Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Evo gledam intervju. Uglavnom posipanje pepelom, ovo sam pohvatao od detalja koji do sada nisu bili toliko eksponirani:

 

- Na direktno pitanje da li je obavestio decu sa one dodele nagrada da je posle ceremonije saznao za pozitivan test, kaže da jeste i da je njegov tim kontaktirao roditelje.

- Zašto si se sastao sa L' Equipe dan kasnije? Frank je moj prijatelj, znam ga mnogo godina, sve smo dogovorili, nisam hteo da ga razočaram, žao mi je iskreno. Trebalo je da ga obavestim.

- Kada si prvi put skontao da ti preležan Covid otvara vrata za AO? U drugoj nedelji decembra dobili smo mail da igrači sa preležanim Covidom mogu da se prijave za medicinsko izuzeće.

- Ima i kratko pojašnjenje zašto ne boca; plaši se mogućeg efekta na njegovu igru odnosno benefite koje je ostvario tokom 20 godina opsesivnih protokola unošenja hrane, vode i bilo čega drugog u organizam.

- bio spreman da ne ide u Australiju, svestan da trenutno ne može na većinu turnira ako se ne bocne

- bilo je pitanje: "da li prihvataš da ono što je dobro za tebe može da ugzori nekog drugog?", tu je eskivirao odgovor

- duboko dirnut onime kroz šta prolaze njegovi sapatnici iz imigrantskog hotela

- povređen odnosom kolega tokom onih nekoliko dana koliko je bio slobodan da trenira u AO kompleksu

- nije hteo da gleda finale AO ali su Jelena i Stefan gledali. Ona navijala za Medu, mali za Rafu i radovao se svakom njegovom poenu u "vamos" stilu. Hoće da ide na sledeći turnir gde igra Rafa, da se fotkaju zajedno :D

- voleo bi da i dalje obara rekorde ali to nije najvažnije. tenis u suštini igra zbog toga što i dalje oseća konekciju sa onim klincem koji je pre 30 godina uzeo reket i naložio se.

 

  • +1 3
  • Hvala 6
Link to comment

BTW, apropo zaražavanja, pošto trenutno kod mene traje omikron i to u ne baš najblažem obliku.

 

2 dana pre simptoma su mi bili najbolja drugarica i njen dečko, sedeli nekoliko sati na par metara od mene. Nije im ništa. Nismo nosili maske.

Dan pre simptoma sam bio kod keve jedno 3 sata. Nije joj ništa, iako je stara i lošeg zdravlja. Nismo nosili maske.

Dan posle prvih simptoma sam išao u bolnicu na previjanje kad mi je hirurg skrenuo pažnju da kašalj zvuči kao da je korona. Obojica nosili maske, njemu ništa.

Dan nakon toga me ujutro kum vozio da radim PCR, nosili smo obojica maske (ja KN95, on običnu), unakazio sam se od kašlja kod njega u kolima. Nije mu ništa.

 

Niko od ovih gore nije preležao omikron. Hirurg i moj kum su preležali Wuhan ili alfu, obojica davno. Svi navedeni su 3x vakcinisani.

 

Dakle, ili je ipak moja i njihova vakcinisanost doprinela tome da se oni ne zaraze (naročito u prva dva slučaja), ili baš ima mnogo koincidencija.

Link to comment
26 minutes ago, Redoran said:

Evo gledam intervju. Uglavnom posipanje pepelom, ovo sam pohvatao od detalja koji do sada nisu bili toliko eksponirani:

 

- Na direktno pitanje da li je obavestio decu sa one dodele nagrada da je posle ceremonije saznao za pozitivan test, kaže da jeste i da je njegov tim kontaktirao roditelje.

- Zašto si se sastao sa L' Equipe dan kasnije? Frank je moj prijatelj, znam ga mnogo godina, sve smo dogovorili, nisam hteo da ga razočaram, žao mi je iskreno. Trebalo je da ga obavestim.

- Kada si prvi put skontao da ti preležan Covid otvara vrata za AO? U drugoj nedelji decembra dobili smo mail da igrači sa preležanim Covidom mogu da se prijave za medicinsko izuzeće.

- Ima i kratko pojašnjenje zašto ne boca; plaši se mogućeg efekta na njegovu igru odnosno benefite koje je ostvario tokom 20 godina opsesivnih protokola unošenja hrane, vode i bilo čega drugog u organizam.

