Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

al cekaj, ako su spojleri za osmu tacni, a osma jos nije snimljena, sta sprecava ovu dvojcu da se naduvaju ko prasci, naruce picu, i dok cekaju da stigne ponovo napisu novu osmu?

Čitao sam da je neko od glumaca rekao da su već dobili scenario za osmu sezonu, tako da je verovatno sve već napisano. Mislim, mogu oni da uzmu i sve napišu opet, ali što bi se ponovo cimali + je u ovo uključeno suviše mnogo ljudi, od produkcije do glumaca, da bi se to tek tako menjalo kako dune CM- ovima.

 

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Link to comment

Uveren sam da su spojleri za osmu patka... videćemo kad krenu informacije sa snimanja. Verujem da ćemo do januara imati prilično jasnu sliku. Watchers on the wall i Los Siete reinos, čekamo na vas :)

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Čitao sam da je neko od glumaca rekao da su već dobili scenario za osmu sezonu, tako da je verovatno sve već napisano. Mislim, mogu oni da uzmu i sve napišu opet, ali što bi se ponovo cimali + je u ovo uključeno suviše mnogo ljudi, od produkcije do glumaca, da bi se to tek tako menjalo kako dune CM- ovima.

 

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

pa deluje mi kao da je jako brzo napisano, nista drugo.

Link to comment

pa deluje mi kao da je jako brzo napisano, nista drugo.

Ako su počeli da pišu pre 6-7 meseci njih nekoliko, onda i nije brzo napisano. Logično je da scenario ide prvo, jer produkcija radi na osnovu potreba iz scenarija, i ako će da snimanje počne za 2-3 meseca, scenario svakako mora biti već gotov.

 

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Link to comment

Ako su počeli da pišu pre 6-7 meseci njih nekoliko, onda i nije brzo napisano. Logično je da scenario ide prvo, jer produkcija radi na osnovu potreba iz scenarija, i ako će da snimanje počne za 2-3 meseca, scenario svakako mora biti već gotov.

 

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

ovaj, salio sam se gore, apropos scenarija koji deluje kao da je napisan dok su cekali picu.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Uveren sam da su spojleri za osmu patka... videćemo kad krenu informacije sa snimanja. Verujem da ćemo do januara imati prilično jasnu sliku. Watchers on the wall i Los Siete reinos, čekamo na vas :)

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

I ja sam prvobitno mislio da su patka, ali me neki detalji iz današnje epizode navode na pomisao da to možda i nije tako, npr. razgovor Džona i Deni u Dragon Pit-u, odlazak po Golden Company, itd. Saznaćemo ubrzo svakako...

 

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Link to comment

Volela bih da su to malo lepse sa Bubijem i Deni. Ocekivala sam barem 5-6 minuta necega. Dobro, kontam da neko ko je gledalac koji ne zna vec 7 godina da je Bubi sin R i L, da mu je ovo i uzbudljivo upakovano, ali meni je moralo vise interakcije da se da.  :wub:

Vizerion, sve ocekivano. Ne smeta mi izvedba. Moralo je tako, jebiga.

 

Sve ostalo je sekundarno. Jedino mi mnooogo drago zbog onog hinjenog iz WF. 

Link to comment

ovaj, salio sam se gore, apropos scenarija koji deluje kao da je napisan dok su cekali picu.

Sorry, my bad. Ponedeljak ujutro, hrpa posla na stolu, pa mi ni smisao za humor ne radi baš kako treba...

 

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Link to comment

 

Jesu koknuli Maloprstića na kraju?

 

And now his watch has ended :)

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Edited by arheolog1981
Link to comment

Volela bih da su to malo lepse sa Bubijem i Deni. Ocekivala sam barem 5-6 minuta necega. Dobro, kontam da neko ko je gledalac koji ne zna vec 7 godina da je Bubi sin R i L, da mu je ovo i uzbudljivo upakovano, ali meni je moralo vise interakcije da se da. :wub:

Vizerion, sve ocekivano. Ne smeta mi izvedba. Moralo je tako, jebiga.

 

Sve ostalo je sekundarno. Jedino mi mnooogo drago zbog onog hinjenog iz WF.

Ljovisna momenat :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...