Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Apple треба да представи нови iPhone 12. септембра, а шушка се да ће бити и iPad Mini тад, екран би требало да је 7.85 инча, а цена се очекује у 250-300$ опсегу (у САД, наравно)

Link to comment
Ali on ne podržava google play, samo amazonov store...
obicni fire.ove nije bilo tesko prebaciti na normalan android, valjda ce i ovi biti isti :)ono sto je bitno je da ce biti dostupni i u juropi i integirsani u amazon (kolko se secam, orignalni fire je bio samo za americko trziste) Edited by Zverilla
Link to comment
Apple треба да представи нови iPhone 12. септембра, а шушка се да ће бити и iPad Mini тад, екран би требало да је 7.85 инча, а цена се очекује у 250-300$ опсегу (у САД, наравно)
Neverovatna mi je ova cena. iPod touch je 200-400$.
Link to comment
obicni fire.ove nije bilo tesko prebaciti na normalan android, valjda ce i ovi biti isti :)
Upravo. Originalni Fire je razbucan takoreći odmah, jedino što me unekoliko unespokojava je diskusija na XDA forumu, gde cene da sa HD-ovima stvari neće ići tako lako... No, pouzdajmo se u njih :)Svejedno, čekaćemo do negde decembra, pa i Apple ima vremena da ponudi nešto zanimljivo. Znam sigurno da neću da dajem 500 USD ili EUR za tablet, mnogo mi je to.
Link to comment
Neverovatna mi je ova cena. iPod touch je 200-400$.
па не сме бити пуно већа од тога, на том тржишту сада постоје два веома јака играча, који иду по ниској цени (нексус и сада киндл) + низ других, а iPad 2 иде већ од 400$, при чему је најбитнија разлика у односу на нови недостатак ретина дисплеја, којег, судећи по процурелим информацијама до сада, неће бити ни на минију.
Link to comment
Upravo. Originalni Fire je razbucan takoreći odmah, jedino što me unekoliko unespokojava je diskusija na XDA forumu, gde cene da sa HD-ovima stvari neće ići tako lako... No, pouzdajmo se u njih :)
to najvise zavisi od amazonove politikeako hoce - mogu da ga naprave da ga bog ne razbucaako hoce - mogu da ga naprave da se moze lako rutovati za prvi fire im je odgovaralo tako, jer su ga kupovali i oni koji bi posle bili vezani za amazonov sveta i oni koji bi ga rutovali za klasican android(amazonu je bilo bitno da nabifla sto vise brojke prodaje)e asd, ovo je druga generacija, zna se vec za kindle, mozda okrenu curak naopako... (a mozda i ne : ))
Link to comment

mislim da nema sanse da ce apple da predstavi ipad mini (u septembru gotovo sigurno ne, kasnije, takodje upitno)nemaju razloga za tako nesto, jos uvek dominiraju trzistem skupih tableta koje donosi vise profita (u klasi 7" je konkurencija ubistvena za razliku od 10", HD)drugo, koliko se secam, nikad nisu predstavljali 2 bitna proizvoda odjednoma 12og ce zvezda dana biti iphone5glasine oko mini ipada su (po meni) primarno generisane traznjom HD ekrana za 7" tablete koje sad (surprise surprise) guraju gugl, amazon, b&n, nook, itd.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...