Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

31 minutes ago, James Marshall said:

Znači odlučio je da se kocka da nam vakcine u nekom momentu neće trebati već da će priroda učiniti svoje. 

 

Ali nije antivakser.

 

prelezeo je koronu dva puta. to ga valjda cini dovoljno kvalifikovanim da poznaje svoje telo?

Link to comment

Ma jasno, šta koji kurac studije medicine, sve ima u knjigama Jovana Deretića.

Šta zna o svom tijelu, ajde više, napaja se Semirom i Nestorom ali je veći stručnjak anatomije od svih doktora medicine. Bolji i imunolog i virusolog i epidemiolog od svih njih. Dovoljno mi je mišljenje njegovo o vodi pa da njegove medicinske tvrdnje i znanja bacim niz slivnik.

Link to comment
On 6.2.2022. at 17:56, Hermetico said:

Ma ajde jednom uđem naduvan na topik odma zavera filozofa. Man up, jebote, vi pravite mentalne akrobacije mesecima već reakcija je normalna iako nije primerena

 

 

Citam i neveruem kako se ljudi u gumu pretvore, sve moze, savija se kako oces

 

Nego Novak nikako da im barem malo olaksa akrobatiku :heart:

Link to comment

Kapiram ja da je ogroman šok kad se neko ko je idol 15 godina u 7 dana autuje i kao antivakser i Vučićevac, nije lako, ali ajde makar da ne vrijeđamo jedni drugima inteligenciju ovim spinovanjima i nalaženjima uglova koje ne gutaju ni osnovci, možda predškolsko, tu može da prođe.

  • +1 1
Link to comment

Valjalo bi pitati Novaka, ako već nije pitano, da li je on uzdržan po pitanju samo ove vakcine, ili po pitanju svih. Recimo, da li bi primio vakcinu protiv malarije ako bi putovao u područja gde se ona preporučuje. Moguće je da neko nije antivakser, ali da ima problem sa vakcinom koja još nije prošla sva neophodna ispitivanja. Koja traju i do dekade, po nekim protokolima.

Link to comment
53 minutes ago, James Marshall said:

Ma jasno, šta koji kurac studije medicine, sve ima u knjigama Jovana Deretića.

Šta zna o svom tijelu, ajde više, napaja se Semirom i Nestorom ali je veći stručnjak anatomije od svih doktora medicine. Bolji i imunolog i virusolog i epidemiolog od svih njih. Dovoljno mi je mišljenje njegovo o vodi pa da njegove medicinske tvrdnje i znanja bacim niz slivnik.

 

da ti neko da sad priliku da licno novaku argumentujes zasto treba da se vakcinise, sta bi ti novaku rekao? koje argumente, medicinske/virusoloske/epidemioloske/imunoloske, bi koristio da ga ubedis?

 

Link to comment

Ja bi ga pitao kakav si to čovjek, nudiš drugima da se vakcinišu na tvom turniru a ti nećeš, šta si ti, diler koji ne troši svoju robu :lol:

Šalu na stranu, tolike studije o tome da su različite vrste imuniteta, poveo bih nekog imunologa, ne bih ja glumio pamet.

 

Link to comment
11 minutes ago, Ros said:

 

da ti neko da sad priliku da licno novaku argumentujes zasto treba da se vakcinise, sta bi ti novaku rekao? koje argumente, medicinske/virusoloske/epidemioloske/imunoloske, bi koristio da ga ubedis?

 


Rekao bi mu da je dato DESET I PO MILIJARDU DOZA i da nema nikakvih problema, oni koji postoje su extremno (blaga reč) retki, i da je skoro ceo sportski svet primio vakcinu i da niko više od njih nije u skladu sa svojim telom, pa čak i ako i on ne bude, neće biti na gubitku, biće isti kao svi drugi.

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:


Rekao bi mu da je dato DESET I PO MILIJARDU DOZA i da nema nikakvih problema, oni koji postoje su extremno (blaga reč) retki, i da je skoro ceo sportski svet primio vakcinu i da niko više od njih nije u skladu sa svojim telom, pa čak i ako i on ne bude, neće biti na gubitku, biće isti kao svi drugi.

 

a on bi ti rekao, na primer, jeremy chardi 

Link to comment
Just now, Ros said:

 

a on bi ti rekao, na primer, jeremy chardi 

 

Što bi samo potvrdilo da je pGlu ako na osnovu izuzetaka kojih je 0.0000001% donosi takve zaključke.

 

Btw, vakciniše se da ne umreš, ne da igraš teniske turnire. To drugo samo dolazi usput. Pa mu navesti da je vakcina imala veliki uspeh kod smanjivanja mortaliteta gde god je davana u nekoj ozbiljnijoj meri. Čak smo i mi sa ni 50% imali 4, 5 mirnih i opuštenih meseci u sred leta. 

 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Njemu očigledno ti turniri na kraju i nisu toliko bitni, što mi je zapravo ok. Da se korona desila kad je imao 20 godina, vjerovatno bi ova histerija bila 100x manja.

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Njemu očigledno ti turniri na kraju i nisu toliko bitni, što mi je zapravo ok. Da se korona desila kad je imao 20 godina, vjerovatno bi ova histerija bila 100x manja.

 

Ma ja sam ubeđen da su mu i te kako bitni. Samo mu je bitnije da ne primi vakcinu, što samo govori o kakvoj extremnoj antivakserčini pričamo.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Što bi samo potvrdilo da je pGlu ako na osnovu izuzetaka kojih je 0.0000001%.

 

Btw, vakciniše se da ne umreš, ne da igraš teniske turnire. To drugo samo dolazi usput.

 

eto, on je uzeo taj rizik da moze umreti ako ga dohvati korona. dva puta se izvukao, a za treci ce se videti kako ce proci. ako se zarazi jos jednom.

rizik da ce nekog da zarazi sad u doba omikrona bas i ne pije vodu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...