Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

8 minutes ago, *edited by mod said:

Inace sve mi se čini da su oni ovo snimali u komadima pa posle uklapali vezano za focus grupe i generalni odium. 

Ima neka najava dvosatne behind the scenes emisije gde se vidi kadar iz treće epizode kad je Deni još uvek u WF i biju se sa zombijima, pada klapna i kažu iz režije "this was Emilia Clark's last scene on the GOT set, blabla". Znači da su celu sezonu snimali zbrda-zdola, verovatno i u više verzija. 

Link to comment

zamisli da je bilo interneta i toksicnog fandoma koji trazi starbaks u kadru pre 12 godina kad je isla poslednja epizoda sopranosa lol kolko bi tu bilo narikanja i samospaljivanja

Link to comment
4 minutes ago, fancy claps said:

zamisli da je bilo interneta i toksicnog fandoma koji trazi starbaks u kadru pre 12 godina kad je isla poslednja epizoda sopranosa lol kolko bi tu bilo narikanja i samospaljivanja

 

Ih, koliko bi tek ručnih satova i aviona u bekgroundu Kosovskog boja otkrili da je bilo toksičnog fandoma... a ovako, samo par instanci.

 

4 minutes ago, Mil@n said:

Debeli rekao u izjavi Vanity Fairu (valjda) da ima jebenih pet spin off-ova... Džizs.

 

In development, znači neće snimati ni pilot epizodu za svih pet. Kako su zasrali franšizu ovim krajem, bilo bi najzabavnije da svih pet otkažu :D 

Link to comment

The night is dark and full of plot holes.

 

Nego brinem se za Vinija. Aj mi ostali manje više, al šta će Vini sada da hejtuje? Dajte neki spinof!

Link to comment
6 hours ago, omiljeni said:

pa nisam ja kriv što se na ovom opskurnom forumu prosipaju ideje & predlozi pored kojih cock merchants izgledaju kao šekspiri 

 

E, a vidi kako je kolega Zamboni genijalno opravio scenu kad Tyrion nudi krunu mladom Đuričku(tm): 

 

Link to comment

Ali nije mi jasno da nisu eksploatisali ovo još par sezona, imali su i materijal i sigurnu publiku. To sa spinoff-ovima je ipak rizičnije.

Mislim, ne kukam što nije bilo još, samo što su ovo mogli i morali mnogo bolje.

Edited by mraki
Link to comment

Dunk i Egg spinoff će biti jak.

3 pričice od kojih je bar 1 totalno neupotrebljiva za televiziju. Od ostale 2 možda mogu probati da naprave 3-4 epizode, al to niko normalan neće gledati.

Link to comment
2 minutes ago, hazard said:

Nego brinem se za Vinija. Aj mi ostali manje više, al šta će Vini sada da hejtuje? Dajte neki spinof!

 

Oh my sweet summer child, what do you know of hate? Inspiracije ima daleko previše za samo jednog mene. Ne postižem ni ovako, evo sad bi trebalo da radim ali ja sedim i vatam zjale sa vama ovde i sa r/freefolk. 

 

1 minute ago, mraki said:

Ali nije mi jasno da nisu eksplatisali ovo još par sezona, bilo i materijala i sigurne publike.

 

Dobili ljudi ponudu da avanzuju kod Diznija, nije bilo vremena ni ova sezona da se odradi ucelo nego su je sprčili u šest epizoda, nisu ni sve flaše i čaše stigli da izbrišu. 

 

Realno, ne bi pomoglo ni da su se stoprocentno posvetili poslu, debil ostaje debil. Zabavnije bude ovako kad očigledno ošljare, pa se zbunjeno češu i najpovršniji gledaoci.

Link to comment
Just now, Mil@n said:

Prelomni momenat da smanje broj sezona je bio kada su videli da Bren raste po pola metra između sezona...

:lolol: jes, vala, nek je živ i zdrav, još par sezona i mogo bi da jede Brijeni s glave sve sedeći u stolici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...