Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

U, hvala na iscrpnom objasnjenju :D Znaci Firefox je u pitanju, ja teram Operu vec par godina, probao i Chrome i Dolphin i uvek isto. Probacu sve ovo sutra.

Link to comment

G2 mini - SMS, viber poruke i slicno ne stizu kad je ekran ugasen. Dakle, ne da nema notifikacije, nego stignu tek kad se ekran upali. Bag, ili ficr™?

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

G2 mini - SMS, viber poruke i slicno ne stizu kad je ekran ugasen. Dakle, ne da nema notifikacije, nego stignu tek kad se ekran upali. Bag, ili ficr™?

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

a je l` ti se desava da ti se npr. duplira sms, tj. stigne i u sms i na viber?

 

jedino sto mi pada na pamet je to, da ti je i dalje viber spojen sa sms-om, mislim da imas u opcijama vibera to da deselektujes, u meniju pa na calls and msg ili notifications, a da je sledeci problem sto je podeseno da se prekine wi-fi veza kada telefon zadrema™

 

to imas u wi-fi podesavanjima

 

ides dakle u settings, pa na wi-fi, pa tamo u advanced i selektujes Keep wi-fi on when screen times out/when sleep mode, ili kako god

 

ovo je jedina ideja koju trenutno imam.. da su viber i sms povezani i onda kad zadrema fon, automatski ugasi vezu sa wi-fijem pa ne moze poruka da stigne, a ne stigne na sms jer tripuje da je viber (zbog povezanosti) .. jebem li ga

 

it`s a long shot, ali pogledaj

Link to comment

Danas sestrina mala cackala Alcatel one touch tablet i odjednom se iz cista mira ugasio, s tim sto vise ne mogu da ga upalim. Stavio ga na punjac i nista. Prikljucio na komp i opet nista, ali bar ga komp procita i uspevam da vidim slike i podatke, dakle komp ga vidi sto mi daje nadu da nije riknuo skroz.

Znam da je bat bila na oko 15% pre tog gasenja, ali me brine sto se ne upali lampica na vrhu kad ga stavim na punjenje.

Da bacam govno ili da se nadam cudu?

Link to comment

Danas sestrina mala cackala Alcatel one touch tablet i odjednom se iz cista mira ugasio, s tim sto vise ne mogu da ga upalim. Stavio ga na punjac i nista. Prikljucio na komp i opet nista, ali bar ga komp procita i uspevam da vidim slike i podatke, dakle komp ga vidi sto mi daje nadu da nije riknuo skroz.

Znam da je bat bila na oko 15% pre tog gasenja, ali me brine sto se ne upali lampica na vrhu kad ga stavim na punjenje.

Da bacam govno ili da se nadam cudu?

slicno se ponasao moj jeftini ne-alcatel tablet, I ispalo je da je crko touchscreen. I ja sam mislila da punjenje ne radi, medjutim baterija je bila puna, tablet se uključivao samo nije moglo da se vidi :d Edited by djili
Link to comment

Ako ti nešto znači, moj tablet, acer, ako se isprazni, po par sati zna da ne reaguje na punjač.

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

Pa nisam siguran da li se skroz ispraznio, vrlo moguce. Sad sam ga malo uzeo pod svoje, pa cu pratiti. Hvala svima jos jednon.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...