Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, James Marshall said:

Kao što je mogao i da mulja i da kaže da je vakcinisan a da primi neku vodicu, ali očigledno je njemu bitno da se zna da je on stavio principe na prvo mjesto.

 

Ako je sujeveran il veruje da mu to malo hemije moze unistiti ritam treninga i igre onda mu je stalo da ne muti sa vakcinacijom, zbog sebe, sa testovima moze jer ga to ne dotice, kao i sav trud sto su drugi ulozili u vezi pandemije.

Link to comment
2 minutes ago, villiem said:

 

Ako je sujeveran il veruje da mu to malo hemije moze unistiti ritam treninga i igre onda mu je stalo da ne muti sa vakcinacijom, zbog sebe, sa testovima moze jer ga to ne dotice, kao i sav trud sto su drugi ulozili u vezi pandemije.

Ma mogao je garant da smulja i potvrdu da je vakcinisan, iza paravana sestra prospe sadržaj, ali očigledno da je njemu stalo da ga ljudi vide nevakcinisanog. I dosljednog.

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

mada i dalje mi je klimavo to etiketiranje "antivakser", do australije niko zapravo nije ni znao da li je on vakcinisan ili ne, a sam nolo bi najvise voleo da je tako moglo i da ostane - da niko ne zna. jebes antivaksera koji ne zeli da se zna da li je vakcinisan ili ne, ovi praaaavi antivakseri su jako ponosni na svoj antivakseraj i na sav glas vicu kako su pametni jer nisu vakcinsani, dok su vakcinisani glupi.

ali ok, posto ljudi vole da lepe etikete i sve da gledaju crno-belo, to mu je zalepljeno, pa sad sta je tu je.

Neupitno je da je on ovim intervjuom dao vetar u leđa antivakserskom pokretu koliko god usko da definišeš taj pokret. Da li je fer i njega lično svrstati u taj pokret je drugo pitanje, ali je opet neupitno da se on po važećem kolovijalnom shvatanju termina antivakser ovim intervjuom legitimisao kao takav. 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Ma mogao je garant da smulja i potvrdu da je vakcinisan, iza paravana sestra prospe sadržaj, ali očigledno da je njemu stalo da ga ljudi vide nevakcinisanog. I dosljednog.

A dobro sad, možda jednostavno nije tolika baraba. Bilo mu OK da zbog papirologije pomeri datum na testu na kome je zaista bio pozitivan, ali nije hteo da lažira da je vakcinisan. 

Link to comment
5 minutes ago, Stari tenis fan said:

Intervju je bio iznudjen, on je bio neophodan kao nasusni hleb. To je bila dugo iscekivana "damage limitation" akcija. On nema izbora nego da odgovara na takva pitanja. Sad je odgovorio jednom za svagda! Moze da okrene list.

Ovo je daleko od pravog intervjua, vise mi je licilo na naruceno prijateljsko caskanje. Vremenski je zakasnio, stavovi javnosti su uglavnom zacementirani, kakvi god jesu. Nebitno je da li Novak misli isto ovo sto si boldovao sa uzvicnikom, pitaju se novinari.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Neupitno je da je on ovim intervjuom dao vetar u leđa antivakserskom pokretu koliko god usko da definišeš taj pokret. Da li je fer i njega lično svrstati u taj pokret je drugo pitanje, ali je opet neupitno da se on po važećem kolovijalnom shvatanju termina antivakser ovim intervjuom legitimisao kao takav. 

 

sad je to tako, posebno sada kada je dosao do zida i kada mu je mnogo draze da ispadne principijelan nego smesan. naravno da ce sada jos vise da mu vicu "aha, sta sam rekao, antivakser", bice sigurno i onih koji ce sada jos jace podrzavati odluku australijskog ministra za deportaciju.

da je u sustini antivakserski fanatik bio bi fanatik i u prethodnoj situaciji kada je operisao lakat. tada se poneo oportuno. tako bi verovatno i sada da je pretpostavio sta sve moze da ga snadje.