- bio spreman da ne ide u Australiju, svestan da trenutno ne može na većinu turnira ako se ne bocne

- bilo je pitanje: "da li prihvataš da ono što je dobro za tebe može da ugzori nekog drugog?", tu je eskivirao odgovor

- duboko dirnut onime kroz šta prolaze njegovi sapatnici iz imigrantskog hotela

- povređen odnosom kolega tokom onih nekoliko dana koliko je bio slobodan da trenira u AO kompleksu

- nije hteo da gleda finale AO ali su Jelena i Stefan gledali. Ona navijala za Medu, mali za Rafu i radovao se svakom njegovom poenu u "vamos" stilu. Hoće da ide na sledeći turnir gde igra Rafa, da se fotkaju zajedno :D

- voleo bi da i dalje obara rekorde ali to nije najvažnije. tenis u suštini igra zbog toga što i dalje oseća konekciju sa onim klincem koji je pre 30 godina uzeo reket i naložio se.

 

Hvala, sasvim dobar intervju (za jednog antivaksera 😜)

Link to comment
36 minutes ago, Redoran said:

Evo gledam intervju. Uglavnom posipanje pepelom, ovo sam pohvatao od detalja koji do sada nisu bili toliko eksponirani:

 

- Ima i kratko pojašnjenje zašto ne boca; plaši se mogućeg efekta na njegovu igru odnosno benefite koje je ostvario tokom 20 godina opsesivnih protokola unošenja hrane, vode i bilo čega drugog u organizam.

 

 

Sve pet, samo je fino je obesmislio taj argument: on nece da ubaci nista u tijelo sto mu moze poremetiti fino nastelanu psishofizicku mashinu, a sve da bi mogao igrati tenis na najvecem mogucem nivou.

 

Jedino ga jebe to sto mu dzaba ta supermashina, ako s njom ne moze prici ni na jedan teren gdje se taj vrhunski tenis igra.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Peter Fan said:

Sve pet, samo je fino je obesmislio taj argument: on nece da ubaci nista u tijelo sto mu moze poremetiti fino nastelanu psishofizicku mashinu, a sve da bi mogao igrati tenis na najvecem mogucem nivou.

 

Jedino ga jebe to sto mu dzaba ta supermashina, ako s njom ne moze prici ni na jedan teren gdje se taj vrhunski tenis igra.

 

do aprila ce vecina evropskih zemalja da skine restrikcije, kao sto ce i vecini ostalih igraca da "istekne" vakcina. nesto sumnjam da ce da krene poletanje ka boosteru. 

Link to comment
12 minutes ago, Ros said:

 

do aprila ce vecina evropskih zemalja da skine restrikcije, kao sto ce i vecini ostalih igraca da "istekne" vakcina. nesto sumnjam da ce da krene poletanje ka boosteru. 

vecina evropskih zemalja <> US, AUS, GB & FR

 

Koga briga za Belgiju, recimo. Ili cak Njemacku.

Link to comment
Just now, Peter Fan said:

vecina evropskih zemalja <> US, AUS, GB & FR

 

Koga briga za Belgiju, recimo. Ili cak Njemacku.

 

gb vec jeste, australija relevantna za godinu dana ili nikad vise

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 

gb vec jeste, australija relevantna za godinu dana ili nikad vise

Pa nije ni on junosa, ima jos godinu-dvije (ako i toliko) dok ga ovi mladji ne stignu. Ali, adje - recimo da ste obojica u pravu. 

Link to comment

Već su ga stigli, nije to više šamaranje. Prošle je godine je gubio od Cicipasa 2:0 na RG, a od Mede je izgubio na USO. I AO bi bilo zajebano sa Medom ove godine. Jedino na travi ima veliku prednost. Doduše, nikad se ne zna sa takvim šampionom i fanatikom, možda ostane na ovom nivou još 5 godina, a ovi "klinci" su već zreli i ne deluje da će drastično napredovati. 

 

Ne verujem da će Australija puštati nevakcinisane da igraju u sledećih nekoliko godina posle svega što desilo.

RG mu je najslabiji GS i svake godine će mu šanse biti manje, a ova godina mu je pod znakom pitanja.

Wimbi mu je najveća šansa, izgleda da će ga puštati da igra, a tu je veliki favorit.

Na USO je do sada bio malerozan, DQ i porazi od slabijih igrača kada mu se sve otvori, pitanje i da li će moći da igra ove godine

 

Sve u svemu, dva Vimbmdona plus možda jedan USO mi deluje kao maksimum. Velika šteta za Australiju. 35 godina puni ove godine.

Link to comment

Odgledao ceo intervju, slažem se sa starim teniskim fanom, pomaganje rukama i nogama. Šteta što ga nije odradio nakon što se posle prve dobijene runde na sudu vratio kući.

  • +1 1
Link to comment

Odgledao i ja. Ispoštovao ga voditelj kao Nole Vučića. Priča umesto njega, postavlja prava pitanja, sve 5. Konačno je platio koga treba. Bez obzira, cringe težak sve u svemu, čovek je Nestor fazon 1/1. Stalno priča o the vakcini koja mu smeta, ostale ne, a ima 10 kovid vakcina svih tehnologija poznatih čoveku. U suštini planira da igra još many many years i nada se će ovo proći kad tad.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...