Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Je l imao neko iskustva sa eReader-ima? Po onome što sam čuo o toj stvarčici svrstao sam je na 1. mesto must have gedžeta, nažalost nisam se lično susretao sa istom, pa baš ne znam na šta bi trebalo da obratim pažnju pri pokušaju nabavke istog ... Ono što mi je najbitnije jeste da ne želim da mi zamara oči, dakle zanimaju me oni koji ne mogu da se čitaju po mraku, mat displeji. Ima li neko neke preporuke, savete?
kupi kindle 5, neces pogresiti.nije skup posto je jako jednostavan, jako jako lagan, ma nema greske nikakve. ukljucis i citas.
Link to comment

Ja imam Touch, koji je sada discontinued i zamenjen Kindle White-om, koji može a i ne mora da svetli u mraku. Za čitanje je 1 vrh, od kad ga imam (7-8 meseci), pročitao sam brdo, ali brdo knjiga. Preporuka.Edit: bistrili smo Kindle ovde.

Edited by historian
Link to comment
Odlično, fala!Još samo 1 pitanje: mora klasična kartica vezana za račun ili može neka od virtuelnih? Malo mi frka da ukucam vizu.
Na hrvatskom storeu sigurno prolazi raiffeisen vituaon visa.
Link to comment

narucila ipad da me saceka kad dodjem kuci tamo za neki dan! jupiii! e jedino me zivcira sto sam ubola super cenu za beli. crni bio preko 500e. :(vec sam proucila neke do jaja aplikacije za pravljenje prezentacija za moje djake. :D

Link to comment
Je l imao neko iskustva sa eReader-ima? Po onome što sam čuo o toj stvarčici svrstao sam je na 1. mesto must have gedžeta, nažalost nisam se lično susretao sa istom, pa baš ne znam na šta bi trebalo da obratim pažnju pri pokušaju nabavke istog ... Ono što mi je najbitnije jeste da ne želim da mi zamara oči, dakle zanimaju me oni koji ne mogu da se čitaju po mraku, mat displeji. Ima li neko neke preporuke, savete?
ja za probu e-readera dobila na poklon ovo, za sad sam prezadovoljna. mali, lagan, dobro radi, lako se cita sadrzaj, ima i mesto za sim karticu pa radi i 3g, ne samo vajrles, rade i portrait i landscape modnasli ga za manje od 100e Edited by funk soul sister
Link to comment
koji može a i ne mora da svetli u mraku.
to mi isto deluje kao super opcija
ja za probu e-readera dobila na poklon ovo, za sad sam prezadovoljna. mali, lagan, dobro radi, lako se cita sadrzaj, ima i mesto za sim karticu pa radi i 3g, ne samo vajrles, rade i portrait i landscape modnasli ga za manje od 100e
nažalost link ne radi :(
Link to comment
Radi hrvatski store, evo kupila sam tapatalk pa ga isprobavam. Eeeee, đe je Evropa a đe smo mi :(
Unijato Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...