Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

enhanced-14342-1431737970-21.jpg

Ne razumem ovaj mim baš.

 

Ova dvojica su u svemu uživali što postoji. Bubi bio sa dve žene u životu, plus ni ne cuga nešto.

 

@Indy

Pa to sam i rekla. Kome je Brenovo otkrovenje novina, super je scena!

Link to comment

Ne razumem ovaj mim baš.

 

Ova dvojica su u svemu uživali što postoji. Bubi bio sa dve žene u životu, plus ni ne cuga nešto.

Pa valjda nisu oni thirsty nego vi što ih požudno zaljubljeno gledate.

Link to comment

Pa valjda nisu oni thirsty nego vi što ih požudno zaljubljeno gledate.

 

Pa čak se i Mejdejka slaže da Bubi :wub:  ne pripada ovoj slici. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Jeste bolje ako živiš u nekom svom fantasy land gde ti režiser i glumac bar nešto od tih "kvalitetnih karakternih osobina" prikazuju na ekranu. A u okrutnom stvarnom svetu, dupeta i bradavice i finger up 'er ass je sve što nam nude.

Link to comment

To zaista dosadjuje, kao ono sa Bronom i Džejmijem kada su komentarisali Unsullied. Napraviše od Džejmija nekog comic relief čoveka, a to ne može da se radi sa čovekom koji nosi breme kingslejera, koji je bio jedan od najvećih mačevalaca ikad i potencijalno će vrlo značajno doprineti fabuli.

Link to comment

Ja sam uživao...

 

 

 

Viserion nije razočarao. Šorka sa Theonom je bila možda potrebna, ali neuverljiva... taj ni Deni ne bi mogao da istuče. Pregovori su se otegli (a i ne znam šta Khaleesina koalicija ima toliko da pregovara. Srsi je ozbiljno prošao rok trajanja.)

 

Sestre Stark u sadejstvu, 10 poena.

 

Uglavnom, hebaće ih Night King ružno u sledećoj sezoni. Osim ako ne naprave neke kaćuše koje ispaljuju dragonglass.

 

 

Link to comment

A kako su ovi uopste planirali da predju Zid pre nego sto su imali zmaja? Da nisu hteli da ga zaobidju kad se malo more zaledi tamo s kraja, pa su zato i marsirali ka Eastwatchu?

Link to comment

A sto su zapravo vodili tea sasobom? Da ga zezaju sto nema pisu?

Tuca sanjim je nesto najgluplje ikad, pogotovo kad ga onaj kolenuje a teo pravi zadovoljne face u fazonu moj vini je na nekom boljem mestu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...