Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

ovi guided by voices su mi baš interesantni, evo završavam i taj album ceo. čučnuo mi baš.

malo guglao, ko su šta su - urnebes :D 

 

oni imaju više albuma od bilo koga... a tek članova :rolf:

 

edit.

ovu priliku koristim da vam se svima zahvalim što kačite vinile koje slušate - dosta dobre muzike mi je otkriveno... kao da mi je malo i ovo što sam guram :thumbsup:

Edited by Singer
Link to comment

... i ja ih na zalost vecinu imam... 

kada sam otkrio gbv 1997 (album mag earwhig) odusevio sam se koliko toga ima.. tada su imali 10 albuma, u 10 godina, pa jos nekoliko ep-a, dva solo albuma (jedan robert pollard, jedan tobin sprout), i jos jednu kompilaciju rariteta.. strava!

nisam znao sta me ceka sledecih 25 godina.

 

evo sada gledam na compu:

 

gbv: 1470 pesama, 2.2 dana

robert pollard solo: 513 pesama, 21 sat

tobin sprout: 152 pesme, 7 sati

boston spaceships: 101 pesma, 4.5 sati

circus devils: 176 pesama, 6 sati

 

to su neki glavni projekti, ima jos sporednih, od kojih su neki cak jako dobri, a ima stvari koje su snimljene direktno u diktafon bez prethodnog komponovanja + postal rock albuma gde neko snimi neke instrumentale a pollard na to nesto otpeva kako ga inspirise...

Link to comment

pa znači nisam pogrešio! :huh:

to mi je i bila misao dok sam čitao o njima... nešto kao "čoveče, ovi svaku probu snime i izdaju kao album a ovaj Pollard sutra mene da sretne zvaće me u bend" - kad ono, ja u pravu! :lolol: 

 

 

edit.

vidim na Bandcampu ima baš ovaj album reizdat na vinilu... 20$... hmmm :mislim:

Edited by Singer
i onda 28 evra shipping za Srbiju...
Link to comment
On 12.4.2022. at 21:09, Singer said:

ovi guided by voices su mi baš interesantni, evo završavam i taj album ceo. čučnuo mi baš.

malo guglao, ko su šta su - urnebes :D :thumbsup:

joj ja ih gledao live na nekom cbgb festivalu u njujorku pre 10 godina i moram priznati da me lepo smorili :unsure:

 

edit: e da, što se tiče noviteta. sebi uzeo ovo:

2030371948_R-1168718-1628778199-9871(1).jpg.b69880a9021b148f2594ade4bff21a03.jpg

 

ženi u barseloni uzeo njihovu lokalku:

R-22545482-1647778947-2499.jpg.61df5f9dd25e8dd0e66195242dbbf7a1.jpg

 

Edited by scab
  • +1 3
Link to comment

RSD kod nas nije doneo ništa od naslova, svega 6-7 komada koji mi nisu od interesa ali je zato 20% popusta na sve ostale nosače zvuka tako da se isplati uzeti. Cene su kao preko u redovnim okolnostima.

Ispazario sam par naslova, plus što u Jugotonu je isto 20% na sva njihova izdanja što je tek dobar pazar.

  • +1 1
Link to comment

Ja narucio El.Org Zivo i akusticno i cekam da stigne.

Inace na Limundu se pojavile opasno dobro ocuvane ploce kod korisnika natasasarasrdjan... Preporucujem da se baci pogled jer ima par vrlo interesantnih naslova

Link to comment

Ny0zMjMyLmpwZWc.jpeg

(birdbrain ep)

 

LTI4MzIuanBlZw.jpeg

(you made me realise ep)

 

sad vidim da na discogsu ovaj donji kosta 100 (sto) puta vise od ovog gornjeg.

meni su tu negde.

 

glupo mi da prodam mbv, a ne znam ni kako, ali svakako ne bih kupio vinil da ga nemam

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...