Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

- Hey Jamie, whatcha think, how big is the cock of the dragon?

 

- Dunno Bron, but it has to be the largest one out there.

 

- We should be careful when we speak about cocks in their presence, I still want my castle damn you!

 

- No, we are fine old friend. Dragons only understand word dick, cock is complete unknown to them.

Link to comment

Одлична епизода. Замјерам само што нису са Тионом завршили за сва времена, али јок, мора редемпшн роуд. Остало се одлично развија, Серсеи није разочарала, а преокрет у Винтерфелу је био :wub:

Link to comment

Pa dobro, ona igra lažnjak igru odavno jer se kune u moć love i ovih plaćenika koji su isto ušli u priču prije par epizoda. Njeno ludilo zvano "hoću vlast pa makar svi ostali bili mrtvi" je nešto osvježavajuće pored svih ovih koštunica-vukodraškovićevskih momenata Džona Snoua "Drži reč - uvek uz svoj narod" i lomljenja točka[emoji769] Prepodobne Degeneris. Da nema ove lujke, ovo dvoje bi tek bili dosadni, ne bi imao čovjek za koga da navija, a pogotovo ne bi imao razlog da navija za dvoje smarača da im protivnik nije ekipa Ludaka - Mengele, Long Džon Silver i luda Kraljica sa nemrtvim bodigardom.

Ja ne sporim njen plan i njenu bolesnu želju da vlada koja joj je satrla praktično sve do čega joj je stalo u životu.

 

Sporim odluke druge strane. Zna se kada se pregovara u ratu, kada obe strane imaju nešto da ponude, ona nema ništa. Mogli su je uništiti za pola sata bitke, pokupiti šta je ostalo od njene vojske, izbaciti je iz bilo koje kasnije raspodele vlasti, a ne da je mole da se smiluje I prišljamči koaliciji, izgube jbnog zmaja in the proces, još će ova na kraju da se pojavi sa 20k vojske. Idiotizam kao takav na samom kraju serije.

 

Hawaii Mate 9

Link to comment

Serija postaje preglupa :( mnogo stvari postaje previse neuverljivo, ova spletka sa Arjom i Sansom se mogla namirisati jos od trece epizode, sto je vrlo nekarakteristicno za Martinovo pisanje. Svadja izmedju Dzejmija i Sersei mi je isto slaba i ne pije bas vodu, mogli su se posvadjati 5 puta do sada uz neke mnogo bolje razloge. Sastanak mi je bio uzbudljiv koliko da vidim sve likove na jednom mestu, ali jedan glupi epilog jedne izuzetno glupe ideje koja nam pojela pola sezone. 

 

Cela epizoda koja treba da bude kruna sezone nudi neke vrlo ocigledne zakljucke i pravi postavku za sledecu sezonu, a nigde spektakla i nigde picvajza.

 

Btw, ako mislite na onaj scenario 8me sezone sto se provlacio ovde pre 10ak stranica - ako se dobro secam, u prvoj epizodi u prvoj sceni pominje se Toilet Ed u Eastwatchu, a Eastwatcha vise nema, tako da je to definitivno patka.

Link to comment

Serija postaje preglupa :( mnogo stvari postaje previse neuverljivo, ova spletka sa Arjom i Sansom se mogla namirisati jos od trece epizode, sto je vrlo nekarakteristicno za Martinovo pisanje. Svadja izmedju Dzejmija i Sersei mi je isto slaba i ne pije bas vodu, mogli su se posvadjati 5 puta do sada uz neke mnogo bolje razloge. Sastanak mi je bio uzbudljiv koliko da vidim sve likove na jednom mestu, ali jedan glupi epilog jedne izuzetno glupe ideje koja nam pojela pola sezone. 

 

Cela epizoda koja treba da bude kruna sezone nudi neke vrlo ocigledne zakljucke i pravi postavku za sledecu sezonu, a nigde spektakla i nigde picvajza.

 

Btw, ako mislite na onaj scenario 8me sezone sto se provlacio ovde pre 10ak stranica - ako se dobro secam, u prvoj epizodi u prvoj sceni pominje se Toilet Ed u Eastwatchu, a Eastwatcha vise nema, tako da je to definitivno patka.

ne pominje se ed u istočnoj osmatračnici, već da su odatle stigli tormund i danderion u crni zamak

Link to comment

ne pominje se ed u istočnoj osmatračnici, već da su odatle stigli tormund i danderion u crni zamak

 

Spominje se...

 

 

 

Scene 1

Aftermath of the Night King’s attack on Eastwatch By The Sea. Tormund and Gendry are able flee the scene. Undead Viserion sets Crows and Undead afire. Lord Beric Dondarrion stays behind to fight the White Walkers (dies off-screen?), but not before killing the White Walker that killed Edd. Edd is stabbed to death by a White Walker. Tormund and Gendry ride for Winterfell, whilst we see a burning Castle Black in the background. 

 

Sad sam pročitao ponovo. Spominje se i da Theon stiže u prvoj epizodi u Winterfell sa ostalima, a on je na kraju ove epizode otišao da oslobodi Yaru. Dakle, definitivno fake...

 

EDIT: Što je i dobro, obzirom da nema smrti Night Kinga, nije objašnjeno ko je Azor Ahai i nije ispoštovano Valonquar proročanstvo. I nije bittersweet kraj, već sranje obično.

Edited by Ayatollah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...