Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

ma ne, to mozda za kiseline ili sl. jednokomponentni proozvodi su samo stvar biznis strategije koju gura the ordinary i slicni. mozes da guglas misljenja dermatokozmetologa o tome.

paula's choice recimo gotovo uvijek ima vise aktivnih sastojaka u proizvodu, kao i svaki pristojan brend.

Edited by morgana
  • Hvala 1
Link to comment

Mustang@ isto

kad sam dobila sve te silne kreme,  zaključila da rapidno propadam i da to više pogađa moje nego mene:(

sad mažem i lice i pete

za pete kupila neku Lilijevu kremu, malo masnija ali valjda će biti ok

 

P.S. i na jogu sam krenula, opet

Edited by Sara
  • +1 1
Link to comment
Just now, Sara said:

ma da, poslednji trzaji, 3g rada od kuće, xy kila viška i agarofobija u najavi:huh:

 

Uzas je upasti u tu lenji limbo, svaki dan isti a sve siri si i sve vise propadas kako fizicki, tako mentalno. Srecom, te se mi kao i priroda brzo transformisemo. Ko hoce naravno. 

 

Srecno draga sa svime :)

Link to comment
4 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Nisam još ni takla ništa od toga, ali Retinol nisam mislila svakog dana nego dvaput nedeljno (ako i toliko, jer ću zaboraviti), a taj vitamin C zarad osveženja bih mogla teoretski svako jutro (a to cu tek zaboravljati jer mi je nekako vece za kreme, ujutru ni ne znam šta ću pre kad krene mašina a ustajem 10 minuta pre dece da uradim tri vežbe za ledja i to mi je dosta haha) Ja sam neko koga mrzi sve to, i ove normalne kreme zaboravljam da koristim tako da sumnjam da ću preterati. Ali ne moram ništa da radim, slušam vaše savete. Mogu taj vitamin C da ostavim za nekad, jedino sto sam njega otvorila i probala dvaput pre spavanja u novembru. Posto je Beta Kentauri rekla da ova PC krema sa niacinamidom je blaža, mogu nju da probam nekim jutrima. Ili večerima. Ne znam šta je bolje. Na obe PC kreme piše obavezna zaštita od sunca.

Deluje mi ok taj tvoj plan :) Samo ne sve svakog dana.

Moja koža ume burno da odreaguje ako krenem sa mnogo stvari odjednom, pa sam oprezna, nekad verovatno i preterujem.

 

Da bi to stvarno imalo nekog efekta mislim da mora postojati neka rutina u nanošenju.

Link to comment
11 minutes ago, Sara said:

ma da, poslednji trzaji, 3g rada od kuće, xy kila viška i agarofobija u najavi:huh:

 

Ja sam procvetala od kad radim od kuce. Pre toga sam neradila od kuce i bila na putu za neku ustanovu...

Link to comment

Kupila sam Eucerin vit c da vidim kakav je jer su unutra tri bocice i svaka pocinje da radi kad je aktiviras, posto sam svaki bacila na pola jer oksidira i cao. Ovai vit c je i neki serum zajedno ili krema, ne znam, svakako namazem i preko kremu i ne volim te stvari 3 u 1, al je ovo dobro da se ne otvara ceo odma. 
u spojlerima nema nista, ne znam kako da ih ukinem

Spoiler
Spoiler

 

 

 

8DCB8894-079A-42DB-B8F8-788A19EED694.jpeg

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, Mel said:

 

Ja sam procvetala od kad radim od kuce. Pre toga sam neradila od kuce i bila na putu za neku ustanovu...

Ima svojih prednosti ali ispalo je da sam ja tip koji se prelako odrekao cipela u korist pidzame i vunenih carapa 

Edited by Sara
  • Haha 1
Link to comment
45 minutes ago, Sara said:

Mustang@ isto

kad sam dobila sve te silne kreme,  zaključila da rapidno propadam i da to više pogađa moje nego mene:(

sad mažem i lice i pete

za pete kupila neku Lilijevu kremu, malo masnija ali valjda će biti ok

 

P.S. i na jogu sam krenula, opet

ne smeš jogu, spaliće te popovi na trgu

  • Haha 5
Link to comment
3 minutes ago, Sara said:

Ima svojih prednosti ali ispalo je da sam ja tip koji se prelako odrekao cipela u korist pidzame i vunenih carapa 

 

Koje cipele?
Za jedan poslovni put sto sam isla pre neki mesec prvi put od kad radim za ovu agenciju, otisla sam u trzni centar da kupim pantalone, kosulju, i jaknu. Htela sam i cipele ali nisam nasla, pa sam maksimalno uglacala neke jedne patike sto sam kupila tacno godinu dana ranije za slicnu svrhu, a cipele sam kupila na aerodromu u povratku sa puta. Eno ih pod krevetom, skupljaju prasinu.
Skoro tri godine kupovala sam samo trenerke, delom sto mi nista drugo nije trebalo za po kuci delom sto sam se ugojila pa su famerke postale zabranjean zona. I smrsala sam 8 kg za taj put, da se ne frapiraju ljudi kad me vide.

Evo sedim u trenerci, za sat vremena nabacicu neku majicu umesto gornjeg dela posto ce biti neki sastanak...

  • +1 1
Link to comment

Morgana@ možda i za pilates spaljuju, bolje da ćutiš o tome

šta kaže Živana, jel sme pilates

al ne mogu ja to, volim jogu i to onaj tip beznaponog napora, tj samo da se valjuškamo po patosu i posle malo glumimo drvo

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...