Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Možda da naručiš jedan, pa šta bude?

 

Ja nešto nemam sreće sa online kupovinom, tako da izbegavam.

 

Retko šta se ispostavilo onakvim kao na fotografiji kad mi je stiglo.

 

Jedan od većih fejlova bio je kad sam naručila da mi donesu neke šašave ciklama zimske Paladijumke iz Njujorka.

 

Proverila veličine na Amazonu i sve pet, kad ono stigle 2 broja veće. :isuse:

 

O garderobi da ne pričam.

 

Jedino što sam naručila i da je lepše uživo nego na fotografiji i da mi stoji kao da je šiveno po meri je haljina iz Lutkarta iz Novog Sada.

  • +1 1
Link to comment

@Ptica trkacica dosta cesto kupujem onlajn ali ovdje zazirem i prakticno i principijelno - hocu da uzmem neki nude lak, tu su razlike dosta male, a odsjaj bitan i mijenja dojam pa bih radije da vidim lak uzivo; uz to, obecala sam sebi da necu da gomilam nego da se drzim postave koju koristim (nude, svijetlo i tamno crveni, narandzasti ljeti, crni) i ne kupujem vise nijedan mimo toga kad mi ih vec 10 uzetih u momentu inspiracije stoje nizasta, ni ne pogledam ih.

 

@makondo tenks, to mi bas odgovara :)

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, makondo said:

Hvala za info za Paula's choice travel size u Fabu. A inače mi se plače kad vidim koje su cene.

 

nema na cemu :)

bolesne su cijene. a tek bobbi brown! 

btw clinique all about eyes 65 eura u fabu, jasminu i sefori, 38 na bgd aerodromu, 30 na tivatskom.

Edited by morgana
Link to comment

Koristi li neko šampone sa hijaluronom? Dobila sam preporuke za neki ljubičasti, navodno je melem za suvu kosu sklonu mršenju. Moja poludela na moru, jedva je raščešljavam. 

  • +1 1
Link to comment

Sve isto, odvratna mi je struktura kose posle mora, pa javi za šampon kako radi. A preporučeno mi je ovo za taj problem i kao super je: 

 

94727_0_1_jpg.webp.fb589d9047c74d083c97a60ad2b11694.webp

 

Ima li neko iskustva? 

 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Koristi li neko šampone sa hijaluronom? Dobila sam preporuke za neki ljubičasti, navodno je melem za suvu kosu sklonu mršenju. Moja poludela na moru, jedva je raščešljavam. 

Time sam ja prala kosu na moru. Pa okej je, ali ništa specijalno, moram da stavim posle balzam onaj neispirajući. 

Doduše, ja sam stavljala blanš na krajeve, pa sad više ne mogu ni da procenim. Ali da se rasčešlja, to da.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam se trudila da čuvam kosu i stavljala zaštitu na krajeve čim izađem iz vode i bogatija pakovanja i nja-nja i opet je govno. I inače me nega kose najviše davi od svih telesnih nega™, nikad nisam zadovoljna i nikad nemam frizuru kojom sam zadovoljna i mislim da ću morati da pređem na profesionalna pakovanja, a tako me nervira mesečno ulupavanje nekoliko hiljada dinara u to. 

  • Tužno 2
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Koristi li neko šampone sa hijaluronom? Dobila sam preporuke za neki ljubičasti, navodno je melem za suvu kosu sklonu mršenju. Moja poludela na moru, jedva je raščešljavam. 

Imam ja lorealov, u ljubičastom pakovanju, možda su na taj mislili. Meni je skroz ok, lepo hidrira kosu.

A bila sam oduševljena maskom ziaja.

images.jpeg

  • Hvala 1
Link to comment
12 hours ago, Lena said:

A bila sam oduševljena maskom ziaja.

images.jpeg

 

Mali off, ja sam mislila da se čita "Zlaja"

Spoiler

jer mi nema smisla da je drugo slovo i (gde mu je tačkica ako je malo, a valjda je malo ako su slova a i j mala?) i još sam pritom mislila da je nešto domaće :)

 

  • +1 1
Link to comment

I ja to zovem Zlaja :blush:

Hvala svima na komentarima. Ja sam koristila Byphasse 2Phase neki sprej koji se promućka najpre, i bio mi ok. Nisam ga dobro zatvorila i prosuo mi se u koferu sad kad smo išli na more, srećom u debeli peškir koji je sačuvao odeću ispod. 

Maske izbegavam od kako sam jednom "stručno" stavila neku i zapatila perut koja me je umalo koštala ludnice. Svakako moram već jednom da shvatim da kosa tretirana blanšom zahteva više nege nego što sam ja u fazonu da joj priuštim. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...