Link to comment
17 minutes ago, Nikodije said:

mada i dalje mi je klimavo to etiketiranje "antivakser", do australije niko zapravo nije ni znao da li je on vakcinisan ili ne, a sam nolo bi najvise voleo da je tako moglo i da ostane - da niko ne zna. jebes antivaksera koji ne zeli da se zna da li je vakcinisan ili ne, ovi praaaavi antivakseri su jako ponosni na svoj antivakseraj i na sav glas vicu kako su pametni jer nisu vakcinsani, dok su vakcinisani glupi.

ali ok, posto ljudi vole da lepe etikete i sve da gledaju crno-belo, to mu je zalepljeno, pa sad sta je tu je.


Pa zar nije on sam to objavio na Instagramu? I time inicirao ceo onaj shitstorm u Australiji?

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Leia said:


Pa zar nije on sam to objavio na Instagramu? I time inicirao ceo onaj shitstorm u Australiji?

 

objavio je to 4.januara kada je krenuo u australiju. pre topga niko nije znao da li je vakcinisan, cak su ljudi mislili da verovatno jeste cim ide.

Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

 

objavio je to 4.januara kada je krenuo u australiju. pre topga niko nije znao da li je vakcinisan, cak su ljudi mislili da verovatno jeste cim ide.


Pa da, ali ti si napisao “a sam nolo bi najvise voleo da je tako moglo i da ostane - da niko ne zna.

Zasto bi onda sam objavio celom svetu?

Mozda zato sto je pomislio da je taj svet prihvatio antivakserstvo kao nesto legitimno cim su mu dali zvanicno izuzece, kakav danak neiskustvu…

 

Izvini Renne ako je vec bila ista rasprava, trpimo i mi fanove na nasem topiku, trpi sad malo i ti nas skeptike :happy:

Edited by Leia
Link to comment
22 minutes ago, Nikodije said:

 

pa sada kada su mu napravili sve ovo sto su mu napravili nije mu ni preostalo nista drugo nego da stavi principe™ na prvo mesto inace bi ispao smesan.

da moze da se vrati godinu dana unazad verujem da bi se vakcinisao. lose je procenio situaciju, jbg.

 

Ovo je bas jako pogresno razmisljanje, i generalno u zivotu 

Link to comment
6 minutes ago, Leia said:


Pa da, ali ti si napisao “a sam nolo bi najvise voleo da je tako moglo i da ostane - da niko ne zna.

Zasto bi onda sam objavio celom svetu?

Mozda zato sto je pomislio da je taj svet prihvatio antivakserstvo kao nesto legitimno cim su mu dali zvanicno izuzece, kakav danak neiskustvu…

 

Izvini Renne ako je vec bila ista rasprava, trpimo i mi fanove na nasem topiku, trpi sad malo i ti nas skeptike :happy:

Na kom topiku?

Link to comment
23 minutes ago, Lancia said:

Ovo je daleko od pravog intervjua, vise mi je licilo na naruceno prijateljsko caskanje. Vremenski je zakasnio, stavovi javnosti su uglavnom zacementirani, kakvi god jesu. Nebitno je da li Novak misli isto ovo sto si boldovao sa uzvicnikom, pitaju se novinari.

 

Bilo je prijateljsko caskanje sa blagonaklonim novinarom za svjetsku medijsku kucu. Postavljena su sva pitanja koja je trebalo postviti. Barem 3/4 pitanja su potuno odgovorena, neka su ostala neodgovorena tj. dati su nepotpuni odgovori. Sve je bilo u reziji neke top PR kuce koja sigurno nije jeftina. Ukratko, upravo ono sto je Novak trebao.

 

Naravno, Novak je sve to mogao da izbjegne... Boze moj, to je zivot. Desavaju se stvari koje je su se mogle izbjeci. Udaris auto, izaoves pozar, poklizas se na od snijega neociscenom trotoaru. Jednom kad se desi treba popraviti...

Link to comment
7 minutes ago, Leia said:


Gradjanin Djokovic pdf Drustvo, gde nas jedan hard core fan ceo dan smara pa rekoh da uzvratim plezir :D

Pa nije tako zamisljeno odvajanje tema, da tamo pisu antidjokisti a ovde djokisti, nesto ti tu nisi dobro razumela.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...