Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

35 minutes ago, Valkyrie said:

Koliko mi se čini, Iron Islands i Dorna su sigurno podržavaoci Deneris, valjda je to i kompromis sa njima. 

 

Najbolji kompromis u seriji bi bio da svako kraljevstvo postane nezavisno.

 

KL je uništen. Iron Throne je istopljen. Šta onda koji kurac?

 

U takvom raspletu onda i ima smisla Džonovo izgnanstvo, jer je on jedini preostali legitimni naslednik trona, njegovo odricanje svega, odlazak severno od Zida, zabrana da ima decu je onda garancija da se Vesteros više neće ujediniti pod istim kraljem. Time se i ispunjava želja Deneris da ne bude više tiranina (bar onog na IT). A i onda preskačemo blam zvani King Bran 9000. Mislim, čak ima mesta za Brana, da bude neki predsedavajući nekog UN-a Vesterosa, gde će kao da saziva nezavisne kraljeve kada treba oko nečega da se dogovore, kada treba da se ispregovara neki mir i sl. On ima autoritet mudraca, ne vladara.

 

Ali logiku nećemo, pa jebiga...

Link to comment
1 hour ago, Haralampije said:

Sve mirise da ce biti neki nastavak,  nece se zvati GoT ali potencijala ima na pretek

 

Džon se smuva s nekom novom divljankom i imaju brdo dece. 100 godina kasnije, neki Džonov direktan potomak koji je postao King Beyond the Broken Wall (broken, ha ha, get it?) predvodi invaziju Divljana na Vesteros kako bi zauzeo presto (ovaj, titulu, vlast) koja mu pripada. King Freeman Targaryen, also called the Wild Targaryen...

Link to comment
9 minutes ago, hazard said:

 

Najbolji kompromis u seriji bi bio da svako kraljevstvo postane nezavisno.

 

KL je uništen. Iron Throne je istopljen. Šta onda koji kurac?

 

U takvom raspletu onda i ima smisla Džonovo izgnanstvo, jer je on jedini preostali legitimni naslednik trona, njegovo odricanje svega, odlazak severno od Zida, zabrana da ima decu je onda garancija da se Vesteros više neće ujediniti pod istim kraljem. Time se i ispunjava želja Deneris da ne bude više tiranina (bar onog na IT). A i onda preskačemo blam zvani King Bran 9000. Mislim, čak ima mesta za Brana, da bude neki predsedavajući nekog UN-a Vesterosa, gde će kao da saziva nezavisne kraljeve kada treba oko nečega da se dogovore, kada treba da se ispregovara neki mir i sl. On ima autoritet mudraca, ne vladara.

 

Ali logiku nećemo, pa jebiga...

 

+1 

 

Mislio sam da ce ovo i da se desi, najlogicnije bi bilo. Ali avaj! 

 

Inace, mislim da ne postoji scena na ovom svetu tako bedna kao sto je ta scena vecanja, komplet, od kad izvedu Tiriona u lancima pred njih. Apsolutna pobeda. A vec smo u ovoj sezoni imali takve pobede, ali pomerili su granicu jos jedared. :Hail:

Link to comment

Ja cu tesko da gledam bilo kakav nastavak ili spin off GoTh-a posle Deneris... nema mi smisla... isto kao Vikinzi kada su umrli Ragnar i njegov prijatelj engleski kralj... samo ovo mi je nekako jos upecatljivije...

Link to comment
8 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Mislio sam da ce ovo i da se desi, najlogicnije bi bilo. Ali avaj! 

 

Inace, mislim da ne postoji scena na ovom svetu tako bedna kao sto je ta scena vecanja, komplet, od kad izvedu Tiriona u lancima pred njih. Apsolutna pobeda. A vec smo u ovoj sezoni imali takve pobede, ali pomerili su granicu jos jedared. :Hail:

 

All your expectations have been subverted!

Link to comment
Kad pomislis da Tiriona nisu mogli vise da unakaze i naprave glupim on predlozi Brena za kralja. Bore se za tron 8 sezona, padaju glave na sve strane i onda se svi sloze sa moronskim predlogom da invalid bez ikakve harizme i znacaja bude kralj, da ne pricam sto bi on trebalo da je klinac nego je izrastao tokom serije.
Kvalitetno pisanje po fanovima, da su uzeli bilo koji od potencijalnih zavrsetaka sa reddita bilo bi bolje 15 puta. Mnogo lose, zajebali su i Lost.
Pa da, Bren ima 10 godina u Plesu sa zmajevima. Ne vidim baš neku logiku da je Martinov kraj da on bude kralj... to bi značilo namesništvo dok ne stasa. Ne znam kakvo bi to dobro donelo Westerosu. U seriji je ovaj klipan od 220cm preko 20 godina a i nisu znali šta će s njim realno. Moj predlog da ga ostave u pećini nije usvojen :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
20 minutes ago, Sludge Factory said:

 

+1 

 

Mislio sam da ce ovo i da se desi, najlogicnije bi bilo. Ali avaj! 

 

Inace, mislim da ne postoji scena na ovom svetu tako bedna kao sto je ta scena vecanja, komplet, od kad izvedu Tiriona u lancima pred njih. Apsolutna pobeda. A vec smo u ovoj sezoni imali takve pobede, ali pomerili su granicu jos jedared. :Hail:

pa da, kao neka parodija vec karikaturalne serije. ja bas retko ostajem bez teksta, al tu sam zanemeo.

Link to comment
28 minutes ago, mozzer said:

Ja cu tesko da gledam bilo kakav nastavak ili spin off GoTh-a posle Deneris... nema mi smisla... isto kao Vikinzi kada su umrli Ragnar i njegov prijatelj engleski kralj... samo ovo mi je nekako jos upecatljivije...

ne podsecaj me :cry:

 

isto vala, ne pada mi na pamet da gledam ove rugobe sto su preostale, da je dzejmi preteko jos i nekako, ovako evo im sipak

Link to comment
ne podsecaj me :cry:
 
isto vala, ne pada mi na pamet da gledam ove rugobe sto su preostale, da je dzejmi preteko jos i nekako, ovako evo im sipak
Neće ni jedan spin-off uključivati ove likove. Dešavanja su mnogo ranije, konkretno 5000 godina ranije The Long Night.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
31 minutes ago, ToniAdams said:

pa da, kao neka parodija vec karikaturalne serije. ja bas retko ostajem bez teksta, al tu sam zanemeo.

 

A jesi skapirao kako je Bran the Broken bogalj po više osnova? Ne mož' da 'oda, ne mož' da pravi decu, a i ima samo šest kraljevina umesto sedam. Ha!

 

Kakav blam :isuse:

 

Btw da li je neko zamijetio ovo jadno kopiranje kraja Gospodara prstenova? Pisanje knjige, odlazak brodom na zapad...

Link to comment



 
A jesi skapirao kako je Bran the Broken bogalj po više osnova? Ne mož' da 'oda, ne mož' da pravi decu, a i ima samo šest kraljevina umesto sedam. Ha!
 
Kakav blam :isuse:
 
Btw da li je neko zamijetio ovo jadno kopiranje kraja Gospodara prstenova? Pisanje knjige, odlazak brodom na zapad...


Martin u intervjuu rekao da gađa bitersweet kraj kao u Gospodaru pa trgovci skontali da će da bude copy/paste :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...