Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Meni je apsolutno fascinantno da Bren iznosi kao bitan detalj da je Džonovo pravo ime u stvari Sand, a ne Snow... jebote, to je čista konvencija! Apsolutno je nebitno koji lokalni nadimak ćeš da prilepiš kopiletu u nedostatku standardnog prezimena! Ključna informacija koju ima je da su mu roditelji Rhaegar i Lyanna, ali on to bira da ilustruje Sand/Snow distinkcijom. Rodio se... U DORNU! Dun dun dun!

 

To je naravno naručeni šlagvort za Sema da nam servira Gilin infodump iz tamo nekog dnevnika tamo nekog maestera koji je priženio R+L :isuse: Na stranu to što je on tu informaciju komotno izignorisao kad mu je ona pročitala, imao je druge stvari na pameti. Ali eto, tek sad kad je čuo da su dotični izrodili njegovog druga Džona, odlučio je da se priseti da su oni tada bili legalno venčani. 

 

ASOIF fanfiction se obično manje trapavo piše, majke mi.

Link to comment

Meni je apsolutno fascinantno da Bren iznosi kao bitan detalj da je Džonovo pravo ime u stvari Sand, a ne Snow... jebote, to je čista konvencija! Apsolutno je nebitno koji lokalni nadimak ćeš da prilepiš kopiletu u nedostatku standardnog prezimena! Ključna informacija koju ima je da su mu roditelji Rhaegar i Lyanna, ali on to bira da ilustruje Sand/Snow distinkcijom. Rodio se... U DORNU! Dun dun dun!

 

To je naravno naručeni šlagvort za Sema da nam servira Gilin infodump iz tamo nekog dnevnika tamo nekog maestera koji je priženio R+L :isuse: Na stranu to što je on tu informaciju komotno izignorisao kad mu je ona pročitala, imao je druge stvari na pameti. Ali eto, tek sad kad je čuo da su dotični izrodili njegovog druga Džona, odlučio je da se priseti da su oni tada bili legalno venčani. 

 

ASOIF fanfiction se obično manje trapavo piše, majke mi.

ovaj Uini po celi dan samo smislja kako ce dalje da se pokenja po cockmerchantima... a ne moze da isceka kace nova epizoda da pogleda :D

Link to comment

Ode posle Tajvina najgotivniji (doduse sjebali su lik vec poodavno) :( (LF), Varys bleda slika nekadasnjeg. Ovo sa Branom je preglupo, vise nema nikakih misterija kada imas svevidece nadohvat ruke. I zasto LF nije smugno ranije kada mu je vec Bran natuknuo da je Chaos ladder. Dovoljno je inteligentan za to (ili bar bio). I da ocekivao sam da je zid ipak magijska barijera za Tudjine a ne samo fizicka. Pregovori su debilni. Jaiem ej stavrno postao commic releif kao i Bron. Sto i niej toliko lose za napacenu dusu Kingslayera. Jedino mi je momenat njegovog odlaska suvise mlak, mogao je mnog raniej i ubedljivije. 

Link to comment

LF konacno sjeban, highlight episode.

 

Mislio tj nadao sam se nekoj logici (stupid me) da ce Zombi Dragon da bljuje led (kontra vatri) i da ce NK sa njim da zamrzne deo mora pored zida kako bi prosli okolo...

 

Sve u svemu dosta lose pisan ceo serijal, pogotovo ceo spin oko price idemo da uhvatimo jednog kako bi ubedili Sersei pa rizikujemo zivote da idemo kod nje na pregovore, pa Tirion rizikuje zivot, da bi na kraju Sersei (what surprise) opet pravila spletku bez grama mozga ili logike.

 

Jest na momente entertaining, ali sve u svemu mislim da je moglo dosta bolje....

Link to comment

Meni ubrzano opada bilo kakav entuzijazam povodom serije. Ova dva dungeons&dragons gospodina ocigledno nisu u stanju da napisu bilo sta smisleno, da nas uvedu u neku dramu ili triler, ili makar comic-relief, sta god a da nije namenjeno intelektualnom sklopu prosecnog kauc potejto amerikanca. Sedma sezona je izuzetno predvidiva i zapleti su dosta glupi, ne vidim razlog zasto i osma nece biti takva, a cinjenica da jos uvek nemaju spreman scenario govori dosta toga. Plus cemo cekati vise od godinu dana na nju.

 

HBO vise nije u stanju da iznese epski teret serije, epizode su im postale preskupe a vecina novca odlazi na grandiozne plate glavnih glumaca, otuda se nema sredstava za props i CGI i recimo fakin Duha. Epilog toga je da smo za celu sezonu videli jednu i po bitku, i jedno pet punih epizoda random likova u random sobi kako nesto pricaju. A ovo je trenutak u serijalu kada bi trebalo da bude THE rat.

Link to comment
Mislio tj nadao sam se nekoj logici (stupid me) da ce Zombi Dragon da bljuje led (kontra vatri) i da ce NK sa njim da zamrzne deo mora pored zida kako bi prosli okolo...

 

Zar ne moze sam NK da smrzava stvari? Ne secam se svih situacija od pocetka serije, ali proslu epizodu se zmajeva vatra gasila oko njega kako je prolazio, to valjda znaci da ima neku hladnu auru oko sebe?

 

Link to comment

Meni najzanimljivije sto mi niko od prijatelja ni familije nije potrazio da odgleda sarijal, samo zadnju epizodu dvojica. Pre se cekalo na red, da prokruzi fleska i po mesec-dva.

 

Послато са 5051D уз помоћ Тапатока

Link to comment

a vecina novca odlazi na grandiozne plate glavnih glumaca, otuda se nema sredstava za props i CGI i recimo fakin Duha. Epilog toga je da smo za celu sezonu videli jednu i po bitku, i jedno pet punih epizoda random likova u random sobi kako nesto pricaju. A ovo je trenutak u serijalu kada bi trebalo da bude THE rat.

 

Negde pročitah (ispravite me ako grešim) da je top pet plata po epizodi oko 500.000$, mislim da to nije preterano para za seriju koja je jedna od najpopularnijih globalno, ako ne i the najpopularnija svih vremena i imajući u vidu marketinški potencijal iste.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...