Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

idem da prochitam dry.png

ne pishe nigde kolichina, nachi bogojavljenska :hihi:

revox toner/ solo retinol

nece kachi sliku. a shta ce da mi se desi ako me obasja sunce? :hihi:
in dzeneral, sa retinolom.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Link to comment

mozes da dobijes fleke, koza bude osjetljivija na sunce. 

 

ovaj revox mi nije poznat. pretpostavljam da bi bilo naznaceno da je procenat visok. s druge strane, ni avene, uriage, roc uglavnom nemaju deklarisan procenat (ali je poznato da su oko 0.1 vecinom)

 

e, ako ne volis spf kreme, mozda vrijedi da probas neki fluid ili gel ili pjenu. ja cekam da mi stigne heliocare airgel, spf kreme mi zatvore pore i mrzim ih.

 

 

 

 

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
mozes da dobijes fleke, koza bude osjetljivija na sunce. 
 
ovaj revox mi nije poznat. pretpostavljam da bi bilo naznaceno da je procenat visok. s druge strane, ni avene, uriage, roc uglavnom nemaju deklarisan procenat (ali je poznato da su oko 0.1 vecinom)
 
e, ako ne volis spf kreme, mozda vrijedi da probas neki fluid ili gel ili pjenu. ja cekam da mi stigne heliocare airgel, spf kreme mi zatvore pore i mrzim ih.
 
 
 
 
ne volim nishta, ni spf ni bez spf, veche je za mazanje [emoji38]ol:

ali! kad mi krene plivanje, trebace grozdi iz njive jak spf za lice. da drzi 60 minuta i da ne shtipa ochi, jer ja sve to odmah pokvasim, pa mi se razmljacka pa ulazi u ochi, pa peche, pa nerviram se :isuse:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment

heliocare airgel spf 50 za lice je prilicno dobar, daje neki suptilni sjaj, rekla bih da odlicno stiti, a ne zacepi (mi) pore. tekstura je blesava, pjena, potpuno suvisna razlika radi razlike ali ucinak je ok.

mislim da cu ga se drzati do kraja ljeta.

 

  • +1 1
Link to comment
On 22.4.2022. at 14:46, Lena said:

https://www.alexandar-cosmetics.com/proizvod/nocni-serum-za-zrelu-kozu-lica-revox-b77-just-retinol-in-squalane-30ml

 

je li ovo?

 

ne bih ja sa ovim na jako sunce nikako, ovako kad je oblačno nije problem.

 

 

 

Imam ja ove revox svašta. Pojma nisam imala da se s retinolom ne sme na sunce. A zapravo sad i nemam, imam za oko očiju kofein ovo i vitamin c za lice. Sme li to na sunce, pošto ga lepim ujutru?

Link to comment
5 hours ago, gospa buba said:

Pa tu piše da je i za dan i za noć, nema nikakvih upozorenja. Verovatno je neki zanemarljiv procenat retinola, ako se uopšte može nazvati da ga ima. 

Mada ja sve sa retinolom prestajem da koristim čim krene toplo vreme i jako sunce. Imam osetljivu kožu, pa mi nije do kockanja s tim. 

Link to comment

moram i ovde da napisem,nije kozmetika ali je posredno vezano za kozu

 

kapsule beta-karotena su potpuno otkrice za moju kozu!!!ko ima problema sa suncem,crvenilom i alergijom na sunce topla preporuka!

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

nije dzabe™ ali je fenomenalna krema za suvu kozu (dry/dehydrated). ogromna preporuka! :ziga: i generalno odlican brend odlicni proizvodi (serum je isto super).

 

tacha.jpeg

 

 

Edited by roksi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...