Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

17 minutes ago, igoraki said:

Ja baš više volim ploče, odrastao sam na njima pa su mi nekako draže, ceo ritual slušanja i sve to, a i bolji mi je zvuk generalno nego na cd-u, nekako živahniji...

 

 

Music On Vinyl

Link to comment

Setio se da sam video Morphine na vinilu u Antishopu prilikom predhodne posete pa mi bilo najlakse da ti posaljem taj link da ne jurim po netu. Antishop ima odlicnu ponudu, ali su cene bas prenaduvane. No njihova roba, njihove cene. Predpostavio sam da ljubitelji vinila ne bi bas za novo izdanje dali 50e. Ovo je bilo samo ilustrativno. Uostalom dolazim u Srbiju pred kraj aprila pa ako mogu da pomognem oko donosenja i sl. na raspolaganju sam.

Link to comment

Lepa ponuda, baš ti hvala, gledao sam ovaj link što je Singer ostavio i preko tog sajta bi ispalo 25 funti što je ~30 evra, to je prihvatljivo.Tako da te ne bih gnjavio, a ako se eventuano predomislim poslaću ti poruka. U svakom slučaju jako lep gest, pogotov što sam nov ovde pa nisam očekivao tako nešto.

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, Singer said:

 

Znam da si naručio al se ne sećam da si javljao epilog :thumbsup:

 

Očekivao je da ima sljokica na logou, pa se razočarao kada je video da nema i odložio ih na neodređeno u fioku. 

Link to comment

Glede Odbrane... glodaritm preprodavački pokušavaju da izmuzu poslednji evro pred izlazak reizdanje albuma. Do pre koju nedelju bila svega 3-4 primerka za prodaju (čekali još da "gnoji" cena)... sad je već daj šta daš :dry:

 

image.thumb.png.87e77db20d0e5dab1c512f869cec82d5.png

Edited by Singer
Link to comment

Zanimljivije nego što sam se nadao (a nadao sam se)... jedinstveni studijski snimci (pod vođstvom Tonija Viskontija), ovo je po prvi put objavljeno na vinilu sada od strane Possum Records. Prilično sirovo zvuči, u najboljem smislu reči, posebno gitarski rifovi - zvuče k'o da sam ovde sad u sobi ubo lespola u maršal, samo nekako imam Bolana pri ruci da peva. Nije skroz nedovršeno, ima i pratećih vokala, nešto dodatne instrumetacije, ali samo tu i tamo. Neke stvari su više dovršene (Metal Guru, Thunderwing) nego druge (Jitterbug Love, Children Of The Revolution)... U stvari mi neviđeno prija što je drugačiji remiks, k'o da su se (pra)stari favoriti vratili u život (premda promotivni materijal naglašava "istorijski značaj", možda - ali ovo je glasna rocknroll žurka, makar i u muzeju.) I, mislim, selekcija pesama teško da može biti bolja...

 

20220401-133641.jpg20220401-133625.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...