Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

17 hours ago, morgana said:

 

 

 

ivy, bas sam htjela da probam tu kremu za tijelo, nazalost lice mi je dosta osjetljivo i svasta mi zacepi pore pa ne smijem da rizikujem.

 

 

nama je odlicna ali mi nismo zahtevni,nemamo osetljivu kozu(mm i ja)

 

i obavezno moram imati u steku neku kolicinu kreme za prolece jer dok pocne da se prodaje sredinom maja ja vec potrosim pola tube :D 

Link to comment
3 hours ago, ivy said:

 

 

nama je odlicna ali mi nismo zahtevni,nemamo osetljivu kozu(mm i ja)

 

i obavezno moram imati u steku neku kolicinu kreme za prolece jer dok pocne da se prodaje sredinom maja ja vec potrosim pola tube :D 

 

e, da, to trazenje kreme za suncanje u hladnijem dijelu godine bas moze da bude agonija, u aprilu sam imala neku lasersku intervenciju zbog koje sam morala da stitim kozu i jedva sam nasla smislen proizvod

Link to comment

ja sam koristila roc s retinolom dok ga je bilo u srbiji, vise se ta konkretna linija ne uvozi. ok je ali za retinolske pocetnike taj roc pro-correct koncentrat, dok krema (mislim da su postojale dvije verzije) nije vala ni za pocetnike jer je slaba, ali znam da je  u inostranstvu u prometu i roc linija s vecim % retinola.

la roche mi je zatvarao pore i pravio haos na licu

kiehls ne znam

paula's choice je odlican :)

Edited by morgana
Link to comment

Ok. Drzacu se nje i dalje. Hvala! 

 

 

A imas li neku preporuku kako da skinem fleke od sunca na licu, bleach krema na recept ne pomaze. A bas da mazem milion puta dnevno ne mogu.

 

I da, da i dalje budem na suncu a  ne koristim spf :lolol::D

Edited by mustang
Link to comment
10 minutes ago, mustang said:

Ok. Drzacu se nje i dalje. Hvala! 

 

 

A imas li neku preporuku kako da skinem fleke od sunca na licu, bleach krema na recept ne pomaze. A bas da mazem milion puta dnevno ne mogu.

 

I da, da i dalje budem na suncu a  ne koristim spf :lolol::D

 

nemam nista svakodnevno i kucno, mada i meni takva preporuka treba.

 

aha kiseline ali tek zimi i onda obavezno spf. ako neces spf nemoj kiseline nikako ali ako neces spf ne smijes ni ozbiljan retinol :)

 

Link to comment
  • 3 weeks later...
4 minutes ago, morgana said:

gdje bih mogla uzivo da pogledam essie lakove? lilly ih ima samo u online prodaji.

Bilo ih je u Prima apotekama. Nisam  zagledala da li ih ima još uvek.

 

Pogledaj ako imaš neku u blizini.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Ptica trkacica said:

Bilo ih je u Prima apotekama. Nisam  zagledala da li ih ima još uvek.

 

Pogledaj ako imaš neku u blizini.

 

hvala, naci cu neku :)

Link to comment

Jesu i imaju dobar izbor.  Ja sam ih uvek tamo kupovala, otkad me je pedikirka navukla na njih.

 

Čak i u mom selu je bio dobar izbor.

 

Ne mogu da verujem da je Lili povukao Essie iz prodavnica. Kakav kretenski potez.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...