Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Zvuci ok, mada nisam ljubitelj duplih albuma, a ni preterani ljubitelj El Org. Iznenadjenje je ovaj Giletov album sa muzikom za film.... Kao celina bas dobro zvuci.

Link to comment
On 1.5.2022. at 10:11, vladavsnarod said:

5-AEE5-B9-F-2218-48-E7-B91-D-F709-B57-B7

Odlicni!

btw, Contort Yourself je klupski klasik,  Marcellus Pittman je zavrteo BR u New Delhiju (23:40) i naterao da konacno pojurim plocu...

 

 

 

 

Edited by Strucnjak
  • +1 3
Link to comment
10 hours ago, Strucnjak said:

Odlicni!

btw, Contort Yourself je klupski klasik,  Marcellus Pittman je zavrteo BR u New Delhiju (23:40) i naterao da konacno pojurim plocu...

 

 

 

 

Auh kolko dobro zvuči usporeno.

Al kako je oseća Marcellus :hail:

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
On 3.5.2022. at 11:39, Strucnjak said:

Odlicni!

btw, Contort Yourself je klupski klasik,  Marcellus Pittman je zavrteo BR u New Delhiju (23:40) i naterao da konacno pojurim plocu...

 

Nisam imao pojma da se sluša po klubovima, a još mi čudnije kad vidim ove Indijce kako đuskaju. Ja sam za Off White prvi put čuo u nekom Vremenu Zabave ili šta god je izlazilo pre 20+ godina. Mislim da još uvek imam rezanac negde, a bilo bi lepo da nabavim i ploču. 

 

Omot mi je jedan od omiljenijih

 

Spoiler

71RVUu3l7ML._SL1500_.jpg

 

 

Link to comment
38 minutes ago, wayfaring stranger said:

@kurdi - Kako zvuci? Jedino sto nisam slusao i sto nemam od SO su ovaj vinil i Live at WOBC.

ok... na prvo slusanje se nisam nesto odusevio. vise mi se svideo magnolia - trials & errors

 

kazu da je ovaj jako slican mi sei apparaso.... ali da je taj bolji.

 

na discogsu je neko u komentarima stavio upitstvo kako da se kupi direktno od izdavaca. mene izaslo 25 sa postarinom.

 

Still available here: https://www.secretlystore.com/songs-ohia-vanquishers-sd with the password VANQUISHER

  • +1 1
Link to comment

MjYtMzE1Ni5qcGVn.jpeg

 

nisam ovo nikada slusao, ali naletim na jeftino reizdanje i uzmem zbog genijalne naslovne pesme. vredi, mada ostale nisu ko stars.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...