Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

7 minutes ago, roksi said:

nije dzabe™ ali je fenomenalna krema za suvu kozu (dry/dehydrated). ogromna preporuka! :ziga: i generalno odlican brend odlicni proizvodi (serum je isto super).

 

tacha.jpeg

 

 

nema kod nas.

tražila prošle godine da probam cleanser ali cvrc, nema. 

Link to comment
3 minutes ago, beta kentauri said:

nema kod nas.

tražila prošle godine da probam cleanser ali cvrc, nema. 

 

e pa onda kada dodjes "dole":) ili ako neko moze da ti posalje. mecca cosmetica to prodaje ovde. fin je cleanser (the rice wash) ako na taj mislis. ja sam taj uporedno koristila sa Estee Lauder Advanced Night Micro Cleansing Foam (ruku na srce estee lauder je meni bio ipak bolji). Ali su 'tatcha' krema i serum, bo-za-nstveni.

Link to comment
14 minutes ago, roksi said:

 

e pa onda kada dodjes "dole":) ili ako neko moze da ti posalje. mecca cosmetica to prodaje ovde. fin je cleanser (the rice wash) ako na taj mislis. ja sam taj uporedno koristila sa Estee Lauder Advanced Night Micro Cleansing Foam (ruku na srce estee lauder je meni bio ipak bolji). Ali su 'tatcha' krema i serum, bo-za-nstveni.

neću dolaziti u skorije vreme ali možda odem u junu u seul pa ću tamo da cunjam.

na rise wash sam mislila. mia fridman ga silno nahvalila pa sam htela da ga probam.

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ima li ovoga da se kupi kod nas? Bilo je do pre nekog vremena u DM-u i Lillyju, ali ga sada više tamo nema:

 

barnangen_com_nordic_care_caring_shower_

Link to comment

Ja sam to juče videla u Liliju, sad doduše ne znam koji proizvod, ali bilo je i na nekoj akciji.

 

Inače, kupila danas (već neki treći, četvrti put) pa da preporučim pošto je stvarno dobro

 

alverde NATURKOSMETIK Fußbutter Bio-Limette Bio-Echinacea, 200 ml dauerhaft  günstig online kaufen | dm.de

 

Za stopala. Ništa bolje za tu svrhu nisam kupila, ni Šol, ni ništa. Za 3 dana total repair. Prošle godine čitavo leto mazala, kao i da nije bilo leto, odlična, odlična stvar. 

 

U DM-u.

Edited by Svemir Zeka
  • +1 2
  • Hvala 3
Link to comment
On 21.5.2022. at 10:35, notenoughreasonsforclaire said:

Ima li ovoga da se kupi kod nas? Bilo je do pre nekog vremena u DM-u i Lillyju, ali ga sada više tamo nema:

 

barnangen_com_nordic_care_caring_shower_

 

 

evo ja sad kupila u seoskom DM-u i jos mu je cena 399,00 a nije crvena cena na popustu

Link to comment
On 22.5.2022. at 16:20, Svemir Zeka said:

Ja sam to juče videla u Liliju, sad doduše ne znam koji proizvod, ali bilo je i na nekoj akciji.

 

Inače, kupila danas (već neki treći, četvrti put) pa da preporučim pošto je stvarno dobro

 

alverde NATURKOSMETIK Fußbutter Bio-Limette Bio-Echinacea, 200 ml dauerhaft  günstig online kaufen | dm.de

 

Za stopala. Ništa bolje za tu svrhu nisam kupila, ni Šol, ni ništa. Za 3 dana total repair. Prošle godine čitavo leto mazala, kao i da nije bilo leto, odlična, odlična stvar. 

 

U DM-u.

Koristim njihov balzam za kosu, sjajna stvar. To je valjda prirodna kozmetika

Link to comment
8 hours ago, morgana said:

nije nesto prirodna osim na reklami ali ne mari ako su proizvodi ok

Nisam se udubljuvala samo mi je frizer  rekao, a cene su pristojne. Zato i postoje reklame :D.

Inace volim DM, neka balea krema mi je pomogla jedne zime i spasila lice od smrzotina

Edited by Sandradjer
  • +1 1
Link to comment

meni je ok sve sto ima ok dejstvo. recimo neprirodni vazelin neprevazidjeno stiti kozu od isusivanja, sto ce reci i svaki dermatolog. 

glicerin, opstepopularni hijaluron, sve se to knjizi kao hemija, a dobija se u ne mnogo koraka vise od biljnih masti i ima odlicno dejstvo.

volim i biljne masti, preferiram puter nad mlijekom za tijelo, odgovara mi konzistencija. 

u biti treba gledati sastav proizvoda i ima li iritirajucih supstanci, mada nisam manijak u tome kakvih vidim da ima po forumima i blogovima (i hvala im, kad razmislim, ustedili su mi pare ne jednom)

 

  • +1 3
Link to comment

Devojke, kako vi uspevate da mazete lice stalno necim protiv sunca? Tj. kako ne zaboravljate jos i na taj deo? :/ Imam strasan problem sto ne volim da se mackam, i namazem lice "obicnom" kremom posle tusiranja, sto je generealno pred spavanje ili posle bazena, ali nemam tu naviku da radim ujutru ili tokom dana, jednostavno ne. A zbog crvenila na obrazu bih morala da se uozbiljim i vodim vise racuna. Trudila sam se proslog leta - pogotovo sto sam jos bila i trudna pa onda kao treba voditi vise racuna, ali sad vidim da imam na par mesta nove delove koji izgledaju kao ispucali kapilari, na srecu samo nekoliko milimetara dugacki. Tj. ko zna kad sam to dobila ali sad sam se tek zagledala malo u ogledalu i smorila. Dermatolog mi je rekao da obavezno od jutra krenem sa zastitnim faktorem barem 30, ali onda moram jos da dodam preko dana valjda (jer sigurno zastitno dejstvo opadne polse nekog vremena?), i dakle u svoj jurnjavi ja redovno zaboravljam na to. Cak ni to sto stavim kremu na ormar u hodniku da me kao podseti, ne pomogne, ne primetim je jer maltene uvek izlazim iz kuce u zurbi i sa n stvari u mislima. Ili da nosim one neke bapske kapice i sesire koji bas ne izgledaju kul.

 

//Preporuka dermatologa je da se to nekim laserom sredi ali ne znam da li je to samo mamipara ili bi to zbilja zaustavilo dalji proces. Nije nesto sto se ne da priustiti (120 evra je okvirna cena kod vise njih), mislim kada saberem i koliko kostaju te dobre kreme za sunce (15-20 evra za ne nesto velike bocice, 100-150ml) mozda to i vredi..

Link to comment

ja sam nedavno sredjivala kapilare laserom i otklonila dio ali trebace mi makar jos jedan tretman na jesen (ljeti se ne rade jer koza zbog dejstva lasera bude osjetljivija na sunce)

 

kremu za sunce drzim pored cetkice za zube ali imam i naviku da je koristim, a sada i jak motiv (i kapilari i laser). u martu sam se doduse malo suncala iz ciste zelje i zaradila par kapilaea i manju fleku.

 

ako moras da dopunis spf u toku dana dok nisi kod kuce mozda je zgodna forma stika, za u torbu, a kod kuce moze da ostane krema? 

 

btw meni su kapilari osjetljivi i na jak vjetar

 

Edited by morgana
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

paula's choice u fab spotu preko puta zare u knez mihailovoj. nije pun asortiman ali nadje se ponesto. konacno redovno dostupan bha losion, najbolji usvijet.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...