Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Da li će da osjemeni tetku a onda bude podizao potomka kao samohrani otac kad ova bude zginula na zmaju u nekoj "božanski vjetar" akciji

Link to comment

meni je zapravno najcudnije sto nisu imali neku dogovorenu zajednicku platformu za pregovore.

ono, znali su sta je tema sastanka, pa su makar mogli da se dogovore o nastupu.

Link to comment

Da li će da osjemeni tetku a onda bude podizao potomka kao samohrani otac kad ova bude zginula na zmaju u nekoj "božanski vjetar" akciji

Ajde, ko gavran neki slutiš..
Link to comment

meni je zapravno najcudnije sto nisu imali neku dogovorenu zajednicku platformu za pregovore.

ono, znali su sta je tema sastanka, pa su makar mogli da se dogovore o nastupu.

Pa da, ovi što dolaze sa idejom ništa nisu spremili, ali zato su Cersei i Euron unapred sve dogovorili: "Kad izvedu zombija ti pitaj jel ume da pliva, pa ako kažu da ne ume reci da ploviš kući za Iron Islands, a u stvari plovi na istok da nam unajmiš plaćenike".

Link to comment

Pa mora neko od njih dvoje da se žrtvuje za veliko dobro, to je tropa

Bar neko, ali verovatno oboje. Posle potomka prestolonaslednika vaspitavaju visokomoralni patuljak i premudra prevodilica.

Link to comment

Bar neko, ali verovatno oboje. Posle potomka prestolonaslednika vaspitavaju visokomoralni patuljak i premudra prevodilica.

I striko od Praziluka

Link to comment

koja je uopšte poenta Serseine čitave šarade? Zar nije mogla odma da kaže prihvatam primirje i uradi isto što i sada namjerava? I čemu jbt služi ona prerasla plava smaračica u Kings landingu?

Link to comment

pa rekla je onda dzejmiju, nek se zombiji, zmajevi, severnjaci i ostala izmisljena bica potamane medju sobom, a mi cemo onda lako posle rata. mlati gloginje tudjim odsecenim kurcem. meni je gluplje sto se posle vratila. 

ok, imali smo tu emotivnu scenu, razgovor izmedju nje i brata kepeca kog nikad nije volela, a sad iz nekog razloga odlucila da saslusa, al mene takve smaraju.

Edited by ToniAdams
Link to comment

I čemu jbt služi ona prerasla plava smaračica u Kings landingu?

Ničemu, kao što nikad ničemu i nije služila. Ona je u knjizi nekakav idealistički paragon of honor, jedina se jadna trudi da živi po idealima viteštva iako prave vitezove za to boli dupe.

 

Zato hajde da baš njoj u seriji damo da ispali "Fuck honor and oaths!" Pa još u lice 1 Houndu onako prkosno, pošto se on vazda pridržavao čojstva i junaštva :isuse:

Link to comment

aj vini objasnjenje za teona? koj ce im on kur? poveli ga jer svi dolaze na rodjendan, pa aj, nek dodje i drug iz poslednje klupe sto nema para za uzinu?

Link to comment

pa rekla je onda dzejmiju, nek se zombiji, zmajevi, severnjaci i ostala izmisljena bica potamane medju sobom, a mi cemo onda lako posle rata. mlati gloginje tudjim odsecenim kurcem. meni je gluplje sto se posle vratila. 

ok, imali smo tu emotivnu scenu, razgovor izmedju nje i brata kepeca kog nikad nije volela, a sad iz nekog razloga odlucila da saslusa, al mene takve smaraju.

 

pa da, al' mogja je odmah da kaže "važi, može to vaše primirje, 'ajte vi na sjever da se šibate sa zombijima a ja ću da ostanem da kukičam u Kings lendingu"...čemu uopšte čitava fora sa demonstrativnim odlaskom i povratkom i pledžovanjem vojske

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...