

 

Ne znam. Nisam čuo da je neko pomenuo nešto slično, zato i pitam.

Link to comment

pa vidim gore se raspisali oko toga kako je statistika samo gomila brojeva, u nadalovom slucaju. nije ni meni jasno

 

mislim, mogu ja federera da zovem lignjoslav ili kako god do prekosutra, ali mu ne sporim da je najbolji igrac ikada. ne razumem toliki hejt prema nadalu, majke mi

Link to comment

ovo je moj komentar

jesam li što slagala ?

 

jel' kukao ujka toniju u onom meču na rg da je šljaka mokra i da ne prima spin ?

u onom setu u kome ga je novak učio tenisu ?

jel džim kurijer (a nije ni pres ni kurir) posle pričao o tom prekidu tog meča sa negodovanjem ?

 

i šta sad, treba da imamo amneziju po tom pitanju?

 

 

izvini ali ovo nema nikakve veze sa time sta je sve nadal postaigao u karijeri. a postigao je svi znamo sta.

 

za mene ce uvek biti nadal na vrhuncu > federer na vrhuncu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...