Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Prijatno iznenađenje bila je Tyrion-Cersei interakcija, do sada sam se već odvikao od bilo kakvih pokušaja glume, očekivao sam da njih dvoje izdeklamuju svoje glupave lajne neutralnih izraza lica kad ono gle, ljudi se potrudili, oseti se nekakva emocija, čak je sadržaj koliko-toliko smislen (jer se svodi na "Šta mi uopšte radimo poslednjih sedam epizoda, jebote, i zašto?")

Ali nekako su naglo presekli tu scenu, zato su se i pojavile teorije da Tirion zna da Sersei nece dati vojsku. Samo nije mi najjasnije kako se tacno zavrsio njihov razgovor, sta su mogli da se dogovore??? Bice neopevano glupo da sad Tirion ima guilt trip na nerodjenu bebu, pa nagovara seku da slaze ove u Dragonpitu kako ne bi krenuli na nju pre nego na sever... A i neobicno je ozbiljan na kraju, na brodu, kao da ga muci krivica sto je izdao ovo dvoje sto se vacare.

Edited by malistev
Link to comment

Ali nekako su naglo presekli tu scenu, zato su se i pojavile teorije da Tirion zna da Sersei nece dati vojsku. Samo nije mi najjasnije kako se tacno zavrsio njihov razgovor, sta su mogli da se dogovore??? Bice neopevano glupo da sad Tirion ima guilt trip na nerodjenu bebu, pa nagovara seku da slaze ove u Dragonpitu kako ne bi krenuli na nju pre nego na sever... A i neobicno je ozbiljan na kraju, na brodu, kao da ga muci krivica sto je izdao ovo dvoje sto se vacare.

ma nema sanse da je to, pre mislim da je on teo da spopadne glavatu, pa se smorio kad ga je drugi kepec preduhitrio.

Link to comment

Zašto je Bron otišao da cuga sa Podom? Jer su on (Džerom Flin) i Lena Hidi bili u vezi nekad, a sad ne mogu da se smisle na istom setu, valjda je to i u ugovor uneseno  :0.6:

Edited by James Marshall
Link to comment

Ali nekako su naglo presekli tu scenu, zato su se i pojavile teorije da Tirion zna da Sersei nece dati vojsku. Samo nije mi najjasnije kako se tacno zavrsio njihov razgovor, sta su mogli da se dogovore?

 

Ma budalaština, dogovorili su se da ona pošto je trudna ipak ne želi da dozvoli da svet propadne. Ali ona u stvari ima cunning plan da dozvoli samo suvišnom delu sveta da propadne, pošto će posle da unajmi Golden Company, plaćenike navodno sposobne da spasu svet od zombikalipse i ledenih zmajeva i čega već sve ne. Na kredit!

 

Samo kažem da je Heady-Dinklage scena bila pristojno odglumljena, za razliku od praktično svih ostalih u ovoj sezoni. Sadržaj mi je isto OK jer ističu gigantske rupe u zapletu... valjda se baš zato scena naglo prekida jer su svoj zaplet toliko ukopali da nisu znali kako da ga iskopaju.

Link to comment

mrzim rijunione bilo koje vrste, bilo da se radi o drugarima iz skole, bendovima, il o likovima iz got-a.

al moram priznati da mi je ok bio onaj kratak momenat kad haund i brena pricaju o ariji ko da joj cale i keva.

i ok mi je koncept trookog gavranstva, ne zna u stvari sve, al zna gde ce da sazna.

ocekivao sam samo, da kad brendon kaze debelom da vise nije brendon nego taj gavran, i da vidi sve sto se desilo i sto se desava, i odmah posle toga ga pita, a sto si doso, ovaj mu odgovori nesto u fazonu pa jel vidis il ne vidis sve brt?

Link to comment

Malo mi je!!!

ti shvatas da su njih dvoje brat i sestra i da navijas za vise incestuoznog sexa? mislim, cisto da ti predocim, ako nisi potpuno razmislila... i ovo sto sam video mi dovoljno bilo da mi se zeludac okrene

 

 

ali Arya  :wub: i malo undead dragona su popravili stvari! ja u sledecoj sezoni navijam za undeadove. mnogo su jaci likovi od ovih placipicki sto su ostali medju zivima. ili to, ili da im Tormund i Arya jebu kevu dok oni cupaju meso sa kostiju Bubija, Deni, Cercei, Sama, Ser Joraha... 

Link to comment

meni je najveci utisak jon snow, on ne samo da je princ, ne samo da je led i vatra, ne samo da je i fuckin zakonit, nego je i veca moralna vertikala od neda starka

pazi ovo, nece covek da laze ni za vece dobro, nego drzi do svoje casti...fuckin ned stark je priznao izdaju da bi spasao cerke, a ovaj neukaljani ne moze da dobrobit citavog realma da slaze jebenu cersei...mars u pizdu materinu

Edited by Escalade
Link to comment

mrzim rijunione bilo koje vrste, bilo da se radi o drugarima iz skole, bendovima, il o likovima iz got-a.

al moram priznati da mi je ok bio onaj kratak momenat kad haund i brena pricaju o ariji ko da joj cale i keva.

i ok mi je koncept trookog gavranstva, ne zna u stvari sve, al zna gde ce da sazna.

ocekivao sam samo, da kad brendon kaze debelom da vise nije brendon nego taj gavran, i da vidi sve sto se desilo i sto se desava, i odmah posle toga ga pita, a sto si doso, ovaj mu odgovori nesto u fazonu pa jel vidis il ne vidis sve brt?

 

 

to ko onaj vic kad Mujo ode kod vidovnjakinje

 

Pokuca on,  a ona kaže: "Ko je?"

 

A on veli: "E jebem te vidovitu"

Link to comment

meni je najveci utisak jon snow, on ne samo da je princ, ne samo da je led i vatra, ne samo da je i fuckin zakonit, nego je i veca moralna vertikala od neda starka

pazi ovo, nece covek da laze ni za vece dobro, nego drzi do svog cojstva i casti...fuckin ned stark je priznao izdaju da bi spasao cerke, a ovaj neukaljani ne moze da dobrobit citavog realma da slaze jebenu cersei...mars u pizdu materinu

 

To, to! Apsolutno sve treba podrediti spasu ljudske rase pred hordom zombija, nisu više bitni prestoli, rivalstva, nasledstva, ništa nije bitno... osim moje reputacije kao istinoljubive moralne gromade :D

 

Najbolje je što on, za razliku od Neda, takvu reputaciju nikad nije ni imao! Izvukli su je iz dupeta da bi dali Cersei razlog da ljutito ode i onda se vrati, da se nekako ispuni metastazirani runtime. Još posle Theon radi recap: Kako si joj rekao Džone, svaka čast Džone, sve što ti kažeš je ispravno Džone!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...