Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Lep primer kako procesor može da znači ko zna šta, a i ne mora. U aplikacijama koje se oslanjaju na CPU, prvi je brži. U onim koje se oslanjaju na GPU - kao što je dekodiranje video sadržaja, ergo puštanje videa - biće isti đavo.Ali dobro, ne moramo verovati testovima i testerima koji nas smaraju time...

Link to comment

moram da se pohvalim... nova 'onda' v811. bolja nego predhodne. 1.5 dual... mali400 ovoono. ovo mi je 6 tableta uglednih kineskih proizvodjacs (ulavnom ampe i onda) i ova je najbolji odnos cene i muzike. platio 600 yuana.

Link to comment
zapravo ekran i kamera su jedine stvari gde i nema razlike :D (tj. 9.7 Ultra ima cini mi se jace kamere, ako pricamo o tom prestigio modelu).Djeneralche, jel ti imas ovo?
Ovo sam imao MultiPad 5080 PRO sa C oznakom.Inače nije mogao da se popravi tako da sam uzeo zamenu, PMP5580C_DUO, ima bolji ekran i bolju rezoluciju. Prodavac mi je ponovo rekao da je 5580C bila cela serija loša, ali da generalno imaju pozitivno iskustvo sa Prestigiom. Obzirom da su se ok poneli, tj dali mi nov uređaj bez problema, pohvale.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ja studiram tablete i pilule ovih dana, i oprilike je Prestigio mother Mary (u tom cenovnom rangu).Imas 9.7'' za 23k (formata 4:3 koji ja preferiram), a stize im i 10.1'' sa 3G modemom, trebalo bi da je oko 30k (kazu u Handy-ju).Citam da je Borovnica bezze, te da ne vredi tih novaca (dal' beše kod Penka na Benchu, ne sećam se)...

Edited by historian
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...