Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Izgnastvo zbog ubistva kraljice je totalna glupost, on je legitimni naslednik. Mogla je da bude njegova lična odluka ali proterivanje na Zid je glupost. Nije da je bolje i zaslužio, kreten. 

Nemam razloga da se nadam da će se ova priča nastaviti, prirodno se isušila. 

Na kraju kad sve zbrojim, Lanisteri ispadoše najzabavniji od sve dece

 

P. S. I Crv je car, šteta što je evnuh

 

 

 

Edited by Sara
Link to comment
5 minutes ago, Sara said:

Izgnastvo zbog ubistva kraljice je totalna glupost, on je legitimni naslednik. Mogla je da bude njegova lična odluka ali proterivanje na Zid je glupost. Nije da je bolje i zaslužio, kreten. 

 

 +1

Zato sam i rekao da je glupost da niko ne ustane i kaze ko je Aegon. Sam prvi, a i Tyrion ako se opametio opet

Link to comment

Ma izgnanstvo je izbunareno kao peace offer neukaljanima koji su trazili kaznu, a nisu je sami sproveli iz nekog razloga. Sto je takodje glupo iz mnogo razloga.

Link to comment

meni je najgluplji sivi crf koji odlucuje da saradjuje posto mu se grupa likova direktno iz alan forda predstavi kao autoritet, sa sve svojom retardiranom pricom.

lik je lak za manipulaciju, mmw.

Link to comment
19 minutes ago, ToniAdams said:

meni je najgluplji sivi crf koji odlucuje da saradjuje posto mu se grupa likova direktno iz alan forda predstavi kao autoritet, sa sve svojom retardiranom pricom.

lik je lak za manipulaciju, mmw.

 

pa kad nema muda da nesto uradi sam

 

 

:naughty:

Link to comment
23 minutes ago, ToniAdams said:

meni je najgluplji sivi crf koji odlucuje da saradjuje posto mu se grupa likova direktno iz alan forda predstavi kao autoritet, sa sve svojom retardiranom pricom.

lik je lak za manipulaciju, mmw.

istina, tu je i mene malo razocarao ali dotle se odlicno drzao

Link to comment

Kad pomislis da Tiriona nisu mogli vise da unakaze i naprave glupim on predlozi Brena za kralja. Bore se za tron 8 sezona, padaju glave na sve strane i onda se svi sloze sa moronskim predlogom da invalid bez ikakve harizme i znacaja bude kralj, da ne pricam sto bi on trebalo da je klinac nego je izrastao tokom serije.
Kvalitetno pisanje po fanovima, da su uzeli bilo koji od potencijalnih zavrsetaka sa reddita bilo bi bolje 15 puta. Mnogo lose, zajebali su i Lost.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Ma izgnanstvo je izbunareno kao peace offer neukaljanima koji su trazili kaznu, a nisu je sami sproveli iz nekog razloga. Sto je takodje glupo iz mnogo razloga.

Koliko mi se čini, Iron Islands i Dorna su sigurno podržavaoci Deneris, valjda je to i kompromis sa njima. 

Link to comment

Da, ali to njihovo podrzavanje se lako pobije cinjenicom da je Dzon Targjaren prvi prestolonaslednik. Mislim, bar ima prostora da se tu razglaba i pregovara.

Sivog Crva ne zanimaju Targjareni ni Vesteros ni pravo na tron, on samo hoce pravdu za Deni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...