Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

koje remote desktop aplikacije za android bi preporucili (a da su dobre i preko mobile network)? imam sada galaxy note 10.1 i hocu da kad idem na predavanja mogu da otvorim eclipse i menjam code a da ne moram da teglim moj laptop od 3 kile.

Link to comment
da na predavanju menjas kod u eclipse.u? i to jos na 10" ekranu??zar na predavanjima ne bi treabala bar da pratis predavanje?
pa pratim ga - zato i hocu da mogu da otvorim eclipse i menjam ono sto predavac menja. sta je tu unusual? :)velicina ekrana nije preveliki problem, navikavam se.edit, thanks renne. ja sam skinula nesto drugo ali mislim da cu morati da probam vise njih da bih videla sta ce najbolje raditi. Edited by estel
Link to comment
te mašine su se vukle, u svemu, svakodnevni rad, word, internet, skajp i antivirus pride, prosto nije bio udoban rad.... a zbog ekrana na dodir je jako lepo za koristiti, intuitivno.
uh-huh, nije valjda baš toliko :(. pa što ljudi to kupuju, jesu li toliko zaludni da se s njim vrte na 33?ajd, videću kad stigne. na kraju, uvek mogu da ga prosledim daltonima: evo, poslao vam deda (glupi) mraz!ekran na dodir: jes lepo, ako potrefiš pravu tačku na ekrančiću sa sto linkova :D .videla sam tako upakovanog s tastaturom. eleganc. samo, na svom tabletu imam jedan usb ulaz, ne bih mogla da prikačim i miša. sve ima, ali uslovno :Phvala na iscrpnom odgovoru.poz
Link to comment

Ja bi i uzeo 10 samo za čitanje. Mada kada sam video kako izgleda kindl oduševio sam se, divno je čitati na njemu, ali meni treba da čita i html i pdf i mnogo drugih džidžabidža a tu je android super.Bubo, otiđi do bilo koje veće firme i uzi u ruke, tek dako možeš da vidiš. Generalno, čovek se na sve navikne, ja sada kucam i na maleckom androidu a verovao sam da nikada neću moći sa ovim ćevapima od prstiju :)

Link to comment
koje remote desktop aplikacije za android bi preporucili (a da su dobre i preko mobile network)?imam sada galaxy note 10.1 i hocu da kad idem na predavanja mogu da otvorim eclipse i menjam code a da ne moram da teglim moj laptop od 3 kile.
TeamViewer
Link to comment
Ja bi i uzeo 10 samo za čitanje. Mada kada sam video kako izgleda kindl oduševio sam se, divno je čitati na njemu, ali meni treba da čita i html i pdf i mnogo drugih džidžabidža a tu je android super.Bubo, otiđi do bilo koje veće firme i uzi u ruke, tek dako možeš da vidiš. Generalno, čovek se na sve navikne, ja sada kucam i na maleckom androidu a verovao sam da nikada neću moći sa ovim ćevapima od prstiju :)
videla sam 10.1 vec, rachunam 9.7 nije velika razlika, a shta treba, to cu da nauchim. mislim, ko sam ja da se odupirem progresu ^_^edip. teamviewer je kewa, in general! Edited by thermal bug
Link to comment
o fala partenonu. mislim, necu rachune da ceram, djeca ce da se igraju mostli.
kupi odma' dva (ozda dobijes i popust) jer ces i ti hteti da se igras. neces valjda djetetu tablet od ustaruku odvajati :)a mozes i 7". za citanje knjiga i kuckanje maila vise nego dovoljan.
Link to comment
kupi odma' dva (ozda dobijes i popust) jer ces i ti hteti da se igras. neces valjda djetetu tablet od ustaruku odvajati :)a mozes i 7". za citanje knjiga i kuckanje maila vise nego dovoljan.
nemoj molim te. to ce biti 4ti kompjuter ukucu. meni trebaju ozbiljni procesori i ozbiljni ekrani. i tastature :lolol:
Link to comment

bubo, dobro kaže vapad: idi, vidi.čita tablet pdf, epub, čita sve. meni naj epub - automatski se raširi koliko treba po ekranu. pdf - kako koji. ponekad mora da se primeni renneov savet. al to je malo time and battery consuming jer svaku stranu moraš ponovo da vratiš na originalnu veličinu da bi je okrenula.inače je renneov savet odličan, u kombinaciji sa šetanjem delova strane levo-desno, gore-dole... vrlo pregledno, kako se ja toga nisam setila?poz

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...