Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

2 minutes ago, precog said:

ljudis zajebite GoT, pocinje novi beverli hils 90210.

 

 

Ja ću čekam i gledaću isključivo srpsku adaptaciju Senjak 116120.

Link to comment
14 minutes ago, hazard said:

 

A jesi skapirao kako je Bran the Broken bogalj po više osnova? Ne mož' da 'oda, ne mož' da pravi decu, a i ima samo šest kraljevina umesto sedam. Ha!

 

Kakav blam :isuse:

 

Btw da li je neko zamijetio ovo jadno kopiranje kraja Gospodara prstenova? Pisanje knjige, odlazak brodom na zapad...

au da, to je bilo jako upadljivo, cekao sam samo da na kraju protrce kakvi hobitsi.

bas su mogli da se potrude, to fakat ne zahteva superspecijalan cgi, kao za ghosta.

 

kad smo kod cgi, ono topljenje prestola je tek malo losije od t1000, way to go!

Link to comment

jos uvek nisam gledao ali ovo mora biti jako. rapsravda o GOT, paralele sa cetnickim pokretom i kosovskim mitom u GOT.

 

 

Link to comment
24 minutes ago, arheolog1981 said:

Neće ni jedan spin-off uključivati ove likove. Dešavanja su mnogo ranije, konkretno 5000 godina ranije The Long Night.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

aaaa, pa to tek necu gledati. nikad nisam razumela tendenciju da se snima o likovima koji su bili pre ovih sad likova, u mom slucaju to nije proslo ni kod hari potera ni kod ratova zvezda

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

jos uvek nisam gledao ali ovo mora biti jako. rapsravda o GOT, paralele sa cetnickim pokretom i kosovskim mitom u GOT.

 

 

au

Link to comment
2 hours ago, samo_opusteno said:

 potencijalnih zavrsetaka sa reddita

nemoj mi to raditi :cry:

 

daj link pa da gvirnem malo

i koji je nick na redditu ovog zemare sa N1 priloga? on garant ima super ideja i predloga za potencijalni završetak

Link to comment
1 hour ago, Sara said:

ne podsecaj me :cry:

 

isto vala, ne pada mi na pamet da gledam ove rugobe sto su preostale, da je dzejmi preteko jos i nekako, ovako evo im sipak

To je to ;)  Imao sam neke manje simpatije za jos 2-3 lika, ali ne to nije to vise... pri cemu je meni Bran prilicno qll ne mislim na njega...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...