Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

@Mil@n

Nema šanse, vidiš da je Tyrion revolucionar koji se nada "lomljenju točka" i zameni feudalizma nekom vrstom... feudalizma. Making the world a better place through innovative electioneering and cloud based computing.

 

Zabrinuto gleda iz hodnika jer se pita kako li će bremenita Degeneris da uzjaše Drogona :unsure:

Link to comment

 

Zabrinuto gleda iz hodnika jer se pita kako li će bremenita Degeneris da uzjaše Drogona :unsure:

 

 

ma ne, oni ce to dobiti jos dok se ne bude videla trudnoca, drugo je pitanje interesantnije. da li ce NK nastaviti da ozivljava na sjeveru nakon sto ga ovi ugaze i da li ce nastaviti da se vraca dok god traje zima.

Link to comment

Zanimljivo je da ta plava razorna svetlost ne topi led nego ga baš razara. To je valjda neka nemrtva undead vatra

Nije vatra, nego eksploziv... it is known :D

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

da li ce NK nastaviti da ozivljava na sjeveru nakon sto ga ovi ugaze i da li ce nastaviti da se vraca dok god traje zima.

 

Ne znam kako misliš, valjda će da ubiju NK i tako automatski unište sve ostale zombije. Neće da ubijaju jednog po jednog zombija a onda se NK vrati na sever da počne polako sve ispočetka.

 

A da će biti nekog zatvaranja ciklusa na kraju, kao u Battlestar Galactica (This all has happened before and will happen again), u to nikad nisam ni sumnjao. Verovatno će i Martin tome težiti sa knjigama, inače ne bi toliko provlačio detalje koji sugerišu cikličnost.

Link to comment

Najjace je bilo kad se Deni prvi put pojavljuje na zmaju, svi je gledaju zapanjeno, uplaseno, uznemireno, samo bata Djora sa osmehom, punog srca :lol: ljubav :wub:

 

Bren je ubedljivo najgluplji i najbesmisleniji lik, scena sa Semom je katastrofalna, prosto ne mogu da verujem da je neko mogao ono da napise i, jos gore, da je neko mogao da odobri da se ono snimi. Delfsko prorociste je bilo manje kontradiktorno. 

 

Scene sa Teonom isto blagi uzas. Ne zna se koja je gora da li Dzonoljublje ili "za Jaaaruuuu" fajt. BTW, ja sam sve vreme bio ubedjen da je njemu odsecen samo (dzon s)njeznik, a ne da je sve odstranjeno. Moguce da mi je promaklo. 

 

Samit ne treba ni komentarisati. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Winterfell napokon pokazao nešto kršteno, Arjina egzekucija flawless! Bran pita Sema što je došao jer, koliko sam skontala, on vidi šta se dešava(lo) a ne može da uđe ljudima u umove i vidi namere tako da nemojte tu da preterujete.

 

Sve ostalo onako, na nivou serije, uz poneki blagi bljesak up/down.

Najbezvezniji  momenat mi onoliko insistiranje na Theonovim neviđenim zlodelima i gresima koje nikad neće okajati jebote. Uopšte ne kapiram ŠTA je on to toliko strašno uradio osim što je u nekom trenutku bio lojalan svojoj biološkoj porodici a ne onoj kod koje je bio talac. Nit je ubio malji dec Stark, nit je imao veze sa red wedding, spasio je Sansu od Remzija.... Mislim, u seriji sve sam go pravednik (na čelu sa Džejmikom) pa Theon ispade najeoprostivijih grijeha.

Dijalozi sa cock/dick lajtmotivima su prejadni ali na to smo se navikli. 

 

1 thing: Qyborn se previše zainteresovao za zombija. Valjda neće da predloži Sersei da joj od Kingslandinđana napravi matching army :ph34r:

Link to comment

Bran pita Sema što je došao jer, koliko sam skontala, on vidi šta se dešava(lo) a ne može da uđe ljudima u umove i vidi namere tako da nemojte tu da preterujete.

 

Ne mislim ja na to (mada je i to diskutabilno, ali prihvatam tvoj argument), vec na pricu oko Dzonovog porekla. Scena je ocigledno sluzila da publici do detalja objasni (da ne kazem nacrta, spunfiduje ili nagura u grlo te detalje), ali moglo je to malo bolje da se napise, slozices se. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...