Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

12 minutes ago, Tsai said:

 

Moram malo, jače je od mene :)

Zar nisi rekao da je bbc smeće i da nema šta on njima da objašnjava?

 

Možda je mislio da će Đoković da ode u Hardtalk ili neku sličnu emisiju, a ne kod ovog softball lika.

Link to comment
Ako moze jos jedna tema da se otvori specijalno za ovaj intervju za BBC, ne bi bilo lose. Steta da se kaci link i komentarise na samo ovih postojecih 5, nedovoljno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


Jebi ga, ja sam prvi okačio ovde, ali neteniske teme o njemu su mnogo popularnije, pa ovo ljudi nisu ni videli.
Link to comment
7 hours ago, Redoran said:

Evo gledam intervju. Uglavnom posipanje pepelom, ovo sam pohvatao od detalja koji do sada nisu bili toliko eksponirani:

 

- Na direktno pitanje da li je obavestio decu sa one dodele nagrada da je posle ceremonije saznao za pozitivan test, kaže da jeste i da je njegov tim kontaktirao roditelje.

- Zašto si se sastao sa L' Equipe dan kasnije? Frank je moj prijatelj, znam ga mnogo godina, sve smo dogovorili, nisam hteo da ga razočaram, žao mi je iskreno. Trebalo je da ga obavestim.

- Kada si prvi put skontao da ti preležan Covid otvara vrata za AO? U drugoj nedelji decembra dobili smo mail da igrači sa preležanim Covidom mogu da se prijave za medicinsko izuzeće.

- Ima i kratko pojašnjenje zašto ne boca; plaši se mogućeg efekta na njegovu igru odnosno benefite koje je ostvario tokom 20 godina opsesivnih protokola unošenja hrane, vode i bilo čega drugog u organizam.

- bio spreman da ne ide u Australiju, svestan da trenutno ne može na većinu turnira ako se ne bocne

- bilo je pitanje: "da li prihvataš da ono što je dobro za tebe može da ugzori nekog drugog?", tu je eskivirao odgovor

- duboko dirnut onime kroz šta prolaze njegovi sapatnici iz imigrantskog hotela

- povređen odnosom kolega tokom onih nekoliko dana koliko je bio slobodan da trenira u AO kompleksu

- nije hteo da gleda finale AO ali su Jelena i Stefan gledali. Ona navijala za Medu, mali za Rafu i radovao se svakom njegovom poenu u "vamos" stilu. Hoće da ide na sledeći turnir gde igra Rafa, da se fotkaju zajedno :D

- voleo bi da i dalje obara rekorde ali to nije najvažnije. tenis u suštini igra zbog toga što i dalje oseća konekciju sa onim klincem koji je pre 30 godina uzeo reket i naložio se.

 

 

nije ni pokusao da se pravda da je vodio racuna da bude distanca, da je nosio masku. nikakvo vadjenje, samo "da, zasrao sam. zao mi je"

Link to comment

Nista licno protiv tebe ali taj intervju je mozda ipak pre za te neteniske teme, otprilike je ova jedina ostala za komentarisanje same igre tj. aktuelnih turnira

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
 
Puna verzija je bitno bolja.
 
Da li neko zna kako je intervju primljen u Australiji?
sa izuzetnom zadrškom :fantom:




Cenim da su samozadovoljni sad a i on se uglibljuje u svoju zadnju čakru.

Da su ga pitali oćeš se vakcinisati (onim što je na meniju) odgovorio bi negativno. Niko ga ne bi pitao jesi No-vax

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

dobar intervju.

da bi se Novak odlicno snasao i u kinematografiji ili na daskama koje zivot znace nije nepoznanica.

splasnjavanje citave ove gungule ce ici svojim tokom cim izadje i odigra prvi poen na zeleno plavom terenu teniskog centra u Dubaiju

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, mlatko said:

sa izuzetnom zadrškom :fantom:

 

 


Cenim da su samozadovoljni sad a i on se uglibljuje u svoju zadnju čakru.

Da su ga pitali oćeš se vakcinisati (onim što je na meniju) odgovorio bi negativno. Niko ga ne bi pitao jesi No-vax

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

 

ali kako biraju fotke za clanke :D

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
20 hours ago, Tsai said:

 

Moram malo, jače je od mene :)

Zar nisi rekao da je bbc smeće i da nema šta on njima da objašnjava?

 

Jesam i stojim iza toga. Ovo što je uradio nije objašnjavanje nego plaćeni PR termin sa unapred pripremljenim pitanjima, odgovorima i maksimalnom asistencijom od strane voditelja. Činjenica da BBC možeš da kupiš ako platiš kome treba u Londonu, samo me dodatno učvršćuje u uverenju da su smeće na kub.

 

Za Novaka je naravno to dobro jer može da koristi ovaj intervjutm (i onaj za srpsku javnost koji ide sutra na RTS) kao univerzalnu referencu kada se na njega bude sručila salva raznoraznih pitanja u Dubaiju i na svakom narednom turniru. Kapiram da je plan da na sva ta pitanja odgovori sa: "Sve sam rekao u ta dva intervjua i nemam ništa da dodam, ovde mogu samo o tenisu da vam pričam". To je verovatno jedini način da nastavi dalje jer kada bi improvizovao na budućim presicama i pokušavao da bude onako tupavo iskren kao što inače jeste, brzo bi došlo do potpune kataklizme.

 

  • +1 2
Link to comment
Posipaju ga (i organizatora turnira usput) blatnjavim lončićima po komentarima a i po nekim jeftinim medijima. Ne želim ni da prenosim ono što sam čitao juče jer je ogavno ali izmišljanje poluistina iz nekih susreta se moglo i očekivati.

Tako da nisam siguran da će (želeti) igrati, primila se već i neka politička konotacija i shitstorm ga čeka na svakom koraku

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...