Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

drugo, koliko se secam, nikad nisu predstavljali 2 bitna proizvoda odjednoma 12og ce zvezda dana biti iphone5
да, моја грешка, прича је ипак да би iPad могао бити представљен у октобру
glasine oko mini ipada su (po meni) primarno generisane traznjom HD ekrana za 7" tablete koje sad (surprise surprise) guraju gugl, amazon, b&n, nook, itd.
па појављују се делови онога што би могао да буде iPad mini већ дуже време, најновије ово http://www.engadget.com/2012/09/06/claimed-ipad-mini-shell-reappears/, а и на овом суђењу са самсунгом се нашао и мејл у коме се говори о намери да се прави мањи таблет http://allthingsd.com/20120803/apples-eddy-cue-saw-market-for-7-inch-tablet-in-2011-said-should-do-one/?mod=tweet... где има дима...
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

кук о мини ајпеду

The comments that I think you're referencing are comments that Steve had made before about seven inch tablets. And, let me be clear, we would not make one of the seven inch tablets. We don't think they're good products, and we would never make one. Not just because it's seven inches, but for many reasons. One of the reasons, however, is size... the difference between just the real estate size between the 7.9... versus 7 is 35 percent. And when you look at the usable area it's much greater than that... The iPad mini is a fantastic product. It is not a compromised product like the seven inch tablets. It's in a whole different league.
:lolol:
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ene, hoću da paznem neki jeftini tablet, a pojma nemam o istima.Main purpose je gledanje filmova i serija u krevetu, added value je net van kuće, još kad bi imao i GPS, ih!(btw, vidjam u opisima da nemaju GPS, ali "Podržava Google navigaciju" što znači tačno šta?)Šta da gledam u smislu procesora i grafike da mi ne smara video?Neam ništa protiv kineskih sprava poput ove ili ove, ili recimo ove, jel' mi to velika greška?

Edited by historian
Link to comment

Znam za dva iskustva sa Prestigiom koja su ok, odnosno rade tableti bez greske vec godinu dana, upravo za to sto tebi treba - filmovi pre svega.Ali sad vidim, ti bolji Prestigio nisu mnogo jeftiniji od Nexusa, tako da...tesko ces proci bez 20-tak i nesto hiljada...

Edited by MancMellow
Link to comment

Ja sam uzeo Prestigio pre tri meseca, neki na 1GHz, 4.0 Android, ekran onako, rezolucija loša i posle dva meseca intezivnog dečijeg korišćenja uključujući i po koje bacanje na pod prestao je da radi. Kada sam ga odneo u servis tamo su mi se požalili da im je to već 5-ti koji im vraćaju i da ta serija izgleda ima problema sa ekranom. Plaćam rate a evo sad će treća nedelja kako stoji na servisu.Inače za puštanje Pepe Prase i po neko surfovanje ok.

Link to comment

jbt, ne znam. ja konkretno govorim o PMP5080B. Moja devojka ga uzela pre godinu dana, radi sve kako treba - filmovi, epub, rezolucija onako, ali nije tragicna, doduse nije padao (sa velikih visina) :D ne znam, ali da radi radi...

Link to comment

:lol:Upravo sam hteo da editujem i da stavim da je ovaj modelMultiPad 5080 PRO doduše sa C oznakom.I ja sam se bio pomirio sa sudbinom da ga je nešto fizički dokrajčilo, međutim prodavac mi je rekao da cela ta serija ima problem sa ekranom i da su im već vraćali iste tablete. Sad vidim da te serije i više nema u prodaji. Tako da je do serije i ekrana, ne celokupne game Prestigia.

Link to comment

Dvesta mi je ok, trista mi je plafon, 7'' je malo, 10'' je taman, hence kopanje po modelima iz Kine...Edit: Premda vidim da su Prestigio 9.7 Ultra i Pro tu negde... mislio sam da su oni od 300 navise...

Edited by historian
Link to comment

ako nemas nekog da ti donese odneku nesto, ja bih se kladio na taj Ultra, doduse, nema GPS, al ajd sad. Mislim, nema sanse da ti neko garantuje 100% da ce sve biti savrseno...ja cisto navodim primer(e) da mogu da ispadnu ok.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...