Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Just now, Mil@n said:

 

Ma ja sam ubeđen da su mu i te kako bitni. Samo mu je bitnije da ne primi vakcinu, što samo govori o kakvoj extremnoj antivakserčini pričamo.

Pa nisu mu najbitniji, i to mi je sasvim ok. Da bogdom nisu ni njegovom fandomu

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 

eto, on je uzeo taj rizik da moze umreti ako ga dohvati korona. dva puta se izvukao, a za treci ce se videti kako ce proci. ako se zarazi jos jednom.

rizik da ce nekog da zarazi sad u doba omikrona bas i ne pije vodu. 

 

Znači uzeo rizik da može umreti i još pristao da ne igra nijedan turnir u ko zna koliko narednog perioda.

 

Nema šta, isplativ rizik. Šta je dobio time? Ostao dosledan svojoj gluposti, šta je izgubio, sve. 

 

Nema šta, odlična odluka.

Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Znači uzeo rizik da može umreti i još pristao da ne igra nijedan turnir u ko zna koliko narednog perioda.

 

Nema šta, isplativ rizik. Šta je dobio time? Ostao dosledan svojoj gluposti, šta je izgubio, sve. 

 

Nema šta, odlična odluka.

 

nije izgubio nista. mozda sledecih par turnira i to je to. 

  • +1 1
Link to comment

 

1 minute ago, Ros said:

 

nije izgubio nista. mozda sledecih par turnira i to je to. 

 

Izgubio je postovanje kod velikog broja iskrenih fanova na neodredjeno vreme mozda i zauvek. Malo li je?

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Rizik od umiranja od vakcine je nešto hiljada puta manji od rizika saobraćajke, a prešao je avionom tipa milijardu kilometara tokom karijere.

 

ne boji se da ce umreti od vakcine vec od toga da mu nesto poremeti metabolizam, energiju, pitaj racq-u sta sve ne. zar nismo vec terabajtove slova potrosili oko njegovog lakta kad je morao da ode do same ivice da bi legao pod noz.

 

pitam se sta radi kad ide kod zubara? 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Ros said:

 

nije izgubio nista. mozda sledecih par turnira i to je to. 

 

Izgubio je što se deklarisao kao antivakserčina pred celim svetom što je u mojoj knjizi ogroman minus, za ostale, briga me.

 

Izgubio je 1 slam od Nadala koji isti taj nema šanse da bi osvojio da je ovaj igrao. Mene to nervira, a Đokovića, mogu samo da zamislim.

 

Izgubio je na marketingškom polju da se to rečima ne može opisati. Postao je predmet sprdnje i podsmeha i to sa punim pravom. 

 

Izgubio je ko zna koliko titula i pobeda koje neće moći da ostvari da bi bio u skladu sa svojim telom (uh, što me nervira, tupan).

 

Izgubio je jer je postao antivakserska ikona.

 

Izgubio je i deo svog intelektualno autoriteta koji je imao /barem u odnosu na konkurente/ a koji se tako jako trudio poslednjih par godina da ukalja. I to pred kraj karijere, da ga upamte kao antivakserskog tupadžiju umesto kao poliglotu, altruistu, i nekoga kome u velikoj, ogromnoj većini karijere nema šta da se prišije, ili prigovori u odnosu sa navijačima, novinarima, pogotovu protivnicima.

 

Ima toga još, samo me mrzi.

Edited by Mil@n
  • +1 3
Link to comment

Džabe se smarate sa teorijama, čovek je samog sebe priterao u ćošak i nema nazad.

 

Msm, suviše je sujetan da posle svega krotko ode na Sajam i zavrne rukav. Ostalo mu je samo da se kladi na brzi kraj epidemije, što, međutim, neće značiti da će na turnirima automatski biti ukinuta i anticovid pravila.

 

Jebiga, da nije tako tvrda glava, ne bi ovako tovario:

 

 

  • +1 3
Link to comment

Kao sto kamila nece da jede pesak, nece ni Novak da se vakcinise, tek te brojke koliko se ljudi vakcinisalo, ne pale ni kod mog debelog kuma, a kamoli kod njega. Jbg, meni krivo cisto sa sportske strane, sto sam uskracen za par spektakularnih meceva za ovo malo igracke karijere sto je ostalo ovoj trojici ludaka. Ostaje nada da ce se pandemijska slika promeniti.

Citam komentare u Marci, ogromna vecina je negativna, ali ovaj mi je zapao za oko, stavite u gugl translejt, Car:

Este hombre es vegano y las vacunas disponibles actualmente están hechas en base animal. Que alguien intenté irrespetarlo por esta decisión, habla de la estupidez del mundo actual... Es vegano desde hace 11 años y está haciendo valer su derecho a no consumir ningún producto animal, si lo hiciera... Ahí si estaría siendo un hipócrita, prefiere esperar la vacuna Vegana y punto, no le den más vuelta al asunto simplemente sacrifica dinero (que no le hace falta) y títulos (que le sobran) por no ser realmente hipócrita.

  • +1 1
Link to comment

dajem mu rispekt za ovu odluku, jos vise bih ga cenio da je otvoreno rekao "jesam antivakser, sisajte mi kurac, necu da guram to djubre u sebe", ali ajde, ovo "nisam avaks, ali..." je 1 neka realnost u ovom trenutku, da ostane kao dosledan, i da se vadi kao na slobodu izbora i "moje telo, moj hram" tu neku pricu.

mogu da ga mrze oni sto ga ne vole, sve u svemu.

i da, jebo te vucic u buljsona @djokernole

Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

Kao sto kamila nece da jede pesak, nece ni Novak da se vakcinise, tek te brojke koliko se ljudi vakcinisalo, ne pale ni kod mog debelog kuma, a kamoli kod njega. Jbg, meni krivo cisto sa sportske strane, sto sam uskracen za par spektakularnih meceva za ovo malo igracke karijere sto je ostalo ovoj trojici ludaka. Ostaje nada da ce se pandemijska slika promeniti.

Citam komentare u Marci, ogromna vecina je negativna, ali ovaj mi je zapao za oko, stavite u gugl translejt, Car:

Este hombre es vegano y las vacunas disponibles actualmente están hechas en base animal. Que alguien intenté irrespetarlo por esta decisión, habla de la estupidez del mundo actual... Es vegano desde hace 11 años y está haciendo valer su derecho a no consumir ningún producto animal, si lo hiciera... Ahí si estaría siendo un hipócrita, prefiere esperar la vacuna Vegana y punto, no le den más vuelta al asunto simplemente sacrifica dinero (que no le hace falta) y títulos (que le sobran) por no ser realmente hipócrita.

 

a bre... nemoj jos i to :D

 

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Koliko znam, Novak nije vegan.

Ma nije ni bitno, nego sta sve imas da procitas, nisam odavno citao komentare, neki su da se upisas od smeha. Bolje mi to da citam nego Krampinu knjigu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...