Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Sad nešto sasvim drugačije... Ovo nisam planirao nabavljati (na stranu što ovaj isti LP već imam, od negde sredine 1970-tih, ali ko zna u kakvom je stanju...) Nisam mogao proći pored diskonta mog omiljenog albuma od tejndžerinaca... (Kad god ovo svira, često ga slušam iz FLAC-a, iz druge sobe žena pita, "A šta je to? Baš dobro zvuči!"... You bet your ass da dobro zvuči... :D Čak i bez sniffovanja supstanci, kao u tinejdž danima.)

 

20220401-144449.jpg

 

 

  • +1 1
Link to comment

Za kraj ove serije, čisto samougađanje (CD na slici je iz davnih dana... vidi se i po ceni.) To što je vinil srebrnasti, ne znači mi baš ništa (ionako slušam LP sa poklopcem na gramofonu, moram zbog mačke... A i prašine.) Ali, lepo zvuči, Tinin bas nekako fino bounce-uje u sredini stejdža:)

 

20220401-153301.jpg

  • +1 1
Link to comment

OC05NTg0LmpwZWc.jpeg

 

LTI0ODMuanBlZw.jpeg

 

LmpwZWc.jpeg

 

NDgtMjg0MS5qcGVn.jpeg

 

na ovom singlu winstona tonga je bubnjar steven morris, basista jah wobble, klavijaturista dave formula...

Edited by kurdi
  • +1 2
Link to comment

Jedan od retkih bendova čije svako novo izdanje očekujem sa velikom radošću. Jutros pokupio. Ništa doručak i kafa, samo pranje ruku pre slusanja:laugh:

 

spacer.png

  • +1 2
Link to comment

:happy: brat džanki... čuva hype stikere :wub:

 

ja, zbog još nedovoljno usvojenog stava šta ću i kako ću sa hype stickerima, ostavljam originalnu foliju na omotu.

samo zarežem otvor skalperom da ploča može napolje/unutra a ostalo ne diram... i tako onda sve u zaštitni omot.

 

Kad je gatefold onda svučem ceo omot, pa ga presavijem i ubacim u jedan od otvora 

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Singer said:

Kad je gatefold onda svučem ceo omot, pa ga presavijem i ubacim u jedan od otvora 

ja imam par gatefold izdanja koja nikada nisam otvorio, samo prorezao za ploču, jer mi žao da cepam foliju sa stikerima. please kill me

Link to comment
1 minute ago, scab said:

ja imam par gatefold izdanja koja nikada nisam otvorio, samo prorezao za ploču, jer mi žao da cepam foliju sa stikerima. please kill me

 

Imam i ja :blush:

Link to comment

Sirom je gatefold. Dupli album. Kupio folije za gatefold od HHV i retko koji album moze da se provuce jer su ih pravili ili taman ili malo manje od velicine omota pa veoma tesko ili nikako ne ulaze. Deo gatefold albuma sam ubacivao u obicne omote jer nisu mogli da stanu u gatefold omot. Jutros sam jednu stranu zastitne folije deformisao pokusavajuci lagano da ubacim (vidi sliku). Za razliku od duplih, folije za normalne ploce kupljene od HHV ili za 10" izdanja su skroz ok. Ne znam u cemu je problem. Stickere cuvam jer su deo originalnog izdanja. Normalne ploce pre otvaranja na otvoru okruzim lepljivom trakom i ziletom otvorim da se ta folija ne bi cepala i to super funkcionise. Do sada nije bilo problema. Posto se ploce pored ostalog kupuju i da se vidi omot, svaki gatefold se otvara, stickeri se cuvaju.

 

spacer.png

 

Nastavak zvučnih dozivljaja

 

spacer.png

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
45 minutes ago, Ras said:

Strendžeru, gde si ovo kupovao? Napolju?

 

Da. Uobičajeno HHV. Možeš njih (Tapan) pitati, ali najčešće nemaju. Dolazim malo pre Uskrsa pa ako ti treba, da narucim. 

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

spacer.png

South filthy cover artwork je krsh, bolje da su ostavili naslovnu sa cda. Koliko je artwork krsh, toliko je album sjajan. 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...