Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 hour ago, Tsai said:

Znaci realno US open i svi americki mastersi cao (minimum)

 

Upisi slobodno i Wimbledon i RG. Sad kad je idiot izjavio da se nikad nece vackinisati, nema sanse da u protokol ne ubace obaveznu vakcinu.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, vememah said:

  


2:36:


Prevod:

 

Na kraju krajeva, da li ste spremni da se odreknete šanse da budete najveći igrač koji je ikada uzeo reket u ruke, statistički, zato što imate tako jaka osećanja u vezi s ovom vakcinom?

 

- Da, jesam.

 

Rafa & Fed likes it 

 

edit: uvek je sam sebi bio najveci neprijatelj

Edited by cedo
Link to comment
37 minutes ago, Mos said:

Ne smem ni da otvorim Reddit, mogu da zamislim komentare.

Nije uopšte toliko strašno...ima svega naravno ali u onom malom delu koji sam pogledao preovladavaju komentari o njegovoj opsesiiji velnesom, nju ejdž sranjima, da je trebalo da objasni šta mu to tačno smeta kod vakcine, da je loše uradio posao sa ovim intervjuom ako je cilj bio da popravi mišljenje o sebi jer nije tačno objasnio razloge za odbijanje vakcinacije već zvuči kao tvrdoglavi zatucanko. Daju mu ljudi i malo respekta zato što je spreman da plati toliko visoku cenu, verovatno se i raduje jer ovo može da znači i penziju...

 

Ali ko zna, mere se ukidaju polako, možda i osvoji Vimbldon još dva puta na primer,  USO sledeće gosine, sa AO kapiram da je završio, a na RG ima male šanse od sledeće godine.

  • +1 3
Link to comment

Večeras od 21:30 do 22 BBC World News emituje polusatni intervju s Đokovićem.

 

 

Quote

Novak Djokovic: The Amol Rajan Interview
Today 20:30 [UK time] BBC ONE
29 minutes
In an interview with Amol Rajan, Novak Djokovic opens up about his controversial decision to not have the Covid-19 vaccine and what effect that might have on his career.


https://www.bbc.co.uk/programmes/m0014zdm

Edited by vememah
Link to comment

nole je ona krava koja prospe svo mleko

 

posto kao mali verovatno nije imao vremena da gleda opstanak, mogu samo da mu preporucim

 

o vakcini:

 

 

 

o onome koji dozvoli da bude izolovan:

 

 

Link to comment

Otslusao sam intervju, ali zelim da ga odgledam, da vidi Novakov govor tijela. Intervju je odlican PR, odlican "damage limitation". Naravno, ne moze se sve popraviti, ali ucinio je sto je mogao.

 

Cini mi se da se mjesec dana dvoumio, a onda kada je vidio da omikron radi za njega odlucio se za varijantu da se ne vaksinise, za sada! Vise puta je podvukao za sada. U ovom trenutku on moze da igra nevakcinisan u Dubai, Beograd, Madrid, RG, Kvins i Uimbldon. Recimo da  MC i Rim jos nisu odlucili. Vjerovatno je da ce moci da ga igra jednom od njih. To je dovoljno.

 

Ne moze da igra IW i Miami, i tako i tako ih je namjeravo preskociti. Ostaje veliko pitanje da li ce moci da igra Kanadu, Sinsinati i USO. To je rizik koji je spreman da prihvati. Prilcne su sanse da ce se do ljeta zabrane za USO ukinuti. 

 

Cijena je gubitak 1. mjesta, ali poslije AO to je manje vise bilo pitanje vremena.

 

 

Edited by Stari tenis fan
  • +1 3
Link to comment

Pa sad, te šanse su na nivou da neće biti novog soja i da vakcine protiv Omikrona, trenutno u razvoju, neće biti obavezne krajem ‘22. i početkom ‘23. 
 

Može da bude i ne mora da znači. Covid je na potezu.

Link to comment
7 minutes ago, Stari tenis fan said:

Otslusao sam intervju, ali zelim da ga odgledam

 

Ovaj petominutni izvadak ima na linku koji sam kačio, ceo polusatni će biti emitovan večeras.

  

4 hours ago, vememah said:

Ovde ima video, koga zanima:

 

https://www.bbc.com/news/world-60354068

 

I teško da RG nije pod znakom pitanja.

Edited by vememah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...