Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Nice. Vidim da se zanimas spravom, cim ti je trebalo skoro 24h da odgovoris ^_^
Kamo sreće, sinoć zakucao ko baba u pola 9 sve do jutros a onda na šljaku. Valjda ću za vikend moći da se ozbiljnije pozabavim.
Link to comment
  • 2 weeks later...

pazaren prestigio 9.7, samo 1 varijetet bez zadnje kamere, 1k dindzi jeftiniji. onaj sa 2 kamere nema ga vec mesecima (ispade tako) kod srba, i ne zna se kad ce biti. o onome 10.1 rekoshe da nemaju pojma dogledno, ali taj nije ni bio u igri. junior je tuzno gledao preko pulta, dorastao da viri ochima, te dadosmo 20990, na babine chekove, sad samo da se sacheka da ga donese i tzv bozic bata. kakvo dete disciplinovano :odrugari, hvala na sovjetima, svashta ste mi pomogli, mada sam ja i inache laka na kupovinu, posebno tehnikalija, ne treba me mnogo ubedjivati ^_^sad kad krenem da mrem otog androida, eto mene opet :P

Link to comment

gigatron ushce.vec ne radi glupi edit. mislim da je 21990. mrzi me da trazim rachun. chekovi chine chuda :lolol:

Edited by thermal bug
Link to comment

pa ja nisam mogla da chekam. meni ne znachi mnogo, a korisnici su cupkali pored ^_^drugo, ako ga chekash zbog iznutrica, chekaj, ako cesh zbog inchova, nemoj, ovo 9.7 je ogromno, u momentu sam pomislila sta ce im toliki ekrani :lolol:. mislim, ovde se cheka mesecima da se igraju one bijesne tice i neki crvi iz proshlog veka ...

Edited by thermal bug
Link to comment
Ovaj iPad poslednji
Otkako ga imam, ne uzimam ni laptop u ruke niti sedam za desktop (osim na poslu). Boles'Samo još da se pozabavim misterijom kako da kupim poneku aplikaciju sa hrvackog stora, kad Srbija nije na iPad mapi..
Link to comment

U settings promeniš store na Hr, ubaciš neki post code iz Hr i metneš podatke kartice kojom ćeš plaćati. Tako je neko ovde objašnjavao. Meni fercera to i za US i za UK store odavde.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Je l imao neko iskustva sa eReader-ima? Po onome što sam čuo o toj stvarčici svrstao sam je na 1. mesto must have gedžeta, nažalost nisam se lično susretao sa istom, pa baš ne znam na šta bi trebalo da obratim pažnju pri pokušaju nabavke istog ... Ono što mi je najbitnije jeste da ne želim da mi zamara oči, dakle zanimaju me oni koji ne mogu da se čitaju po mraku, mat displeji. Ima li neko neke preporuke, savete?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...