Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Volela bih da su to malo lepse sa Bubijem i Deni. Ocekivala sam barem 5-6 minuta necega. Dobro, kontam da neko ko je gledalac koji ne zna vec 7 godina da je Bubi sin R i L, da mu je ovo i uzbudljivo upakovano, ali meni je moralo vise interakcije da se da.  :wub:

Vizerion, sve ocekivano. Ne smeta mi izvedba. Moralo je tako, jebiga.

 

Sve ostalo je sekundarno. Jedino mi mnooogo drago zbog onog hinjenog iz WF. 

 

i ja sam ocekivao scene zestokog seksa, ali izgelda da bubi nije sposoban za to. ocekvao sa nesto ovako:

 

 

Link to comment

Poslednja scena je bila najavljena na mom FB feedu pre par dana. Sa sve plavom vatrom, heh.

 

Bejlishovo smaknuce je moram priznati onu najgoru vrstu zadovoljstva u meni. Cista manipulacija osecanjima gledalaca :) Nesto kao nekoc ovo:

Link to comment

@Kojot

Zapravo, strašno je što nisu prikazali prvi poljubac, nego odmah njih dvoje na gomili. Čista režiserska lenjost. A onda i malo više seksa. Eto, da su uzeli 15 min od prethodne i 15 od ove, plus da su pristojno prikazali ovo sa B&D, imali bismo 9. epizodu.

 

Baš sam razočarana što su ovu krunicu serije ošljarili.

Link to comment

Odgledah... Mozak me boli mame mi od pregovora sa Sersei, znači, taj momenat mi userava apsolutno sve. Od čuvenog  questa do situacije u kojoj se ona na sastanku kurči kao da ima ne znam kakve argumente i adute, i to sve posle velikog poraza njene vojske pre dve epizode, šta je uopšte od iste ostalo? Pri tom je kučka ona najgora za koju svi znaju da bih prodala, pobila sve u roku od odmah samo da zna da ima i mikronske šanse da preživi i da se izvuče, što se uostlaom i ispostavilo, da je pravila zaveru na drugoj strani. Znači, jebeni užas. Serem im se u pisce, ovo je smešno koliko je glupo. 

 

Ubedljivo najbolji momenat je kako je Arja deknula maloprstića, odprilike onako kako se zgazi bubašvaba - zgaziš i nastaviš posle sekunde kao da ničeg nije ni bilo. Uživao  :wub:  :heart:  Vilijamsovoj mnogo dobro stoji ova nova  Arja, ne da joj i stare nisu pristajale...

 

Nemam problem sa zmajem i rušenjem zida, ipak je to oživljeni undead zmaj koji ima ko zna kakvu moć/plamen. 

 

Sve u svemu, da nema ovog iz prvog pasusa bilo bi to sve mnogo mnogo bolje i uverljivije, ovako mi "meh" osećaj provejava već 3 epizode. 

Link to comment

Odgledah... Mozak me boli mame mi od pregovora sa Sersei, znači, taj momenat mi userava apsolutno sve. Od čuvenog  questa do situacije u kojoj se ona na sastanku kurči kao da ima ne znam kakve argumente i adute, i to sve posle velikog poraza njene vojske pre dve epizode, šta je uopšte od iste ostalo? Pri tom je kučka ona najgora za koju svi znaju da bih prodala, pobila sve u roku od odmah samo da zna da ima i mikronske šanse da preživi i da se izvuče, što se uostlaom i ispostavilo, da je pravila zaveru na drugoj strani. Znači, jebeni užas. Serem im se u pisce, ovo je smešno koliko je glupo. 

 

Ubedljivo najbolji momenat je kako je Arja deknula maloprstića, odprilike onako kako se zgazi bubašvaba - zgaziš i nastaviš posle sekunde kao da ničeg nije ni bilo. Uživao  :wub:  :heart:  Vilijamsovoj mnogo dobro stoji ova nova  Arja, ne da joj i stare nisu pristajale...

 

Nemam problem sa zmajem i rušenjem zida, ipak je to oživljeni undead zmaj koji ima ko zna kakvu moć/plamen. 

 

 

Sve u svemu, da nema ovog iz prvog pasusa bilo bi to sve mnogo mnogo bolje i uverljivije, ovako mi "meh" osećaj provejava već 3 epizode. 

 

 

Pa dobro, ona igra lažnjak igru odavno jer se kune u moć love i ovih plaćenika koji su isto ušli u priču prije par epizoda. Njeno ludilo zvano "hoću vlast pa makar svi ostali bili mrtvi" je nešto osvježavajuće pored svih ovih koštunica-vukodraškovićevskih momenata Džona Snoua "Drži reč - uvek uz svoj narod" i lomljenja točka™ Prepodobne Degeneris. Da nema ove lujke, ovo dvoje bi tek bili dosadni, ne bi imao čovjek za koga da navija, a pogotovo ne bi imao razlog da navija za dvoje smarača da im protivnik nije ekipa Ludaka - Mengele, Long Džon Silver i luda Kraljica sa nemrtvim bodigardom. 

Link to comment

Zapravo, strašno je što nisu prikazali prvi poljubac, nego odmah njih dvoje na gomili. Čista režiserska lenjost. A onda i malo više seksa.

 

Kakve bi ti poljupce htela u seriji koja pokušava da nas animira cock-balls-dick-ass humorom iz epizode u epizodu? Imala si već ono tugaljivo držanje za ruku i beskrajno ukrštanje mrtvih, tupih, nezainteresovanih pogleda. Romantična kvota ispunjena.

Link to comment

Nego, jesu li u tim scenama seksa zadržali PG-13 rejting, sve bradavice sakrivene, ili je Emilija Degeneris morala da se opet skida, jadna, i žrtvuje za svoju umetnost™?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...