Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 Šešelj ima racionalnije stavove prema vakcini nego tupson Novak. Stvarno treba biti talentovan pa napraviti sebi ovakav ujeb kao što je on uradio u posljednjih par meseci. 

 

Mogao se ladno prijaviti bolestan ( bruh, žuč, kurije oko) i iskulirati par tekmi

Edited by Krampa
  • +1 2
Link to comment

Ako moze jos jedna tema da se otvori specijalno za ovaj intervju za BBC, ne bi bilo lose. Steta da se kaci link i komentarise na samo ovih postojecih 5, nedovoljno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment

Odgedao sam intervju u cjelosti. Novak je bio odlican, novinar je pomagao i nogama i rukama. Cilj je bio da ga operu loliko je vise moguce. Jako uspjela PR akcija.

Link to comment
1 minute ago, Stari tenis fan said:

Odgedao sam intervju u cjelosti. Novak je bio odlican, novinar je pomagao i nogama i rukama. Cilj je bio da ga operu loliko je vise moguce. Jako uspjela PR akcija.

 

gde si odgledao ceo intervju?

Link to comment

Kao sto sam vec napisao pre mesec dana, da mu sledi penzija posto ce svi ostali GS a verovatno i ostali turniri  zahtevati vakcinaciju , to im je efikasan nacin da ga zaustave da uzme jos koji slem. On  je  vec davno usao u istoriju , sve je postigao u sportskoj karijeri,  plus vodi u pobedama  protiv svoja dva najveca rivala. Nema za cim  da zali , njegovo mesto u istoriji tenisa je zacementirano:)

  • +1 3
Link to comment
Just now, Time Crisis said:

Eto, nadam se da su svi koji su mu preporučivali da unajmi nekog za ozbiljan PR sada zadovoljni :P

 

Ja sam super zadovoljan i pored toga stro sam se nadao do jutros da ce se vakcinistai.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...