Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Majke live mi nikako ne leze na nosacu zvuka. Unplugged ne nudi nista novo osim prilagodjavanja akusticnim instrumentima, Zivot uzivo ima problem sa izborom pesama i sa samim izvodjenjem. Slusati Majke sa pauzama izmedju pesama duzim od par sekundi, nije neki dozivljaj, da ne govorimo o Baretovom glumatanju. Koliko vidim po drugim forumima, Bare je sjajan lik kada nije pred kamerama. U trenutku kada vidi da ge kamera snima, situacija se menja za 180 stepeni.

Link to comment
5 hours ago, wayfaring stranger said:

Majke live mi nikako ne leze na nosacu zvuka. Unplugged ne nudi nista novo osim prilagodjavanja akusticnim instrumentima, Zivot uzivo ima problem sa izborom pesama i sa samim izvodjenjem. Slusati Majke sa pauzama izmedju pesama duzim od par sekundi, nije neki dozivljaj, da ne govorimo o Baretovom glumatanju. Koliko vidim po drugim forumima, Bare je sjajan lik kada nije pred kamerama. U trenutku kada vidi da ge kamera snima, situacija se menja za 180 stepeni.

meni su generalno ok, i ovaj unplugged vinil je dobro uradjen, ali najbolja mi je tvornica.

Link to comment

Ima sad već punih 25 godina (1997) od izlaska Homework, debitantskog albuma Daft Punk-a.  Ime dobija zbog kompletnog uradka u kućnoj verziji, u sobi, gde se obično rade domaći zadaci. Ono čega nisu bili svesni je da će album snažno uticati na čitave generacije DJ/Producenata u godinama koje će uslediti. Radeći domaći praktično su ga zadali mnogima. Album je dodatno ubrzao i pogurao klabing ka mainstream vodama, gde se već nezaustavljivo kretao. Electro-dens album naslediće 2001. godine elektro-pop album Discovery i praktično napraviti Daft Punk globalnim "pop" zvezdama...

 

Mi, elitistitm elektronske muzike, priznajemo sam ovaj kao jedan jedini i pravi. Ostalo su se sve već "prodali" i kako to već ide... :sleep:

 

dp.thumb.jpg.bae193d705e00a3066b5dd963f4d965f.jpg

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Singer said:

Baš dobar album (kompilacija)! :thumbsup:

 

Hvala za preporuku, samo što sam je preslušao celu.

2.100 rsd (crni vinil), ne može manje i ne može od izdavača.

Ostavljen je info pre neki dan na temi Klasična muzika.

Gde si pazario? Na sajtovima prodavaca (Beopolis, Antishop) ga nisam našao. J l da pružim korak?

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Ras said:

Ostavljen je info pre neki dan na temi Klasična muzika.

Gde si pazario? Na sajtovima prodavaca (Beopolis, Antishop) ga nisam našao. J l da pružim korak?

 

Nisam pazario već preslušao i pogledao gde su opcije za pazar.

Ima u Anti-Shopu za 2.100 dinara.

Pisao izdavaču, jer obično je jeftinije kad kupiš direktno od izdavača ali ovde to nije moguće.

 

Uzeću taman ja primerak u petak, neko pivo je u najavi pa taman, što ti kažeš, da pružim korak do AntiShopa.

  • Hvala 1
Link to comment

Pa izdavač ti je rekao da u Zaokretu ima da se kupi "direktno" od njega, po istoj ceni kao i na ostalim mestima. U Zaokretu nam je magacin. Obično dogovori sa prodavcima nisu baš uspešni kada je finalna cena u prodavnici u pitanju (kao što je bio slučaj za Lenhart Tapes), ali ovoga puta je bilo uspešnije nego inače i svuda košta isto 2100/2400. Ako je potrebno da dam popust i da lično predam ploču, nema problema - uradiću to. Nisam ni Strangera uspeo da vidim (a voleo bih to) pošto imam idiotsko radno vreme. 

Van Srbije može da se poruči na šopu PDV-a ili kupi u Zagrebu: https://www.pdv.com.hr/hr/izdavac/pop-depresija
 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Ras said:

Gde si pazario? Na sajtovima prodavaca (Beopolis, Antishop) ga nisam našao. J l da pružim korak?

E, na brzinu apdejta tuđih sajtova ne mogu da utičem, ali probaću sad, dobro me podseti. Anti Shop, Beopolis, Zaokret, PDV shop online (EU, CRO, sve van Srbije). 

Link to comment
28 minutes ago, alamo said:

E, na brzinu apdejta tuđih sajtova ne mogu da utičem, ali probaću sad, dobro me podseti. Anti Shop, Beopolis, Zaokret, PDV shop online (EU, CRO, sve van Srbije). 

Bez brige, evo Singer okačio link za Anti-zaista ga nije bilo u prošli petak, kada si objavio info.

Link to comment
1 hour ago, alamo said:

Pa izdavač ti je rekao da u Zaokretu ima da se kupi "direktno" od njega, po istoj ceni kao i na ostalim mestima. U Zaokretu nam je magacin. Obično dogovori sa prodavcima nisu baš uspešni kada je finalna cena u prodavnici u pitanju (kao što je bio slučaj za Lenhart Tapes), ali ovoga puta je bilo uspešnije nego inače i svuda košta isto 2100/2400. Ako je potrebno da dam popust i da lično predam ploču, nema problema - uradiću to. Nisam ni Strangera uspeo da vidim (a voleo bih to) pošto imam idiotsko radno vreme. 

Van Srbije može da se poruči na šopu PDV-a ili kupi u Zagrebu: https://www.pdv.com.hr/hr/izdavac/pop-depresija
 

 

Ma nikakav problem. 

Ja zbog nenormalnosti ugrađivanja (trgovačke marže) kad je vinil u pitanju baš izbegavam domaće prodavce, Iz tog razloga mi je instink da se obraćam "prvoj ruci".

Neretko je izdavačka/distributerska cena jedna, a prodajna (retail) druga.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...