Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

za citanje knjiga je super, mada bi meni tu 7" bilo malo, samo licni utisak. za surfovanje odlican, gotovo da nema ogranicenja. za gledanje filmova je vrlo dobar, mada nisam siguran da li tu hd igra ulogu, ne znam kako je bez. pisanje kratkih tekstova je ok, za duze i nije bas. slabo se igram. prebacivanje (slika) podataka je odlicno, mada to zavisi od modela, externi disk nakacen na ruter, bez ikakvih problema up i down. meni odlicno radi sve ono sto sam i zeleo, baterija traje prilicno dugo uz stalno koriscenje a i puni se prilicno brzo. ja vec danima ne ukljucujem lap, mislim, nije zamena, ali za mobilno koriscenje nezahtevnih stvari, vise nego ok. prepoznaje sve ebook formate, pdf je vise nego pristojan.

Link to comment

Neam pojma, Handy u Jerkovicu mi je usput, pre jedno deset dana riba zvala direkciju da pita jel' imaju oni to, posto sam ga video na prestigio.rs sajtu, i rekli joj da stize, al' ne znaju cenu.Malopre prodjem, ona pogleda u njihovo stanje i kaze mi ovo gore... I ja sam prokomentarisao da toliko kosta 9.7 (22.999, stoji im u radnji), pitam je jel' ima specifikacije, kaze nema, samo pise 10.1, cena i ocekivano vreme u radnjama...Pre par dana sam negde u prolazu (prelistavao neki katalog, al' se ne secam koji i gde :isuse: ) video da ce mu cena biti preko 30k, sto je realnije...

Link to comment

kul, imam handy na pljuc. ako bude ta cena, moj je, ako ne bude, moj je onaj drugi ^_^(ne daju na rate. to nije lepo :cry:)

Edited by thermal bug
Link to comment
(ne daju na rate. to nije lepo :cry:)
Chek, ova se izlomi da mi objasni da moz' da se uzne na 12 rata (ali, ali beskamatni kredit kod Euro banke, 12 rata BEZ KAMATE, kamata je 0 (nula), nema je, ne morate ni platu da primate kod njih, mi sredimo svu papirologiju - :lolol: sve je to ispucala kad sam joj rekao da me ne zanima kredit nego solarno)...
Link to comment

na sajtu im ne pishe ili bar ja nisam videla. a kupovina se ima obavit samo na babine chekove poshtanske shtedionice. ko nece, sam si je kriv i shlus! :D(to kad kazu da oni srede sve papire, to obuhvata bar 2 odlaska u preduzece po potvrdu za ovo i ono, u vreme kada rade sluzbe za ovo i ono. i ko zna shta josh :unsure:)

Edited by thermal bug
Link to comment
Chek, ova se izlomi da mi objasni da moz' da se uzne na 12 rata (ali, ali beskamatni kredit kod Euro banke, 12 rata BEZ KAMATE, kamata je 0 (nula), nema je, ne morate ni platu da primate kod njih, mi sredimo svu papirologiju - :lolol: sve je to ispucala kad sam joj rekao da me ne zanima kredit nego solarno)...
Sram te bilo. Podrivaš finansijski sistem :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...