Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Stiglo pre neki dan iz Kraków-a, prvoklasni poljski blek-metal. 20 evrića s poštarinom. 

Jbg, nisam kupio ploču ima bar dve godine (skupe u pičku materinu pa sam izgubio interesovanje), ali za ovo sjajno ostvarenje sam napravio presedan i odrešio kesu.  

 

663138391_Mgla-Exercisesinfutility.thumb.jpg.a37dac7d2a1f6041646ba985b2c0a2e7.jpg

 

Spoiler

 

 

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
8 hours ago, Willow said:

20 evrića s poštarinom

Nije mi jasno što se masovno ne drže tih cenovnih okvira, nego treba bubreg da daš za kolekciju "vinila".

Link to comment

Bilo je hoću-neću kad je izašlo a danas bez razmišljanja uzeo u radnji:

a2065044684_10.jpg

 

Poručio dva skupa izdanja, jedno je japansko pa razumem, drugo je iz US al cena ista ko japansko izdanje. Bolest ne bira.

NDQtNDc0OS5qcGVn.jpeg

0027725457_10.jpg

  • +1 3
Link to comment

taj originalni Filth cd (iz majtajia) je bio optimalan.. ne znam vise kakav je zvucno, ali sadrzajno je to taman da zadovolji povremenu znatizelju.... ovaj 3cd deluxe je sulud, ne moze da se preslusa, neki zivi snimci su totalkni krs... 

 

np:

 

LmpwZWc.jpeg

 

pa onda

 

Ny5qcGVn.jpeg

Edited by kurdi
  • +1 2
Link to comment

Sutra je berza u Dorćol Platzu... idem da bih otišao, teško da ću nešto da kupim jer se ploče prodaju na "bućku".

Ima jedan lik dovlači ploče od preko, uzeo sam kod njega par Blue Note naslova, pa možda donese opet nešto.

 

U svakom slučaju, mada mislim da sam već pisao u ovoj temi, Blue Note Classic Series je apsolutni best buy za neka all time classic BN reizdanja. All alnalog, remasterovao Kevin Gray.

Dovoljan je ovaj sticker na omotu i nema šta da se misli... 

 

https://www.discogs.com/label/1945689-Blue-Note-Classic-Vinyl-Series

 

 

Edited by Singer
neće da ubaci sliku... ne znam zašto pa sam postavio link
Link to comment

jel to ista ekipa koja je uradila prva 4 reizdanja prosle godine?

meni treci svijet u originalu zvuci savrseno, al ajde viudecemo, prosli put su sve popravili...

a sa odbranom sta je?

i jel se planira jos nesto?

zasto ne film?

Link to comment

Bice i odbrana. Bez brige. Ove god je obljetnica:cool:
Treci svijet zvuci odlicno u originalu, mada sam ja malo zeznuo sa lepkiranjem. Sa druge strane, ekipa koja radi ova reizdanja, to radi toliko dobro, da je vredno kupovine.

Link to comment

@wayfaring stranger jel to znaš zasigurno ili predpostavljaš s obzirom na godišnjicu?

 

Bilo bi super da vidimo reizdanje Odbrane ali mislim da se to neće desiti... zakomplikovani, zamršeni odnosi među ex-članovima, plus pokojni Divljan, plus što je nejasno ko je šta radio na albumu i dan danas...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...