Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

zlaja, nego kako! biggrin.png

nego kad smo kod kose. potreban mi je struchni savet vas zena shto ste bile plavushe kad je tito streljao. shta ima relativno efikasno iz kucne ponude da se pomeri kosa za par nijansi ka svetlijem? pitam za dijete, prerano je bash za pravo farbanje, ako je gurnem u tu stranu bice farbanje i kukanje jednom mesechno, ne mogu josh da zivim i sa tim. jeste sama po sebi neka zlatna svetlo smedja (meni divna, al svako je majci divan :hihi: ). a neshto bi se preduzelo malo :unsure:


sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 1
Link to comment

ako mislis na kucnu radinost ima limun pa suncanje, to sam ja radila kao klinka, ali mislim da je bolje uzeti kolor sampon npr wella, zaboravih kako se zove, color nesto, on ce da se ispere za nekoliko pranja

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

I ja sam najpre mislila da je Zlaja, pa sam posle negde videla da je Ziaja. Što mi ne smeta da ga i dalje zovem Zlaja :D Poljski je brend, nemam pojma kako se pravilno izgovara.

 

@I*m with the pilots Nema ni tačka iznad j, pojma nemam zašto ga tako nakaradno pišu i zbunjuju ljude :happy:

 

@Valkyrie I u ovoj Lorealovoj kolekciji ima sprej za kosu sa hijaluronom, isto je dobar, probala sam ga.

Ako ti se ne rizikuje dobijanje peruti od maski, možeš i da zagreješ maslinovo ili kokosovo ulje i naneseš na kosu celom dužinom, držiš tako sat-dva i opereš. Jeste da kokosovo bolje miriše, ali meni maslinovo ima mnogo bolji efekat. Ima i ona maska gde u maslinovo ulje dodaš žumance, ali to je već dosta petljanja.

 

@gospa buba Znam da se kosa posvetljava ispiranjem kamilicom. Negde sam čula da se za prirodno posvetljavanje koristi i med, ali to već ne znam kako.

Link to comment

Ako dolazi u obzir bilo kakva neorganska hemija™, možda obični preliv za kosu. Tipa ~neka razmera~: rastvoren šampon u 100 ml vode, hidrogen od 3% i malo plave blage farbe bez amonijaka i drži se oko pet minuta na mokroj kosi i verovatno će da posvetli za nijansu ili pola i "osunča", posebno ako joj je ta lepa duboka boja podloga. 

Edited by Taihoskopija
Link to comment

joj ne znam, zena je hemicharka u dushi, ako je pustim u tu stranu (mada ce se pustiti sama pre ili kasnije) ima da bude kao brejking bed na kraju, kuvace u sherpama [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Danas za klindžovke ima bukvalno svašta. Moj favorit su neki puderi za kosu u boji, izvlače pramenove u roze, plavoj (blue), ljubičastoj.. nijansi i drže do pranja. Ja pitam sestričine što se ne igraju tim, kad su već klinke i može im se - kažu ne da im majka :isuse:

 

Bubo, i ja znam za limun da radi, mada razmislite, i to je kiselina neka. Onda ti rastvor hidrogena 3% završava posao lakše i efikasnije. 

  • +1 2
Link to comment

pa vi prosvetari morate da nosite barjak visoko, ja sam unetnica, moji idu kojekakvi. student mi je u ljubichasto ofarban, al on je ipak svoj chovek [emoji38]ol:

isforsiracu dakle tu jaku kamilicu!

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...